Home

Forumas

 O geras, tokio tada nebuvo. Kiek jis kainuoja?
Aciu Tau , Robertai, uz info. Matyt reikes pavasari perkonstruoti su originaliais priedais.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Tiek ten tu mano pastangų, siunčia pardavejas variantus, bendromis jėgomis bandau suprasti kas prie ko.
Jei kas neaisku skambink arba rasyk. As ir su juo kalbejau siandien. Na jis toks idomus zmogus. Kartais susidaro toks vaizdas kad Tu cia labai nori nupirkti o ne jis parduoti. Na bet zmoniu yra visokiu...
 Rugseji pirkau lempas, is pradziu ne visiskai ta atveze, pinigu daugiau buvo paeme, tai saskaitos dar dabar neturiu o metai baigiasi. Na gal viska islygins ten
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:
 O geras, tokio tada nebuvo. Kiek jis kainuoja?
man atrašė taip " €13 be PVM komplektas vienai pusei"
As tikrai irgi imsiu ir persidarysiu, nes dabar kaires puses spindulys biski angliskas :)
Vis dar nera remeliu originaliu. Negaunu. Taciau po siu metiniu kelioniu nakty galiu drasiai rekomenduoti. Patobulinimas pasiteisino, sviecia super, ypac kai ilgas ijungi ir uzsidega keturios lempos. Sviecia ne prasciau nei BMW su LED zibintais.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:
Vis dar nera remeliu originaliu. Negaunu. Taciau po siu metiniu kelioniu nakty galiu drasiai rekomenduoti. Patobulinimas pasiteisino, sviecia super, ypac kai ilgas ijungi ir uzsidega keturios lempos. Sviecia ne prasciau nei BMW su LED zibintais.
Aš svaigstu apie naujas lempas , palauksiu sezono pabaigos , dabar nera kaip ardyti. Dar ir skilo vienos lempos stiklas, pagavau akmenuką, tai ar taip ar taip reikės keisti, tik man neramu , kad tech apžiūroje ko paklausiu visi kaip susitare , kad ne negalima "lėdines" statyti, spėju nenori gilintis kas ten į ką keičiama, o gal vis delto , mano senas ir nebuvo gamintojas numatęs ? erzina truputi netikrumas, kad po to apžiūroje lupinėti nereiktu.....
Žinutės: 308
Nuotraukos: 151
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-30
Variau technikinį, tai gabaritines led lemputes teko išlupti ir įdėti halogenines. Tik tada pasirašė. Net prie papildomo atbulinio ledinio prisikabino.
Klausiau tikslinausi, leidzia. Robertai, mano visos lempos senos like, jei bus bedu, sakyk paskolinsiu ar pigiai perleisiu sveikus halogenus. Beje technikine motociklui su pakeistais halogenais i LED praejau. Tik labai ziurejo ar ne XENON. Sake LED prasau, XENON ne, reikia aukscio korektoriaus ir apiplovimo. Kadangi pas mane kemperio pakaba orine, reiktu tik apiplovimo, nes lygy ta paty nustato neziurint kiek krautas.