Home

Forumas

Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Mano naujoje palundroje irgi vandeninis šildymas kuris ir bakus pašildo, važiuojant sistema sujungta su variklio aušinimu ir dujų nereikia. Kituose mačiau bako dugnas paklijuotas šildomo kabelio gabaliukas ir jungiasi spėju nuo kur nori , koks skirtumas kur ta dratą pajungsi...
Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
Šildomo drato nuo 12v nemačiau, o tai būtų pagrindinis dalykas + nuo oro. Kadangi, žiemos metu, 220v nelabai gausi, kempingai praktiškai nedirba. Va ir dilema, kaip padaryti kad neužšaltu, o dvigubi dugnai ne pas visus stovi.
Žinutės: 259
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 5
Prisijungė: 2013-06-09
  įdomu būtų  sužinoti ar daug mūsų klubo kemperistų naudoja kemperius žiemą:hmz:
As nenaudoju ziema, tik ankstyva pavasari ir velyva rudeny. Robertai , pas mane irgi tas sildymas nuo variklio yra. Ir jis veikia tokiu principu: kai sildai kemperi dujomis, jos pasildo ir varikli, kai vaziuoji ir dirba variklis , tada pasildo ir radiatorius. Bet to pakanka tik is bedos priekiui. Tai nera taip kad variklis dar apsildo ir radiatorius. Is principo tai gali pasidaryti bet kuris kemperistas, pas kuri stovi Alde radiatorinis sildymas su skysciu.
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Rimantas.T parašė:
Vytautas.P parašė:
Pas mane ir svaraus vandens  ir nuoteku talpos imontuotos dvigubame dugne,ten visur isvedzioti sildymo vamzdziai.Jei sildai kemperi tai ir bakai apsisildo,jokiu problemu ziema.
Pas mane taip pat dvigubos grindys, praeina šildymo žarnos, tai kai stovi ir ir šildais viskas tvarkoj, bet gamintojas prikabinėjęs lipdukų, kad važiuojant griežtai dujų balionas turi būti uždarytas. Šiaip aš tuo ir vadovaujuos ir kaip tada?
Balionas turi būti užsuktas, arba sumontuotas reduktorius su crach'u jei kemperio gamybos data 2007m ir naujesnė, senesniems nėra apribojimų. Išimtis- Prancūzija- šie reikalavimai taikomi visiems, nepriklausomai nuo amžiaus.

Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Balionas turi būti užsuktas, arba sumontuotas reduktorius su
crach'u jei kemperio gamybos data 2007m ir naujesnė, senesniems nėra
apribojimų. Išimtis- Prancūzija- šie reikalavimai taikomi visiems,
nepriklausomai nuo amžiaus.
Tomai, ar tai patikima informacija? Įdomu, ar yra ką tikrinę dėl dujų baliono užsukimo.
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Info iš Truma puslapio:
"Installing a safety shut-off device such as the Truma
 DuoControl CS gas pressure regulation system with appropriately configured gas installation means that a type-tested liquid gas heater may be used in line with the aforementioned regulation while driving throughout Europe. National regulations and rules must be followed.
 – For vehicles manufactured before 01/2007 there are no restrictions for operating the gas system while driving **. The enclosed stickers (close gas cylinders while driving) are not used in this case.
** Except for France: In France, operation of a gas system while driving is only permitted in type-tested vehicles with first registration as of 01.01.2007. In older vehicles the operation of the gas system while driving is also non-permissible in combination with a safety shut-off device.
Gas cylinders that are not connected to the gas installation must be closed at all times and provided with protection caps. Connected gas cylinders are considered to be operating materials and not hazardous materials (ADR exemption in accordance with sections 1.1.3.1 and 1.1.3.2 e)"

Nuoroda 14psl.
Žinutės: 159
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-22
Gediminas.B parašė:

  įdomu būtų  sužinoti ar daug mūsų klubo kemperistų naudoja kemperius žiemą:hmz:
Tai labai puikus pastebėjimas, tačiau tur būt info. daug kam įdomi ir gal būt reikalinga. Pas mane kemperis 2007 m., bet nežinau kur tos apsaugos randasi.Gal čia daugumai ne naujiena, bet iš savo praktikos, kadangi tuoj prasidės didesnės ar mažesnės kelionės tai dėl vandens ir temperatūrinio vožtuvėlio (pas mane jis prie trumos). Vanduo buvo užpiltas iš vakaro, viskas nuorinta, o naktis buvo su -.Vožtuvėlis atsidarė iš boilerio vanduo ištekėjo, o ryte išvažiavom ir kai vėliau pakeliui naudojom vandenį tiesiog nepastebėjau kai didžioji vandens dalis ištekėjo. Čia žinoma smulkmena, bet gal būt kažkam padės patikrinti prieš kelionę vožtuvėlio padėtį.
Rimantai tai pavojinga. Keli Trumos boilerio uzkurimai be vandens ir plokste gali ismesti. Ji praktiskai neremontuojama nebent esi auksarankis. O nauja brangi ir laiko reikia kol atsiuncia. Taigi pries kuriant visada reikia patikrinti baku lygi ir nuorinima ne siaip sau, bet atsukant krana ir pasukiojant tiek i karsto tiek isalyo vandens puse.
Žinutės: 954
Nuotraukos: 1003
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-24
Mano kemperi jeigu nera vandens boleri, arba yra oro net nesijungia ir uzdega raudona indikatoriaus lempute.