Home

Forumas

Žinutės: 236
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-04-22
Kemperiu uzraktai
Reiktu sukeisti uzraktus bagazines durims
Sveiki,auksarankiai,gal kas patartu kur rasti toki meistra ar firma kas uzsiima duru uzraktais.Nepatinka man bagazines uzraktai,jau du issitrauke ir sistema panasi i pasto dezuciu uzrakinima.Noreciau pakeisti i normalias ,kazkokias kitas spynas.Dekui is anksto.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Mačiau Vidas pasidaręs vidinius užraktus tipo  automobiliniai varikliukai ir tampo esamas spinas, o rakto šerdį tada gali užlopiti.

Žinutės: 236
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-04-22
Tai va, cia spyna o pas mane pasuki rakta,tada issoka toks rombas ,ji suki ir atsisuka toks kabliukas ,kuris fiksuoja duris.Tie rombai issitrauke ir nebeisistato i savo vieta.Zodz tokie gaidiski tie uzraktai noriu pakeisti i kaskokias normalias spynas,Reiks pimadieni nulekti i ''Spynu pasauli'' gal ka suras.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Vytautas.J parašė:
Tai va, cia spyna o pas mane pasuki rakta,tada issoka toks rombas ,ji suki ir atsisuka toks kabliukas ,kuris fiksuoja duris.Tie rombai issitrauke ir nebeisistato i savo vieta.Zodz tokie gaidiski tie uzraktai noriu pakeisti i kaskokias normalias spynas,Reiks pimadieni nulekti i ''Spynu pasauli'' gal ka suras.
O tai tokių pačių pirkti nebenori? ten kai reikia pritaikyti kokį "senukinį" reikalą tai visokių klausimų buna, kad be reikalo negaišti kartais verta pirkti iš katalogo pagal tai kas buvo ar tinka Reimo užraktai.
Žinutės: 236
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-04-22
Dekui Robertai uz nuoroda,bet grynai tokiu neradau, mano Chausson kemperis. Bet man kazkaip norisi tuos zaislinius ismesti ir sudeti normalias spynas.Esme ta kad nera jokios rankeneles durims atidaryti,reikia traukti uz tu elipsiu kai issoka,duru sandarinimo gumos neissideveje,tai tos elipses issipesa.Bet cia tik bagazines,su ilipimo durim- viskas gerai,ten normali spyna.Duju balionu skyriaus jau kitokia normalesne spyna.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Vytautas.J parašė:
Dekui Robertai uz nuoroda,bet grynai tokiu neradau, mano Chausson kemperis. Bet man kazkaip norisi tuos zaislinius ismesti ir sudeti normalias spynas.Esme ta kad nera jokios rankeneles durims atidaryti,reikia traukti uz tu elipsiu kai issoka,duru sandarinimo gumos neissideveje,tai tos elipses issipesa.Bet cia tik bagazines,su ilipimo durim- viskas gerai,ten normali spyna.Duju balionu skyriaus jau kitokia normalesne spyna.
Ten yra ir tokios , su rankenomis, skyles reiks išpjaustyti pagal naujas  ir tiek.
Žinutės: 236
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-04-22
Dekui,bandysiu pasinagrineti.