Home

Forumas

Žinutės: 308
Nuotraukos: 151
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-30
Na, jei pas tave WC nupylimo talpa atskirai nuo namelio vandens talpos, tai neturiu nuomonės, nes pas mane ir WC ir namelis iš vienos talpos vandenį ima.
Nesu mates sildomu kaseciu. Kemperiai pagal metus skiriasi tik dizainu ir surinkimu baldu. Technika dazniausiai  panasi. Taip kad metai cia ne prie ko. Bandyk naudotis namie, kai lauke minusas ir suzinosi. Dar ir kitiems parasysi. As su tokia problema nesu susidures, nors mano pirmoji priekaba Tabert 1972 metu laidos.
Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Problema isprndem su vienu klubieciu netiketai plepant, mano variantui atskiras nesiojamas thetford toletukas, duse pastatomas. Vaikai laimingi , o man kaip dievas duos .... :)

O kas liecia nuotekas, tai zieminiam variante bendras nuoteku bakas atskirai yra pasildomas?
Nes nemanau, kad vien apsiltinimo izoliacija atlaikys salti...
Taip yra pasildymas. Jungtukas dazniausiai prie iejimo duru su lempute ir nuoteku bako zenklu.
Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Marijus.K parašė:
Taip yra pasildymas. Jungtukas dazniausiai prie iejimo duru su lempute ir nuoteku bako zenklu.
Reiks pasigilinti, pas mane irgi yra tas jungtukas, bet kiek supratau tai tik siurbliukui. 
Žinutės: 178
Nuotraukos: 363
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-08-12
Jei wc vandens nuleidimo bakas atskirai nuo bendro bako, pabandyk pilti žiemini langų  plovimo skystį, jis neturėtu užšalti ir nereikės dar vieno tualeto vežiotis.
Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Audrius.R parašė:
Jei wc vandens nuleidimo bakas atskirai nuo bendro bako, pabandyk pilti žiemini langų  plovimo skystį, jis neturėtu užšalti ir nereikės dar vieno tualeto vežiotis.
:) aciu uz patarima, Tik reikes citrinu skonio susirasti ir pasibandyti ar su WC hemija nereguoja :)
Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Gal kas i HALLS WINTER RALI VAZIUOJAT?
Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
Marijus.K parašė:
Taip yra pasildymas. Jungtukas dazniausiai prie iejimo duru su lempute ir nuoteku bako zenklu.
Kokia pasidymo sistema, el. tenas, oras ar...?Svaraus vandens bakai stovi viduje, tai nebijau kad uzsals, WC taip pat neuzsals. O, va nuoteku bakas lauke, nors jis ir turi putupolisterolo kevala, bet nesugalvoju kaip truputi pasildyti!!!
Kemperiuose su ziemos paketu buna pasildytuvas. neardziau, nezinau koks, manau kad kazkoks el. tenas.