Home

Forumas

Žinutės: 132
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-07-28
Pikrčiau šildytuvą
Dujinis pečiukas kemperiui
Sveiki, ieškau dujinio šildytuvo savo restauruojamam kemperiui. Darbus su išore jau baigiam, reiks pradėt galvot apie vidaus įrengimą. 
Žinutės: 236
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-04-22
Kodel butnai dujini?Yra dizeliniu ,,vebasto,,.Mazai vietos uzima viskas automtiskai valdosi ir puikiai dirba.Siaip jau buvo kalbeta kazkurioje temoje.Su atsuktu duju balionu vaziuoti draudziama...Mano kemperyje jau ir Triuma dizeline,kuro paima asaras. Tikrai nereklama,pasiguglinkit kas Vebastas pardavineja ir tada jau Jums spresti.
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Cia kaip pavizdys;-)
Žinutės: 236
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-04-22
Liuks pavizdys,paprastas montavimas,duoda pilna komplekta.As pirkau Lietuvoj,is intiko,nebeprisimenu kokia frma atsiunte.Daug saugiau negu dujos.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Webasto  gal visai gerai patalpai, o vandeniui atskirą bačka, ar kaip darote? Nes mačiau dabar tie pečiai viskas viename, tai žmogui kad nesusipainioti....man dar labiau patinka vandeninis aldi su radiatoriais ir sukerktas su auto varikliu, dirba abiem kriptimi prie -25 jokiu bėdų tai jei tik yra šansu tai tik tokia ir dėčiau.
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Viskas taip, jeigu yra planų keliauti žiemą. 
Keliaujame vasarą, tai tas šildytuvas niekada nenaudojamas. Šiemet pirmą kartą Norvegijoje įjungiau pabandymui, nors jo visiškai ir nereikėjo 
Alde sildymas pranasesnis nei Truma Robertai. Tie radiatoriai maloniau kazkaip sildo
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Arvydas.I parašė:
Viskas taip, jeigu yra planų keliauti žiemą. 
Keliaujame vasarą, tai tas šildytuvas niekada nenaudojamas. Šiemet pirmą kartą Norvegijoje įjungiau pabandymui, nors jo visiškai ir nereikėjo 
Nereikia ir žiemos. Kiekvieną pavasarį ir rudenį naudojame.
As is tiesu irgi naudoju pavasari rudeni. Tiksliau sakant esu uzstates jei kempery nukrenta temperatura kai eksploatuojame iki 15 laipsniu, iskart ir isijungia. Daznai kaip Dainius ir raso taip buna pavasari ar rudeni. Daznai paryciais kai buna vesiausia.
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Marijus.K parašė:
As is tiesu irgi naudoju pavasari rudeni. Tiksliau sakant esu uzstates jei kempery nukrenta temperatura kai eksploatuojame iki 15 laipsniu, iskart ir isijungia. Daznai kaip Dainius ir raso taip buna pavasari ar rudeni. Daznai paryciais kai buna vesiausia.