Home

Forumas

Žinutės: 157
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-05-31
Ričardas.V parašė:
Toli ieškoti nereikia, gaminama ir Lietuvoje - http://www.zaibas.eu/lt/produktai/autokempingai/31.html
as maloniai nustebintas ka sugeba lietuviai:hmz: 
Labai idomia diskusija uzvedete kolegos. Is esmes kiekvienam savo. Kalbant apie kemperiu gamyba, nemazai naujesniu kemeriu gamyklu atsirado, kai baldininkams pritruko darbo. Ypac tai pasakytina apie italu kompanijas. Taigi del kokybes galima suabejoti rimtai. Kadangi pats buvau keliose gamyklose, maciau kaip tai daroma. Manau lietuviai tikrai sugebetu padaryti kokybiska daikta, ir tas matosi is foto.
Del Van tipo kemperiu, tai ju pasirinkimas tikrai nemazas, nebent norai nerealus. Diuseldorfo siu metu parodoje , tam buvo skirtas didziulis pavilijonas. nekalbu apie tokias garsias kompanijas kaip Westfalia, dar ant Mercedes bazes viena garsi kompanija gamina, tik nepamenu pavadinimo. Tiesiog sie kemperiai pagal poreiki ir greitis bent jau man , tikrai ne privalumas. Prisilakstai kasdien darbe zmogus, kad dar per atostogas lakstyti. Manau pigiau ir paprasciau tada sedi i masina, stoji viesbuciuose, o jei nereikia duso ir tualeto, tinka ir palapine ant stogo, kuria gali net issinuomot. Taciau kiekvienam savo. As turiu vidini atostogu mygtuka, ji perjungiu, ir man 100 km/h per akis.

Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
Robertas.M parašė:
gal kam kokiu įdėjų tinkamu bus:

Gal ir pagamins toki  po 200 metu  :D
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Baze kemperio gamybai, 4x4 ratai, stogas jau nurėžtas....  UAZ
Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Man idomi si tema, tik kyla klausimas, gal yra kas susidure, ar dirba srityje del registravimo?
PVZ = N1 -  2 sedimos vietos , ar imanoma su sertifikuotomis (RIMOR si TUV) sedynemis ji priregistruoti i M1 kategorija? 
Kiek domejausi sudetinga siuo metu LT ir LV bei ir PL kazka sustabde.
Kitas klausimas kemperiu turetojams, Jusu dokumentuose kokios irasytos grupes M1ir sedimu vietu skaicius ar kaip nors kitaip?

Dariau samata, pigiau tikrai nesigauna isirengti, pigiau gaunasi tik pagal auto metus, irgalipasidarti pagal savo poreikius, kaip pvz 4 patogias miegamas vietas. As asmeniskai Alkovos nenoriu, o standartiniai L3 H3 Dukato buna max 3 megams ir tos vienoje lovoje. Nesakau Apie HYMERCAR, cia Jau kisene placia turi tureti.... :)
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Mano auto tech pase M1 ir s1 6 sedimos vietos. Tadai, o gal gali ta samata paviesinti?
Žinutės: 358
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-03-22
Tadas.Z parašė:
Man idomi si tema, tik kyla klausimas, gal yra kas susidure, ar dirba srityje del registravimo?
PVZ = N1 -  2 sedimos vietos , ar imanoma su sertifikuotomis (RIMOR si TUV) sedynemis ji priregistruoti i M1 kategorija? 
Kiek domejausi sudetinga siuo metu LT ir LV bei ir PL kazka sustabde.
Kitas klausimas kemperiu turetojams, Jusu dokumentuose kokios irasytos grupes M1ir sedimu vietu skaicius ar kaip nors kitaip?


Dariau samata, pigiau tikrai nesigauna isirengti, pigiau gaunasi tik pagal auto metus, irgalipasidarti pagal savo poreikius, kaip pvz 4 patogias miegamas vietas. As asmeniskai Alkovos nenoriu, o standartiniai L3 H3 Dukato buna max 3 megams ir tos vienoje lovoje. Nesakau Apie HYMERCAR, cia Jau kisene placia turi tureti.... :)
O vat man alkova labai patinka, ir miegot gerai , o jeigu ne tai daug daigtu gali sutalpinti
Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Arturas.U parašė:
Tadas.Z parašė:
Man idomi si tema, tik kyla klausimas, gal yra kas susidure, ar dirba srityje del registravimo?
PVZ = N1 -  2 sedimos vietos , ar imanoma su sertifikuotomis (RIMOR si TUV) sedynemis ji priregistruoti i M1 kategorija? 
Kiek domejausi sudetinga siuo metu LT ir LV bei ir PL kazka sustabde.
Kitas klausimas kemperiu turetojams, Jusu dokumentuose kokios irasytos grupes M1ir sedimu vietu skaicius ar kaip nors kitaip?


Dariau samata, pigiau tikrai nesigauna isirengti, pigiau gaunasi tik pagal auto metus, irgalipasidarti pagal savo poreikius, kaip pvz 4 patogias miegamas vietas. As asmeniskai Alkovos nenoriu, o standartiniai L3 H3 Dukato buna max 3 megams ir tos vienoje lovoje. Nesakau Apie HYMERCAR, cia Jau kisene placia turi tureti.... :)
O vat man alkova labai patinka, ir miegot gerai , o jeigu ne tai daug daigtu gali sutalpinti
Yra siam variantui 2 keliai, dabar svarstau kuri rinktis.
1. Perkant prikabinama nameli ir permontuojant viska i Mikriuka.
  Sioje situacijoje tai priklauso nuo namelio, koki nusipirksi, 2000-4000 E
 Zinoma galima ir uz kokius 2000 E nusipirkti, bet bus iranga sena. Siuo atveju yra atmetama baldu integracija is prikabinamo namelio.
Skaiciavau jei perkant apie 2-3000 K ir permetant viska dasideda apie 3-4000 E
Tai 5-7000E iseina. + auto

Jei darant viska nuo pradziu( siuo keliu pasukciau) , ir viska integruojant i mano atveju  (Fiat ducato)
Tai jau biski skaudziau.
Kodel fiat DUcato (jis placiausias + Thetford ar Dometic, turi visu instaliaciju shemas 
Skaiciavau mazdaug taip.
Elektra 12-220V Keitikliai akumliatoriai (veliau SAULES BATERIJOS)
Vanduo 70L+ nuotekos 
Dujine 3skyles + kriaukle 
Saldytuvas apie 120L
Webasto 
Siltinimas Poliuretanas
4 miegamos
WC + kriaukle (duso padas tik kojoms (nors noretusi suzinoti, kiek naudojamasi dusu kelionese tokio dydzio nameliuose) I L3 nelabai telpa, reiktu imti L4 bet jau LAAABAI didelis
Klaustukas del boilerio (reiktu pasirinkti patarimu)
4 sedimos ( kas aktualu, kad galines butu patogios)
Sukamos kedes
Visi baldai gaminami.
Na siam atvejui bet kokiu atveju kaina priklauso kokio lygio iranga montuosis.
Bet Samata nuo 10K E + auto

Tik kaip minejau, pas mus yra didziausia problema del priregistravimo, zinoma galima ir pasilikti keleivinio registracija, bet tikrai bus nepatogumu kai reikes parduoti ar kai uzsienyje su "DRAUGAIS" susitiksi.
Cia kol kas ir stabdo, kol nera viskas 100% aisku.
O neaiskumai tokie:
Galines sedynes dedamos TUV atestuotos su CE , bet....
Dujos saldytuvas vanduo - Dometic ar Thetford duoda atestatus CE TUV
Montavimas pas Dujininkus su Atestacija
Bet, mes gyvename tokioje salyje, kur pradejus projekta, gali sulaukti istatymo pakeitimu, tokiu atveju tureciau kiemo gale 1 kambario buta, arba tektu viska ardyti.
Net vokietijoje ar UK tokiu atveju gali drasiai registruoti, jei yra sertifikatai, o pas mus biski LABIAU issivysciusi valstybe, Kol kas NEGALIMA, Arba galima uz N suma...

Na laiko dar turiu, Jei viskas paaiskes, tai kitam sezonui bandysiu...


Žinutės: 406
Nuotraukos: 177
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-09-21
Ar ne pigiau ir greičiau kemperinį Fiat patobulinti pagal savo poreikius. Įrangos (šildytuvai, boileriai ir t.t.) poreikiai keliaujant priklauso nuo metų ir nuo žmonių - vienais metais šilta nuo pavasario iki rudens, tai šildytuvo iš vis nereikia, boilerio mažiau reikia, kaip šiemet - be šildytuvo keliauti neįmanoma buvo. Tu keliausi su mažais vaikais, tai manau ir šildytuvas, ir boileris reikalingas.
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Sildytuvas butinas ! Baldai is priekabos kazin ar graziai integruosis.Manau viska reikia darytis individualiai ir is to namelio nekaska ir pasiimsi bet zinoma reikia skaiciuot.