Home

Forumas

Žinutės: 119
Nuotraukos: 114
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-04-30
MAROKAS
planuojam kitu metu pasivazinejima, reikia patarimu
sveiki. planuose turim Maroko aplankyma, gal kas yra plaukes keltu, zino apie dokumentus, busim dekingi gave informacijos :) 
Žinutės: 86
Nuotraukos: 46
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-09-22
Pries pora metu ziemojom,algecir-tanger keltu mokejom 200 euru i abu galus,dokumentai:pasas,vaziuojant i vakaru sachara dar karta pasas.Jei yra klausimu mielai pasidalinsiu:iki:
Sveiki. Vokieciu dileris rimtas organizuoja ekspedicija i Maroka. Puslapyje turi programa, gal ka prisitaikysit, o gal prisijungsit prie ju:). Del visa ko imetu nuoroda su aprasymu ir planu.
http://www.2012.reimersgmbh.de/index.php?id=152
Žinutės: 32
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-08-18
Vienas mano pazistamas kiekvienais metais, is karto po nauju metu isvaziuoja 1-1,5men i Maroka. Man minejo, kad ju buna ne vienas kemperis, bet as nesu tikras ar tie kemperiai kartu vaziuoja is Lietuvos ar jis prisijungia prie kitu, bet viena prisimenu gerai, kad vyno uzsiperka Ispanijoje ir kai jis baigiasi vaziuoja atgal. Matyt prisikrauna nemazai, nes istempia  iki 1.5men :) Zodziu jei ka domins informacija pasistengsiu gauti. 
Siaip man teko buti Maroke, tai pats maciau, kad keltai is Europos atplaukia pastoviai ir kemperiu isvaziuoja i kranta tikrai daug. Taigi net ir nieko nesiorganizuojant, kelte tikrai galima bus prie ko nors prisislieti ir keliauti kartu.