Home

Forumas

Žinutės: 10
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2020-06-28
Padekit naujokui, nes viskas perskaityta padaryta ir vistiek neveikia SALDYTUVAS
Situacija tokia su šaldytuvu karsta diena kai laukia apie 30, šaldytuvo vidui +14, šaldytuvą varčiau isemes, dėjau ventiliatorių, nuėjęs tas grotelės vidui radau nelabai gražią termo pasta ja pakeičiau nauja ir vistiek tas pats. Bet yra kitas niuansas, sy savaitgali šventėm gamtoj gimtadieni pastebėjau kad naktim atsigauna ir stipriai
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Gal daznai darinejate ar perpildytas alaus :D.Kokia termo pasta naudojate.Ar saltos saldytuve groteles saldymo.Dujomis,230v ar 12v eksplotuojate. 
Žinutės: 422
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-29
Pasakysiu paprastai,tie ventiliatoriai turi but jungiami tinkamai,kadangi dariau su kad juos ijungtu termo jungiklis automatiskai,tai tikrinau temperatura kameroje.Tokiu oru kaip siandien musu saldytuo kameroje ant galines sienos -23,bet ijungus rankiniu budu ventiliatorius,temperatura kyla iki -20.Pamatavus temperatura uz groteliu is lauko puses,susidaro itarimas kad "antroj"saldytuvo puseje +35-40C yra optimalu,nes saldant lauko puse per daug ,saldytuvo viduje temperatura kyla.Gal dar kas turi pastebejimu?Gal kas naudojat ventiliatoriu "kit'us" kuriuos siulo kemperines irangos parduotuves ?
Žinutės: 10
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2020-06-28
Dėl ventiliatorių dariau taip kaip kolega buvo nuoroda į vokiška saitą įmetęs žodžiu copy pašte gavosi, o pasta naudojau iš lemonos čia tai pat buvo rase kad tinka(nu jei kas neproblema nukrapstyt ir bandyt pirkt iš vokiečių) o tai tas radiatorius ar kaip jy pavadint šaldytuvo vidui kokia funkcija atlieka? Ar jis sugeria šiluma ir ją perduoda kažkur į isoria ar jis šaldymo funkcija atlieka? Nes ji nuemes ten radau vamzdį putuose kaip makrofleksas ir viskas buvo padengta kažkokia plėvelė. Gal ne į tą vietą pritepiau tos pastos
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Justinas.S parašė:
Pasakysiu paprastai,tie ventiliatoriai turi but jungiami tinkamai,kadangi dariau su kad juos ijungtu termo jungiklis automatiskai,tai tikrinau temperatura kameroje.Tokiu oru kaip siandien musu saldytuo kameroje ant galines sienos -23,bet ijungus rankiniu budu ventiliatorius,temperatura kyla iki -20.Pamatavus temperatura uz groteliu is lauko puses,susidaro itarimas kad 'antroj'saldytuvo puseje +35-40C yra optimalu,nes saldant lauko puse per daug ,saldytuvo viduje temperatura kyla.Gal dar kas turi pastebejimu?Gal kas naudojat ventiliatoriu 'kit'us' kuriuos siulo kemperines irangos parduotuves ?
Aš naudoju CBE kit'ą. Visada pastatęs ant automatinio režimo. Įsijungimo temperatūra reguliuojasi, pastatęs panašiai ant vidurio, tai jungiasi kažkur prie 35-40 laipsnių. Dažniausiai veikia 1 ventiliatorius, abu įsijungia nedažnai. Kai buvo mažas šaldytuvas, matavau įvairiai temperatūras- jų nauda buvo abejotina. Dabar dideliame šaldytuve matavimų nedariau, bet subjektyviai atrodo, kad nauda yra. Dar keičiau sienoje viršutines grotas iš kažkokių "gražių" itališkų :blogai: į Dometic originalias- nauda pasijuto iš karto ir stipriai- šiluma pro grotas atiduodama žymiai efektyviau, ventiliatoriai jungiasi daug rečiau ir plaunant pro jas į vidų nepapuola vandens.

Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Ignas.P parašė:
Situacija tokia su šaldytuvu karsta diena kai laukia apie 30, šaldytuvo vidui +14, šaldytuvą varčiau isemes, dėjau ventiliatorių, nuėjęs tas grotelės vidui radau nelabai gražią termo pasta ja pakeičiau nauja ir vistiek tas pats. Bet yra kitas niuansas, sy savaitgali šventėm gamtoj gimtadieni pastebėjau kad naktim atsigauna ir stipriai
Gal ir viskas gerai čia. Mano mažas šaldytuvas prie +30 viduj duodavo irgi +10-12. Kaip kolegos minėjo, pabandykit pasijungti 220V- įdomu kaip tada bus.

Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Ignas.P parašė:
Dėl ventiliatorių dariau taip kaip kolega buvo nuoroda į vokiška saitą įmetęs žodžiu copy pašte gavosi, o pasta naudojau iš lemonos čia tai pat buvo rase kad tinka(nu jei kas neproblema nukrapstyt ir bandyt pirkt iš vokiečių) o tai tas radiatorius ar kaip jy pavadint šaldytuvo vidui kokia funkcija atlieka? Ar jis sugeria šiluma ir ją perduoda kažkur į isoria ar jis šaldymo funkcija atlieka? Nes ji nuemes ten radau vamzdį putuose kaip makrofleksas ir viskas buvo padengta kažkokia plėvelė. Gal ne į tą vietą pritepiau tos pastos
Mano patirtis rodo kad netinka ana pasta.Kai panaudojau sita pasta viskas susitvarke. Man kamera gerai salo o saldytuvas prastai.Tarp vamzduko ir groteliu turi but labai geras kontaktas kuri uztikrina pasta.Siuliciau pakeisti pasta ir gausiai proto ribose sutepti.O saldiklis turi dureles ? Nes jei ne jis per nakti padeda atsalt.
Žinutės: 10
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2020-06-28
Tomai pabandysiu palaikyt pas save darbe ant 220 šaldytuvą, nes daugiau naudojom ant dujų nei 220v.degiklio aš neesu vales tik pati kaminą pravaliau kai šaldytuvą kemperio remontui buvau ištraukęs. Gal jis knisa protą kažkiek, tik va įdomu kai vėsus oras saldo netgi geriau nei namie
Žinutės: 10
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2020-06-28
Jani o iš kur gaut tos pastos? Žinok po tos pastos iš lemonos man praktiškai šaldytuvas išvis nebesaldo o kamera saldo gerai
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Tai labai didelis itarimas del jos.Seip rasi ebay.com o mums tuo klausimu padejo nupirkt per ebay Eugenijus.S.