Home

Forumas

Žinutės: 1
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2021-10-22
N1 į M1
Sveiki visi,

Aš nusipirkau 2007 metų Ducato iš Vokietijos, kur jis buvo įregistruotas kaip N1 klasė. Tai krovininis mikroautobusas, 3 sėdynės priekyje, pertvara ir bagažinė. Norėčiau pakeisti į M1, kad nereikėtų mokėti kelių naudotojo mokesčio.

Išskyrus „neįmanoma“ arba „per brangu“, neradau jokių aiškių nurodymų, ką reikia padaryti, norint paversti klasę. Ar kas nors gali man padėti?

Tuvlita svetainėje pateikiamos dvi skirtingos sąlygos, jei registracija buvo atlikta prieš arba po 2009 m. Ar tai yra pradinė registracijos data, ar data kai ji buvo įregistruota Lietuvoje?

https://www.tuvlita.lt/paslauga/technine-ekspertize/ekspertines-paslaugos/krovininiu-transporto-priemoniu-perdirbimas-i-lengvuosius-automobilius/

Tačiau turi būti daugiau nei tai ... Ar jis turi atrodyti kaip kemperis? Žinau, kad JK jie net nori, kad turėtum „kemperių lipdukus“, kad pakeistum klasę: D

Lietuvoje dar neužregistravau, ar lengviau konvertuoti klasę prieš ar po?

Ačiū
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Apie tai diskutavo: čia
Žinutės: 128
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-06-16
Prisegu reikalavimus. Prieš perdarant pasikonsultuokite su ekspertu kuris darys ekspertizę

Žinutės: 154
Nuotraukos: 296
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-04-18
Mano kemperis iri buvo N1. Man padėjo sutvarkyt ekspertas is Taurages Justinas 869931646. Pabandyk , paaiškins kaip sutvarkyt visko.
Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Jei nori is N1 tik i M1 neperregistruosi. Galima tik i specializuota transtorta, M1 AF SA ar kita kategorija, bet vien i M1 NE.