Home

Forumas

Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Kemperių draudimas
Kas, ką, už kiek :)
Pasiruosimas sezo atidarimui tesiasi.Kad nepanaikintu auto registracijos buvau priverstas truputi anksciau laiko draustis.Noriu pasidziaugti kad pavyko apsidrausti internetu 6men vos 20.77 euru
J.J
as brangiau draudziuosiu bet visad imu  su TECH.PAGALBA KELYJE.... dar neprireike bet truputi ramiau su ja.
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Janis.C parašė:
Pasiruosimas sezo atidarimui tesiasi.Kad nepanaikintu auto registracijos buvau priverstas truputi anksciau laiko draustis.Noriu pasidziaugti kad pavyko apsidrausti internetu 6men vos 20.77 euru
Gera kaina:geras: Šią savaitę taip pat pusmečiui draudžiausi internetu. Su galiojimu užsienyje - 28 €.  
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Draudziu su galiojimu uzsienyje.Pagalba kelyje nedomina nes ji tik Lietuvoje!  Seip turiu pazistama brokere ir ji nekonkurente internetui.Geriausiu atveju tokia pat suma pasiulo. Gal kokia akcija tiliai daro ERGO:hmz:
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Nesuprantu.mano senam 90 fiatui pigiausias draudimas pusei metu 42 eu ir tik iki 22 dienu uzsieni...kaip taip randat pigiai?
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Atsiprasau,kai atsirado ergo ir man jau uz 26 siulo :)
Žinutės: 178
Nuotraukos: 363
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-08-12
Aš taip pradėjau žiūrėtį draudimą, bet mano RIVIERAI, pusei metų pigiausiai duoda 35,97 euro (ERGO), be Ispanijos, Norvegijos ir šalių su eismu kairėje...
na vaikinai as nieko nesuprantu. Lyg ir turiu geras draudimo salygas kasko, bet pas mane civiliniai abieju kemperiu po 130 eur, apribojimai eismui kaire puse. Cia Lietuvos draudimas. Ar tai priklauso nuo automobilio? As galvoju kad civilinis neturetu priklausyti. Kaip Jums atrodo?
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Neturi reiksmes nei auto,nei jusu amzius,nei jusu auto amzius, nei litrazas.Nesenai draudziau vw polo 1.6d 2011m uz metus 43 eurai.
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Marijus.K parašė:

na vaikinai as nieko nesuprantu. Lyg ir turiu geras draudimo salygas kasko, bet pas mane civiliniai abieju kemperiu po 130 eur, apribojimai eismui kaire puse. Cia Lietuvos draudimas. Ar tai priklauso nuo automobilio? As galvoju kad civilinis neturetu priklausyti. Kaip Jums atrodo?
Viskas daug paprasčiau. 
Įvedi į https://www.draudimas.lt/automobilio-draudimas savo asmens kodą ir automašinos valstybinį numerį. Sistema parenka tai dienai pigiausiai siūlančią privalomo civilinio draudimo pigiausią draudimo kompaniją. Šią sistemą naudoju jau ne vienus metus ir kemperiui ir lengviesiams auto. Kiek pastebėjau laikas nuo laiko pigiausi variantai būna pakaitomis tai iF, tai BTA, tai paskutiniu laiku vis bando iššokti COMPENSA. Šią savaitę mano kemperiui pigiausiai pasiūlė iF.