Home

Forumas

Žinutės: 20
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-08-13
Pasiūlymai puslapio tobulinimui
Kas kodėl kaip turėtų būti daroma ir naudinga visiems
Nors nesenai ir prisijungiau ir idėja puslapio ir bendruomenės labai gerai, tačiau per visus forumus lakstyti ir gaudyti kur kas atsakė kažką ir nėra kasdien laiko, ir sudėtinga po to pereidinėt visus neskaitytus kai būni savaitę ar dvi neužėjęs. 

Mano siūlymai (administracija galbūt nuspręs ir kitaip):
- prenumeruoti konkretaus forumo naujas temas į el. paštą (ty kažkas užveda naują temą ir gaunu el. paštu informacija, taip greičiau padėt galima vieni kitiems jei kas kur užstrigo ar kam reikia kokios remonto informacijos)
- parašius atsakymą bet kokioje temoje ar ją užsiprenumeravus, gauti 1 kartą per dieną pranešimą su nuoroda, kad yra naujų pranešimų vienoje, kitoje temoje.
- forumo dešiniam šone dažniausiai būna ir nesunku padaryti pora blokelių "Naujausi 10-20 atsakymų" "Naujausios sukurtos temos" (su nuorodomis žinoma).
- ir aišku kažkiek ant mobilaus, kad būtų pritaikyta, nėra taip sudėtinga ir šį dalyką pritaikyti pasamdžius studentą - techninį dizainerį.

Šie dalykai sutaupo daug laiko ir didina aktyvumą, pagalbą vieni kitiems (žinau, nes daug metų jau esu įvairiuose forumuose bei ne vieną esu padėjęs patobulint) :)
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Visa tai puiku! Tik kaip jau nuspręs Aurimas, nes šiai dienai šis puslapis tvarkomas Aurimo iniciatyva, laiko resursais  ir lėšomis. Žinoma tai nėra teisinga. Jei kažkokius rutininius darbus gali atlikti studentas, taip ir reiktu padaryti, o už darbus apmokėti iš bendrų klubo lėšų................ kurių dažnai neužtenka net susitikimų organizavimui bei  atributikos gamybai :( 
Žinutės: 574
Nuotraukos: 48
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-09-21
Sveiki, Nerijau, puikūs pasiūlymai ;)
Žinutės: 55
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-09-23
Virginija.J parašė:
Sveiki, Nerijau, puikūs pasiūlymai ;)
Apie si Neriju mes ir kalbejome:) Jam del klubo nario statuso ir reiktu apsitarti Jums. As is savo puses tikrai ji rekomenduoju.
 O del psl atnaujinimo, tai siulyciu dar generalini bendra valyma jam padaryti-salinti visa slamsta-tuscia susirasinejima ne i tema, apsizodziavimus, kad atsidarai tema ir matai konstruktyvia info
As daug kam si psl esu rekomendaves, kurie domejosi kemperiu nuoma, isigijimu ar tiesiog kelionemis, bet kai pats rades laiko pasigilinau, tai labai misraine gaunasi tarsi ir sunku ta naudinga objektyvia info rasti
. Pvz tema KELIONES ir po to temos apie kiekviena sali-jei jau apie salis rasom, tai gal ta bendra nekonkrecia trinti? Tada yra visa kita ir zemiau dalyje garazas diskusijos-gal kazko nereikia? Toks ispudis, kad jos dubliuoja viena kita ir nezinai kur ko ieskoti ir kur verta ir i tema pasisakyti.
Kemperio pirkimas ir isskyrete del PVM niuansu-gal potemes galima daryti? skaidymas i daug atskiru temu fokusa tarsi praranda. Pvz gera tema KEMPERIU PALYGINIMAS- bet tai prie kemperio pirkimo temos tinka-tarsi neverta nauju vis kurti-nebent daryti potemes ir ten jau kelios temos atskiros ir atskiru gamintoju palyginimai... Na cia Jus geriau technine puse zinotumete-tik butinai reikia ji sisteminti, kad greiciau butu galima dominancia tema rasti ir joje pasisakyti-jei tik ka tikrai vertingo gali parasyti, o ne tiesiog veiduku ideti-Nerijus parase del nauju temu prenumeratos, bet jei kas ides tik veiduka, tai jam ateis zinute apie nauja irasa...:) Atsidarys tikedamasis kazko naujo o ten...Veidukas...:)
Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Sveiki, Gavau tokia asmenine zinute.
Ateina jau tokie forumo dalyviai, gal reiktu pries priimant registratorius juos siek tiek tikrinti? 


Žinutės: 259
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 5
Prisijungė: 2013-06-09
aš taip pat gavau,bet palaikiau už "virusą"ir ištryniau:D
Žinutės: 159
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-22
Aš taip pat gavau tokią privačią žinutę, o taip pat ir į kompą, tik nesuprantu kaip gavo adresą?
Žinutės: 212
Nuotraukos: 333
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2015-06-20
Sveiki

Man būtų smagu {manau kitiems taip pat}, kad mūsų puslapyje būtų ....viskas ko reikia :) O man reikia: nemokamų aikštelių žemėlapio. Tikro. Kad man net nekiltų minčių į kurį puslapį lysti pvz  campercontact.... Lankytini objektai... Galų gale puslapių kur pardavinėjami naudoti kemperiai ... jų dalys, valiutų kursai, kuro kaina, kur nuolaidos pvz padangoms. Iš principo šita info galėtų būti laisvai preinama visiems besidomintiems ... lankomumas didesnis. Kad kilus klausimui - kur rasti ... ? žinočiau kad kemperių klubo puslapyje bus visi atsakymai.

Kai čia užsigeidžiau ką :D ?

p.s. Pasakysiu sąžiningai, kad kelionės metu praktiškai neatsidarau mūsų puslapio nes .... atsidarau kitus...
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Na Eugenijau ir užlenkei :) Kuro kainos ir valiutų kursai google pasiekiami kelių klavišų paspaudimu. Neproblema. Jei ką gali pats temą sukurti ir nuorodą įmesti, kad klubiečiams lengviau būtų :)
Aikštelės mokamos ir nemokamos bei kiti reikalai pasiekiami čia: http://www.kemperiuklubas.lt/coordinates/index.html    žinoma norėtusi daugiau ir plačiau, tačiau daug kas priklauso ir nuo mūsų pačių...... paklauskime savęs kiek prisidėjome, kad tų nemokamų nakvynių vietų koordinačių būtų daugiau....

Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Logikos tame yra , nes tai apie ką Eugenijus klausia , kad ir yra, bet reikia per puslapį knaisiotis, jei butu mums aktuali info kainos, orai , keliu mokesčiai dar ten ką susigalvotume kaip atskiros nuorodos kur nors kamputyje prisegtos  butu gerai po ranka aktualia info turėti, nes dabar kai reikia tai knisuosi kas kur kokiam poste nuorodą įdėjo , kai reikia platesnės info , nuomonių apie tai labai gerai pasiskaityti viska ką rašom.