Home

Forumas

Žinutės: 308
Nuotraukos: 151
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-30
Oksiduojasi akumuliatoriaus klemos
 Jau antra karta randu apsioksidavisia akumuliatoriaus minusine klema. Kas gali buti, patarkit kur bedos ieskoti. 
Žinutės: 360
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-05
Olegas.I parašė:
 Jau antra karta randu apsioksidavisia akumuliatoriaus minusine klema. Kas gali buti, patarkit kur bedos ieskoti. 
Apsioksidavusi ar apaugusi baltai-mėlynais kristaliukais?
Žinutės: 219
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-03-29
Aš sprendžiu taip: viską nuvalau, tiek klemą, tiek akumuliatoriaus kontaktą, ištepu solidolu (galima ir kitu panašiu) tepalu ir kol tepalas laikosi oksidacijos nebūna.
Skaičiau, kad tokią procedūra rekomenduoja daryti statant ir naują akumuliatorių.
Žinutės: 308
Nuotraukos: 151
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-30
Taip, baltai melyni kristaliukai.

Žinutės: 128
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-06-16
Aš naudoju purškiamą vario tepalą. Papurškiu prieš uždedant jungtis ir po to šiek tiek ant viršaus.
P.S. "kristaliukai" lengvai nusivalo pamerkus jungtį į vandenį.
Žinutės: 451
Nuotraukos: 14
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-12-03
Aš su karštu vandeniu nuploviau,ir dingo..
Žinutės: 308
Nuotraukos: 151
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-30
Tai reikia kazka daryti kad jie neatsirastu. Jau du kartus nuvaliau, o jie vel atsiranda ir ju tiek daug, tiesiog apauge, kad net nebesimato klemos verzles. 
Žinutės: 451
Nuotraukos: 14
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-12-03
Nežinau,man padėjo su verdančiu vandeniu nuvalyti,apipilti,ir dingo šis reiškinys..
Žinutės: 182
Nuotraukos: 1439
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2013-02-03
Olegas.I parašė:
Tai reikia kazka daryti kad jie neatsirastu. Jau du kartus nuvaliau, o jie vel atsiranda ir ju tiek daug, tiesiog apauge, kad net nebesimato klemos verzles. 
Mano manymu pablogėjo akumo klemos hermetiškumas. Sunkiasi elektrolito garai (švino sulfatas) ir kondensuojasi ant jungties. Reikėtu patikrinti tas vietas. Dar gali būti padidėjus krovimo įtampa ko pasekmėje intensyviau garuoja elektrolitas. 
  
Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
Alfredas.B parašė:
Olegas.I parašė:
Tai reikia kazka daryti kad jie neatsirastu. Jau du kartus nuvaliau, o jie vel atsiranda ir ju tiek daug, tiesiog apauge, kad net nebesimato klemos verzles. 
Mano manymu pablogėjo akumo klemos hermetiškumas. Sunkiasi elektrolito garai (švino sulfatas) ir kondensuojasi ant jungties. Reikėtu patikrinti tas vietas. Dar gali būti padidėjus krovimo įtampa ko pasekmėje intensyviau garuoja elektrolitas. 
  
Aš irgi pritariu Alfredui. 
Čia juk ne pelėsis.