Home

Forumas

Žinutės: 146
Nuotraukos: 702
Koordinatės: 1
Prisijungė: 2014-02-11
Mėlynas autobusiukas
Peugeot J5 1991m
Nusprendžiau praturtinti kol kas skurdoką forumo skiltį savo projektu. Kadangi nuo mažens automobiliai ir jų remontas yra mano stichija, hobis, laisvalaikis (beje jis labai koreguosis įsigijus namuką ant ratų), o dabar dar ir darbas, tai manau bus viena iš mėgstamiausių mano skilčių :)
Žinutės: 146
Nuotraukos: 702
Koordinatės: 1
Prisijungė: 2014-02-11
Pernai vasarą nupirktas mūsų senukas namukas ant ratų


Žinutės: 146
Nuotraukos: 702
Koordinatės: 1
Prisijungė: 2014-02-11
Vasarą turėjome keletą išvykų, Karklėje prie jūros padarėm vasaros uždarymą


Žinutės: 68
Nuotraukos: 10
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-29
Laukiam žinių, aš taip pat manau, kad kemperio eksploatacija yra svarbus klausimas, ypač turint lietuviškus biudžetus. Mes su šeima keliaujame įvairiomis priemonėmis, tai galiu pasakyti, kelionė kemperiu yra pati "spalvingiausia", reikia daug visko "žinoti". Man draugai vis sako: sėdi į lėktuvą ir pirmyn, kokie čia dar kemperiai kai Ryanair visur skraido, bet aš nepasiduodu ir stengiuosi kur tik galima vykti su nameliu. Kol kas bendra nuomonė tokia: sunkiau, brangiau bet žymiai įdomiau :)
Žinutės: 146
Nuotraukos: 702
Koordinatės: 1
Prisijungė: 2014-02-11
Žiemai besibaiginėjant nusprendžiau pasikelti ir pasiruošti vasaros maratonui. Pasirodė daugiau reikalų nei galvojau bus. Kadangi sankaba jau perkant įtariau, tai pradėjau nuo jos, bet dar atsirado keletas problemėlių: galinių ratų guoliai, stabdžių cilindriukai, priekinė važiuoklė, skirstymo diržas su visais jam priklausančiais priedais, granatų gumos ir t.t. Kadangi nesinori kilnoti dažnai ir saugiai važiuoti, tai nusprendžiau vienu ypu padaryti viska, tada prasidėjo- generatorius ir starteris perrinktas, vandens pompa bus pakeista, alyva su filtrais, dangtelio tarpinė ir dar daug visokių smulkmenų.
Po žiemos numirė akumuliatorius, tai teko paimti abu naujus, naujos priekinės padangos. Kadangi pagalvojau apie galimybę pavažiuoti ir ne vasaros sezonu, tai paėmiau žiemines.
Kol kas vyksta variklio beveik kapitalinis remontas, po to pereisiu į vidaus bei išorės remonto darbus ir profilaktinius patikrinimus.
Žinutės: 146
Nuotraukos: 702
Koordinatės: 1
Prisijungė: 2014-02-11

Žinutės: 146
Nuotraukos: 702
Koordinatės: 1
Prisijungė: 2014-02-11
Andrius.G parašė:
Laukiam žinių, aš taip pat manau, kad kemperio eksploatacija yra svarbus klausimas, ypač turint lietuviškus biudžetus. Mes su šeima keliaujame įvairiomis priemonėmis, tai galiu pasakyti, kelionė kemperiu yra pati "spalvingiausia", reikia daug visko "žinoti". Man draugai vis sako: sėdi į lėktuvą ir pirmyn, kokie čia dar kemperiai kai Ryanair visur skraido, bet aš nepasiduodu ir stengiuosi kur tik galima vykti su nameliu. Kol kas bendra nuomonė tokia: sunkiau, brangiau bet žymiai įdomiau :)
Dėl techninių problemų neturėtų kilti bėdų, eksploatacija ne tokia ir brangi gaunasi, kai rankos iš teisingos vietos išaugusios :), tuo labiau, kai pats dirbu šioje srityje ir darbas beveik nekainuoja. Manau kemperis ir lėktuvas yra nesulyginamos keliavimo priemonės. Aš mielai praleisčiau kiekvieną vasaros savaitgalį su kemperiu. Be abejo, kad tai yra spalvingesnis keliavimo būdas ir mano manymu taip keliaujant nebūna blogo oro :)
Žinutės: 688
Nuotraukos: 100
Koordinatės: 16
Prisijungė: 2012-09-21
Super :geras: kai pamažės darbo su puslapio programavimu ir aš prisijungsiu prie šio skyrelio pildymo!
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Liuks! Labai trūksta tokių  išsamių papasakojimų apie savo KEMPERIUKĄ ir JO remontą. "Krapštymasis" prie savo kelioninio namelio teikia didelį malonumą. Kai tai darau žiemą, tai ir vasaros greičiau sulauki :)
Žinutės: 224
Nuotraukos: 477
Koordinatės: 10
Prisijungė: 2012-10-03
Tomai, nežinau kaip tavo patirtis, bet maniškė o ir pažystamų servisistų tai sau dėtis filtron'ų ranka nekyla.