Home

Forumas

Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Janis.C parašė:
Sildytuvas butinas ! Baldai is priekabos kazin ar graziai integruosis.Manau viska reikia darytis individualiai ir is to namelio nekaska ir pasiimsi bet zinoma reikia skaiciuot.
Galima ir tobulinti, didziausia beda, kad neimanoma pritaikyti baldu ploksciu spalvos.
Cia man pats projektas idomus ir zinoma, kai galutinai viska isivertinsiu bus matyti, ar verta :)
Keliausim su vaikais, tai siek tiek ir ju norai ir poriaikiai numatomi. 

Kad ir perkant nameli, baldus tikrai i siukslyna, tik Technika reikalinga, dar galima po to dalis kai kurias parduoti, Taip pat ir visa pakaba, tai pliusas toks, kad dar nuo isleistos sumos, kazkiek grazos galima gauti...

Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Dėl pasirinkimo, mikriukas ir keliavimas su vaikais, gal kokiam tarpiniaim atvejui, bet kai atsiranda kemperis vietoje mašina +palapinė, tai ir plotui poreikis atsiras bevalgant, mažai bus vietos, kaikurie jau lipo ant tokio greblio, tipo, ai užteks , o veliau koki didesni žvalgosi. dviems gal ir ok, bet su vaikais mažokas.
dėl patogumu, tai baziniai vistiek reikalingi, be jų kemperis tampa paprasta dėžė su sedynemis, kokio jie lygio ir prabangos , kitas klausimas, bet ju funkcija -wc, šildymas, kartais dušas :), virtuvė ,su šaldytuvų, miegamos vietos na gerai kai yra , netrukdo, o va koks aušintuvas /kondišenas , tv su visomis antenomis ar panašūs pribambasai pagal poreikius ir gyvenimo budą, aš apseičiau.
Žinutės: 358
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-03-22
O vat man nusipirkus kemperi su alkova 5,4 metro iskart atrode kad oioioi kiek vietos, o po to pasidare anksta ir dabar tik i 7 metru normaliai sutelpam. Man atrodo sauk iskarto didziuli ir bus vienas vargas , negu palaipsniui . Nes visvien prie septinmetrio prieisi tik neaisku per kiek etapu pereisi  ;)
Žinutės: 422
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-29
Pritariu!kad kemperis retai kada bus per didelis.Mes keliaujam 3se,kemperis su alkova 7,2m. Ilgio. Rojus kai visi turim savo lovas su atskirom erdvem ir nereikia kas ryta ir vakara ardyt-sudet stalo,kad issimiegot 
Žinutės: 358
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-03-22
J.J
Justinas.S parašė:
Pritariu!kad kemperis retai kada bus per didelis.Mes keliaujam 3se,kemperis su alkova 7,2m. Ilgio. Rojus kai visi turim savo lovas su atskirom erdvem ir nereikia kas ryta ir vakara ardyt-sudet stalo,kad issimiegot 
:geras:
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Žinutės: 574
Nuotraukos: 48
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-09-21
Žinutės: 358
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-03-22
Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Dar gryztu prie savo temos, is negaunu pakankamai informacijos del tech pase parasytos kategorijos.
Parasykit kam nesunku koks kemperiukas (Alkova ar integruotas) ir kokios kategorijos tech pase.
Man idomu tai, kad jei tarkim M1 kategorija ir tech pase 9 sedimos, ar tas praeina, ar pvz kokie vokieciai ims ir nutems i sona ir neleis vaziuoti?

Uzbegant ivikiams uz akiu, sedynes priekines tai faktas originalios, galines 2 pagal paskirti, jei buna standartines, jei ne su TUV Rock & Roll .
Aciu