Home

Forumas

Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Jei abejoji tai skambini i tech. Ekspertizes atliekančias imones ir užduoti dominančius klausimus. Mano žiniomis ir 50 vietu autobusa gali suforminti kemperiu ir bus M 1 kategotija tik turi atitinkamas teisias tureti del svorio ir vietu skaiciaus jei ju daugiau nei B kategorijai galima.
Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Oi ,ten pas mus kol kas nieko gero, ZAIBAS ir ALTAS rankutes uzdeje yra, Nebent imant nauja busa is salono iskart su reikiamomis kategorijomis.
Žinutės: 365
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-03-26
kalbejausi kazkada, Movera perdarinejo autobusa i kemperi, gal su kategorijom irgi tvarko patys
Jie nuolat tuo uzsiima. man irgi siule. Tik vadinasi jie Kemperiu servisas, Konkreciai Arunas Stalis.
Žinutės: 365
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-03-26
Arušta kažkada buvo, atrodo saskaitą rašė kaip kemperių servisas :)
Taip, nes Arusta bankrutavo per krize. Dabar si firma atstovauja ir Hymer ir servisu uzsiima ir perdarineja. Ju puslapyje yra galerija darbu, galima paziureti.
Žinutės: 365
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-03-26
beja važiavau prošal Šilutės link, Hymmer užrašo ant jų pastato nebėr, kažkas pakito matyt :)
Žinutės: 27
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-06-29
Dėl vietų tai nemanau, kad bus problemų, pvz pas mane dokumentuose 6 vietos, o realiai turiu tik 5 kėdes ir neplanuoju tos šeštos pirkti. 
M1 kategorija, gal netgi geriau nei M1-SA, nes M1-SA dažnai daug kas būna brangiau, pvz persikelti keltu į smiltynę
Ar tikrina keliantis kategorija?
Žinutės: 365
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-03-26
tikrai taip, pirmam kemperiui perkele kaip busa, po to prregistruojant pataise kategorija, nesureiksminau, kol vel keltis neprireike, kaip nulupo kelis kart daugiau :)