Home

Forumas

Žinutės: 236
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-04-22
Kur perkate dviraciu laikiklius?
Pirkciau
Sveiki,reikia dviems dviraciams laikiklio Chausson kemperiui i kuria puse dairytis?
Tai gal Reimo, Movera ir panasiai? Jei devetu pagal skelbimus.
Žinutės: 236
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-04-22
Aha,dekui,Marijau,bandysiu pasiklausineti.Bet tos firmos, turbut, kaina pasakys kaip uz karve....:baisu:
Nezinau, bet cia klubieciai minejo kad nuolaidu galima gauti. Gal kas parasys. Siaip kazkada esu turejas italu firmos Fiamma laikikli, tai visai patiko. Is esmes Tau reiktu nuspresti kokio Tau reikia. Jei nori ant kablio, tai firmu gaminanciu daug. Jei ant kemperio nugaros, tada tik kemperiniai. Ziurek ta pacia Fiamma ir kt panasius. Tik su tvirtinimu atsargiai. Buvo cia forume rasyta, pasiieskok. Reikia rasti pagaliukus ir butinai deti kokias stipresne saibas. Nes mum cia buvo vienas pritvirtines tiesiai, tai gerai kad dviraciu neuzdejom, butu su viskuo isplese.
Žinutės: 422
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-29
Turiu aparateli kuris rodo pagaliukus sienose,jei tinka Vilnius
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
As vezu ant kablio.Panevezyje litagroje maciau nebrangiArba cia yra tokiu.u yra.
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Esu vežęs dviračius į Portugaliją ant kablio. Labai neapsimoka:baisu:
Labai pabrango kelionė - vidutinės kuro sąnaudos padidėja beveik 1,00 ltr/100 km. O kai kelionėje nuvažiuoji 11500 km, gaunasi apie 125-140 € į "balą". 

Ant kablio tai yra sociai tu laikikliu. Nuo Thule iki kinietisku. Ant sienos biski sunkiau.
Arvydai is kur tos sanaudos dideja jei uz nugaros dviraciai neduoda pasipriesinimo jokio?
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Marijus.K parašė:
Ant kablio tai yra sociai tu laikikliu. Nuo Thule iki kinietisku. Ant sienos biski sunkiau.
Arvydai is kur tos sanaudos dideja jei uz nugaros dviraciai neduoda pasipriesinimo jokio?
Šito aš pats nesuprantu, bet paskaičius forumus, tai ne mano vieno pastebėjimai...
Žinutės: 236
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-04-22
Marijus.K parašė:
Nezinau, bet cia klubieciai minejo kad nuolaidu galima gauti. Gal kas parasys. Siaip kazkada esu turejas italu firmos Fiamma laikikli, tai visai patiko. Is esmes Tau reiktu nuspresti kokio Tau reikia. Jei nori ant kablio, tai firmu gaminanciu daug. Jei ant kemperio nugaros, tada tik kemperiniai. Ziurek ta pacia Fiamma ir kt panasius. Tik su tvirtinimu atsargiai. Buvo cia forume rasyta, pasiieskok. Reikia rasti pagaliukus ir butinai deti kokias stipresne saibas. Nes mum cia buvo vienas pritvirtines tiesiai, tai gerai kad dviraciu neuzdejom, butu su viskuo isplese.
Jo skaiciau ta tema,bet pas mane yra vietos kur prisukti gamyklines.Sudetos zagluskes tik pacius laikyklius pamirso uzdeti:) Galineje sienoje du taskai apacioj ir du auksciau,tik nezinau laikikliai turi tiksliai atitikti pagal tvirtinimo vietas ar jie reguliojasi .Ant alkovos buvo, bet nebeprisimenu tvirtinimo principo.Kablio pas mane nera.