Home

Forumas

Žinutės: 4
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2021-04-08
Labai įdomi info apie kripto valiutą. Galimai naujoji pasaulinė rezervinė valiuta.
Man labai gerai atrodanti info apie kripto valiutos potencialą. Nieko panašaus nesu matęs.
Sveiki,

suprantu, kad nelabai į temą čia. Bet pasidalinsiu vis tiek, nes tokios įdomios ir unikalios info dar nematęs; faktai labai stiprūs, finansinis potencialas didžiulis.

Sutrumpintai tema yra apie porą kripto valiutų (ypač XRP), kurias bankai pritaiko savo darbui. Finansinė sistema pereina į blockchain sistemas ir visuomenė to beveik nežino, nes reikia labai specifiškai tuo domėtis, kad išgirstum apie tai, tv žinios apie tai nekalba ypač Lietuvoje. Kaip visada dideli finansiniai pokyčiai įvykdomi tyliai.
IMF(International Monetary Fund), WEF(World Economic Forum), BIS organizacijos kuria naująją rezervinę pasaulinę valiutą, kuri veiks per blockchain vietoj JAV dolerio. Ripple/XRP vadovai daug kartų lankėsi susitikimuose su jais, yra labai daug faktų rodančių, kad būtent privati kripto valiuta bus tam naudojama. Šiuo atveju tikrai įmanoma, kad yra labai didelis finansinis potencialas: 100x+ kartų, o lubos net nežinomos.

Galiu tik rekomenduoti žvilgtelti į info jei yra noro ir patiems savo nuomonę susidaryti. Tikrai nieko nesiekiu šiuo post'u, tik pasidalinti info, kuria tikiu. Tik dėl to dalinuosi, galvoju, kad kažka gera padarysiu.

Info: https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1YpIKrYhP-lOHcn23L-rfS5tsG_Qk0-Ox

Geros dienos.

Žinutės: 269
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-01-04
Kripto gali lengvai visokių valiutų prisipirkti, bet va su pardavimu -jau problema....:):hi:
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Tomas.J nusipirk geriau kemperį... manau patirsi daugiau malonumo, nei su kripto valiuta :D
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Arvydas.I parašė:
Tomas.J nusipirk geriau kemperį... manau patirsi daugiau malonumo, nei su kripto valiuta :D
:geras:
Žinutės: 4
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2021-04-08
Sveiki,
kriptovaliutu rinkos kainos krenta siuo metu (ir kritimas dar gali testis), nes BTC turi problemu del Kinijos mining'o, greitai dar gali tether-bitcoin problema islisti. 
Kas dar nesate investave i efektyvias kripto ir noretumete ta padaryti, ateinancios dienos ir savaites gali buti palankus metas. BTC numeta visu kripto kainas del savo techniniu ir reguliaciniu problemu, o kripto problemas reguliaciniais istatymais issprendus - efektyvios ir istatymus/normotyvus atitinkancios kripto sistemos kils.
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Tomas.J parašė:

Sveiki,

kriptovaliutu rinkos kainos krenta siuo metu (ir kritimas dar gali testis), nes BTC turi problemu del Kinijos mining'o, greitai dar gali tether-bitcoin problema islisti. 
Kas dar nesate investave i efektyvias kripto ir noretumete ta padaryti, ateinancios dienos ir savaites gali buti palankus metas. BTC numeta visu kripto kainas del savo techniniu ir reguliaciniu problemu, o kripto problemas reguliaciniais istatymais issprendus - efektyvios ir istatymus/normotyvus atitinkancios kripto sistemos kils.
Tai ir pirk, tik greičiau...... arba parduok kol dar ne pilnas bankrotas. Ko dar lauki, juk kemperiui, manau, vis tiek dar nepribrendai :hi:
Žinutės: 360
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-05
Man tik smalsu, kaip tokie skelbimai atsiranda forume.
Normaliai naujokas jungiasi, registruojasi, pildo duomenis ir t.t..
O kaip atsitinka, kad tokie skelbimai atsiranda lengvai, praeiną visą registraciją be jokių problemų?
Žinutės: 269
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-01-04
Giedrius.B parašė:
Man tik smalsu, kaip tokie skelbimai atsiranda forume.
Normaliai naujokas jungiasi, registruojasi, pildo duomenis ir t.t..
O kaip atsitinka, kad tokie skelbimai atsiranda lengvai, praeiną visą registraciją be jokių problemų?
Gal adminas padarytu žinutę naujai prisiregistruojantiems- ,,komerciniai skelbimai'' ir nauji nariai juos pateikiantys šalinami.
Žinutės: 4
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2021-04-08
Tiesą sakote, prisijungiau prie forumo(nors jį esu aplankęs anksčiau kai domėjausi kemperiais) tam kad pasidalinčiau šia info.
Jūs tik klystate, kad tai komercinė reklama. Tai nėra reklama, nieko iš jos neuždirbu ir negaliu uždirbti, mano motyvacija yra pasidalinti padarytu tyrimu apie finansinės sistemos pokyčiui ir ji tikrai gali būti labai vertinga. Kadangi tokio potencialo gyvenime nesu matęs, užtat ir yra atsiradusi motyvacija prasidalinti šia info per kai kuriuos forumus. Paprasčiausias geroniškumas, nieko daugiau.
Bet spręskit patys kaip norit, kodėl aš čia esu.
Galiu tik pasiūlyti peržvelgti info ir patiems spręsti, kas kaip iš tikrųjų yra, kodėl aš taip tikiu jos potencialu pakeisti žmonių gyvenimus iš finansinės pusės.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Tomas.J parašė:
Tiesą sakote, prisijungiau prie forumo(nors jį esu aplankęs anksčiau kai domėjausi kemperiais) tam kad pasidalinčiau šia info.
Jūs tik klystate, kad tai komercinė reklama. Tai nėra reklama, nieko iš jos neuždirbu ir negaliu uždirbti, mano motyvacija yra pasidalinti padarytu tyrimu apie finansinės sistemos pokyčiui ir ji tikrai gali būti labai vertinga. Kadangi tokio potencialo gyvenime nesu matęs, užtat ir yra atsiradusi motyvacija prasidalinti šia info per kai kuriuos forumus. Paprasčiausias geroniškumas, nieko daugiau.
Bet spręskit patys kaip norit, kodėl aš čia esu.
Galiu tik pasiūlyti peržvelgti info ir patiems spręsti, kas kaip iš tikrųjų yra, kodėl aš taip tikiu jos potencialu pakeisti žmonių gyvenimus iš finansinės pusės.
Kiek gi to tavo gyvenimo buta, kad jau visko tiek daug matęs, o tokio potencialo ne? Pakeisti žmonių gyvenimus? Palikti plikus basus? Kažin ar tai geidžiamas pokytis daugumai mūsų. Investicinių fondų valdytojai karts nuo karto krenta pro langus kai rudenį obuoliai, o ten dažniausiai įmonių akcijos, obligacijos sukasi. O foreksu, kriptovaliutų kitų grynai spekuliacinių įrankių naudojimas ir dar kaip įprasta su svertais tiek pat saugus kiek rusiška rulėtė. Bėje anglijos mokslininkai ( penki iš šešiu ) atlikę tyrimus, tvirtina kad rusiška rulėtė visiškai saugi, šešto dalyvavusio tyrime žurnalistams apklausti nepavyko...

Kripto valiuta buvo smagus budas  pasipinigauti pačioje pradžioje, ko ten dabar listi? Ačiū, žinoma, kad nesavanaudiškai rūpiniesi mūsų gerbūviu, pateiki tokia specifinę informaciją.  Tikiuosi kai pralobsi ( o gal jau tapai labai turtingu iš šio reikalo?) Nusipirksi prabangų kemperį ir butinai mums leisi jį apžiūrėti , atvažiuosi į susitikimą ir leisi pavairuoti. Nekantriai lauksiu tos dienos, pranešk kai žvaigždės nušvis tavo padangei! Linkiu visokeriopos sekmės!