Home

Forumas

Žinutės: 302
Nuotraukos: 262
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-08-12
Patarimo :) ar naudojat dujine kepsnine?
Sveiki. Noreciau prasyti pasidalinti nuomonem. Ar naudojate dujine kepsnine? Jei taip - kokia? Ar patenkinti? na ir aplamai... :) Norim isigyti toki agregata bet nezinom kas prie ko :( ir koki issirinkti....Aciu ;)
Žinutės: 16
Nuotraukos: 60
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-02-17
Sveiki naudojau dujine virikle minusai tame kad reikia nemazai papildomos vietos plius papildomas duju balionas. Siuo metu naudoju elektrini ir jokiu problemu bei maziau uzima vietos turiu pasakyti kad i elektrini inda ipilu siek tiek vandens tada nedumina taip bei dar dedu mazas sulauzytas sakeles obels tada priduoda tokio skanaus aromato tarkim mesai tai tokia mano patirtis. naudoju Clatronic BQ 2977 jos kaina senukuose 19,99 man jos pilnumoj uztenka yra brangesniu ir didesniu jums rinktis.

 
Kai pirkau savo kemperiuka, buve seimininkai i komplekta dadejo nauja dujine kepykle grili o gal net 3 viename, toks cemodanelis 30 x 70 x 10 cm, naujas nenaudotas o kam jis man , jei turim liuks saslikine kuri mazai vietos uzima
Žinutės: 306
Nuotraukos: 275
Koordinatės: 1
Prisijungė: 2012-10-03
Saulius.. parašė:
Kai pirkau savo kemperiuka, buve seimininkai i komplekta dadejo nauja dujine kepykle grili o gal net 3 viename, toks cemodanelis 30 x 70 x 10 cm, naujas nenaudotas o kam jis man , jei turim liuks saslikine kuri mazai vietos uzima
Tai gal parduodate ir nuotraukas  butu idomu pamatyti.
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Naudoju Campingaz ir esu labai patenkintas. Galima naudoti kaip dujinę viryklę arba kaip grilių. Kepėm dešreles, hamburgerius, daržoves, mėsos kepsnelius, bulves, žuvį (telpa trys- keturios dorado arba 300-400 kilbukų). Viskas puikiai. Po griliumi padėklas į kurį pilamas vanduo, kas neturi sąžinės ten  pila  alų arba vyną.

Grilius  4-ta nuotrauka




NEPARDUODU !
Žinutės: 306
Nuotraukos: 275
Koordinatės: 1
Prisijungė: 2012-10-03
Dainius.D parašė:
Naudoju Campingaz ir esu labai patenkintas. Galima naudoti kaip dujinę viryklę arba kaip grilių. Kepėm dešreles, hamburgerius, daržoves, mėsos kepsnelius, bulves, žuvį (telpa trys- keturios dorado arba 300-400 kilbukų). Viskas puikiai. Po griliumi padėklas į kurį pilamas vanduo, kas neturi sąžinės ten  pila  alų arba vyną.


Grilius  4-ta nuotrauka








NEPARDUODU !
Dainiau kai paspaudziu ant tavo griliaus tai matau tik kurmi.
Žinutės: 406
Nuotraukos: 177
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-09-21
Pernai pirkau griliu. Kompaktiškas, susideda į maišelį su rankena. Greitai paruošiamas naudojimui - atlenki kojas, uždedi pirmą bliūdą, kuris apsaugo nuo vėjo ir neužpučia ugnies, taip pat į jį varva riebalai kai griliuoji ir nereikia plauti viso grilio. Dedasi priedas virimui, dedasi priedas griliavimui, yra keptuvė, troškintuvas. Automatinis uždegimas, apsauga nuo dujų nutekėjimo. Jungiu su šlanga 2 litrų balioną ir autobamo aikštelėje dedi ant valdiško stalo ir griliuoji, arba verdi. Pirkau Obelinke už 99 eurus. Moveroje kainą matote.
http://www.movera.lt/dujinis-grilis-bergamo

va tokis pas mani, o kaina reiktu sugalvot
Žinutės: 306
Nuotraukos: 275
Koordinatės: 1
Prisijungė: 2012-10-03
Saulius.. parašė:
http://www.movera.lt/dujinis-grilis-bergamo

va tokis pas mani, o kaina reiktu sugalvot
Reiktu pamatyti givai tada galima spresti.
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Rimas.V parašė:
Dainius.D parašė:
Naudoju Campingaz ir esu labai patenkintas. Galima naudoti kaip dujinę viryklę arba kaip grilių. Kepėm dešreles, hamburgerius, daržoves, mėsos kepsnelius, bulves, žuvį (telpa trys- keturios dorado arba 300-400 kilbukų). Viskas puikiai. Po griliumi padėklas į kurį pilamas vanduo, kas neturi sąžinės ten  pila  alų arba vyną.


Grilius  4-ta nuotrauka








NEPARDUODU !
Dainiau kai paspaudziu ant tavo griliaus tai matau tik kurmi.