Home

Forumas

Žinutės: 4
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-09-18
Pagalbos dėl boilerio
Sveiki, daugiau ar mažiau jau visą kemperį perkratėm ir iškilo keletas problemų;

- Nemokam pasileisti boilerio (nuo elektros) Nuo dujų nebandėm, nes labiau aktualu butent nu elektros. Prisegu nuotraukas, kaip ten viskas atrodo.

  

- Šaldytuvas neveikia nuo akumuliatoriaus (veikia tik važiuojant) (nuo dujų ir 220V veikia), čia gal irgi ką nors kur nors reikia įjungti papildomai?

Dėkingas :)
Žinutės: 585
Nuotraukos: 1217
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2012-09-21
O ar boileris pritaikytas dirbti nuo elektros? Pvz pas mane gali dirbti ir dirba tik nuo dujų. Nors būna boilerių dirbančių ir nuo to ir nuo to.
 Dėl šaldytuvo- jis ir neturi dirbti nuo akumo. Šaldytuvas dirba tik nuo generatoriaus kai paleistas variklis. Taip pat turi dirbti nuo dujų arba nuo 220v
Žinutės: 1597
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Nuotraukose nematau jungtuko nuo 220V. Taip pat boilerio fotkėje nematau 220V laidų iki teno- jie turi įlysti į boilerį šalia šalto ir karšto vamzdžių. Manau, kad šitas boileris neturi 220V opcijos. Daugumoje atvejų nebūna, aš įsidėjau papildomai- reikia tik teno, jungtuko ir laidų.

Ant reguliatoriaus nera jokiu zenklu kad sita Truma turetu elektrini sildyma. Buvau uzsisakes viename kemperyje, tai man jis pasirode visai nereikalingas. Stovi tenai du berods po 2 KW, kempinguose dazniausiai amperu mazai, o jei daug tai skaiciuoja uz elektra pagal skaitliuka. O duju vistiek sociai uztenka vieno baliono kelionei. Tai pas mane taip ir prastovejo. Dabartiniam irgi yra, bet per tris metus nebuvau ijunges. Beto jei stovi ne kempinguose, tai jo net ir neisijungsi.
Žinutės: 1597
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:
Ant reguliatoriaus nera jokiu zenklu kad sita Truma turetu elektrini sildyma. Buvau uzsisakes viename kemperyje, tai man jis pasirode visai nereikalingas. Stovi tenai du berods po 2 KW, kempinguose dazniausiai amperu mazai, o jei daug tai skaiciuoja uz elektra pagal skaitliuka. O duju vistiek sociai uztenka vieno baliono kelionei. Tai pas mane taip ir prastovejo. Dabartiniam irgi yra, bet per tris metus nebuvau ijunges. Beto jei stovi ne kempinguose, tai jo net ir neisijungsi.
Visiškai sutinku :taip: Remontuojant savo boilerį, pirkau kitą, apdaužytą ant dalių iš anglų, o ten buvo tenas. Teko dasipirkti tik jungtuką. Pagalvojau- beveik nieko tai nekainavo- tegu būna.