Home

Forumas

Žinutės: 69
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-05-01
Patarkit perkant naujus namus
Sveiki,
radome mum patinkanti kemperi uz mum ikandama kaina. Jeigu matet mano praeitus pasisakymus forume, zinote, kad siuo metu negyvenu lietuvoje, bet spalio menesi planuoju grizti, isigyti savo naujus namus ant ratu ir patraukt i ilga kelione. 
Norejau paklaust nuomones apie si kemperi, gal net kas zino savininka, arba buvo apziureti. Zadu prasyti savo tecio nuvaziuot paziuret ir jeigu viskas gerai ir nupirkt, nors pats dar pora menesiu busiu isvykes. Jau kuris laikas seku tai pasirodancius ir isnykstancius perliukus, nenoriu ir sito pramiegot.

Taigi, labai prasau padet ivertinti si varianta, o jeigu dar yra megeju gero airisko viskio, ir norinciu padet mano teciui ji apziuret tada isvis geriau negali buti ;) 

Prisegu nuoroda i skelbima :) SKELBIMAS
O cia atkreipti demesiui viskio megejams ;)


Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Justinas.P parašė:
Sveiki,
radome mum patinkanti kemperi uz mum ikandama kaina. Jeigu matet mano praeitus pasisakymus forume, zinote, kad siuo metu negyvenu lietuvoje, bet spalio menesi planuoju grizti, isigyti savo naujus namus ant ratu ir patraukt i ilga kelione. 
Norejau paklaust nuomones apie si kemperi, gal net kas zino savininka, arba buvo apziureti. Zadu prasyti savo tecio nuvaziuot paziuret ir jeigu viskas gerai ir nupirkt, nors pats dar pora menesiu busiu isvykes. Jau kuris laikas seku tai pasirodancius ir isnykstancius perliukus, nenoriu ir sito pramiegot.


Taigi, labai prasau padet ivertinti si varianta, o jeigu dar yra megeju gero airisko viskio, ir norinciu padet mano teciui ji apziuret tada isvis geriau negali buti ;) 


Prisegu nuoroda i skelbima :) SKELBIMAS
O cia atkreipti demesiui viskio megejams ;)




Justinai, labai jau nedėkingas reikalas tokio amžiaus aparatus aptarinėti ir apie juos patarinėti, kas patarėjui atrodis normalu ir priimtina, nebutinai tau tiks. Žiūrėčiau jo šaldytuvą, man jis įtartinas , o ir šiaip mažas, o tai jau kruvą pinigū ir pats jo nesuremontuosi. Variklis mažiukas ir užturbintas, didelė tikimybė kad jau bus užgainiotas nes kilometru prisukta(jei jau tokie metai verčiau be turbinos imti , jie ilgaamžiai ir kantrūs  tik litražą kiek didesni, nebent susitaikęs esi ji iš karto keisti , tada gal ir gerai.  Markizė kiek neiprasta, bet tu ja matai, jei tau tinka -tai neproblema. Po dureliu plastikine apdaila tikėtina , kad durelės pakirmyje-tikrintina vieta, nors tai ir nebeda, o toliau sienas ir vandentiekio bei elektros reikalu veikima pasižiūrėti, nes išvaizda ir išplanavimą matai tik va kaip pats neilipęs perki tai didelė tikimybė nusivilti. Daug kemperiu apžiūrėjau kol rinkausi, bet dažnai foto atrodo gerai ir kaina ok, bet ilipi ir "nelimpa" jis tau nors tu ka. Taigi aš prie to, kad vistiek loterija loši:palaikymas:
Žinutės: 69
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-05-01
dekui Robertai uz nuomone! del saldytuvo dydzio nesu susirupines, kadangi abudu esam vegetarai, tai mesos ar kitu greitai gendanciu produktu nevalgom, svarbiausia veiktu. Sujaudino tavo pasakymas apie motora, reiks , kad mechanikas ji patikrintu, o jeigu jis nera idealios bukles, kokios kainos pakeitimo, gal kas susiduret? 
Žinutės: 358
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-03-22
Turejau su tokiu motoru 94 metu. Ir as kaip tik turbina matau kaip privaluma, nes be jos isviso nepavaziuosi, jeigu butu be turbinos tikrai nepirkciau. Sis modelis su R 14 ratukais,ir labai jau trumpas, jam traukos uztenka, tik max greiti myli 80-90 km/h, o daugiau labai jau kauke varikliukas. Mazokas bagazo skyrius, markize kazkoke nuo pavesines uzdeta. Saldytuvas viskas ok, trumpukuose kemperiukuose tokie ir yra originalai.Svarbu jis veike visais maitinimais.Saldytuvo uzteks ir tokio, kaip vegetarams tai dar geriau kad kamera saldymo mazesne, tokiu atveju daugiau vietos saldytuve :)
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
na jei vegetarai alaus negeria , tai užteks :D

dėl variklio , jei jis geras tai ok, man mechanikai aiškino, kad kai variklis senas su turbina dažnu atveju buna užvaikytas, nes kai traukia tai ir spaudžiama, tai tik dėl to toks pastebėjimas, sėkmes.:hi:
Žinutės: 358
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-03-22
Robertas.M parašė:
na jei vegetarai alaus negeria , tai užteks :D

dėl variklio , jei jis geras tai ok, man mechanikai aiškino, kad kai variklis senas su turbina dažnu atveju buna užvaikytas, nes kai traukia tai ir spaudžiama, tai tik dėl to toks pastebėjimas, sėkmes.:hi:
Variklis su turbina geriau pernesa apsukas, o tas be turbinos dusulys netraukia, o vaziuot norisi, todel pastoviai laikomas maksimaliom apsukom tam kad nors kiek pavaziuot ir dusinamas pastoviai gazas dugnas
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Kemperiukas atrodo visai neblogai. Markizė keistoka, bet ji neesmė. Su tokiu šaldytuvu 5metus važinėjome. Nebuvo didelių problemų. Svarbu, kad nuo dujų veiktu. Sutikčiau su Robertu, kad mažas turbininis varikliukas gali būti uždrožtas. Viską reikia tikrinti pas meistrus. Taip nuvažiavęs nebent bendrą vaizdą susidarysi.

Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Justinai, esi jaunas žmogus. Rinkis miniveną. Komforto daug nebus, bet su nedideliu biudžetu turėsi patikimesnę ir mobilesnę transporto priemonę. Ką manai?
Žinutės: 69
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-05-01
tiesos yra, bet, kadangi, kadangi keliausim gana ilga laika ( minimum 4 menesius) norisi konforto, ir namu jaukumo, pasiskaiciavome biudzeta ir galime leisti sau keliauti truputeli brangiau, bet konfortabiliau. Nusiziurejau viena is mazesniu kemperiu, tai nera gargaras, vengti norime miestu ir daugiau norime aplankyti gamtos tai del parkavimosi neturetu kilti problemu. Ilga laika galvojom apie autobusiuka, bet drauges reikalavimai buvo tuoletas, dusas ir saldytuvas, visus situos privalumus tureti autobusiuke beveik neimanoma :) beto, zadam keliauti kiekvienais metais tai ziurim i prieki. Su autobusiuku pirmus metus padaryti toki tripa gal ir smagu, bet kai esi beveik 2 metrai gali pavirsti i sraige , pastoviai susirietus buti :) stai musu suplanuotas namas , ryt vaziuja patikrinti ir jeigu viskas OK perkam. liks tik pazaboti saule, ir susiruosti kelionei :) 
 
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Esi dar aukštesnis už mane , tai labai rekomenduoju ilgiau pasėdėti vairuotojo vietoje ir patogiai išsitiesti. Kai pirkau savo senajį kemperį galvojau, ai metus ar du atvažinėsiu pasibandimui ar man iš vis gal tai netiks, kam čia reikia , tiks bile koks, bet jau per  pirmą kelionę skaudėjo sprandą nuo sėdėjimo palinkus, bandžiau įvairiai prisitaikyti, bet tai sprendimas vienas -kitas kemperis . Gal tau ir kitaip viskas bus , bet atkreipk dėmesį į tai.