Home

Forumas

Žinutės: 219
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-03-29
Pas mane buvo įdėtos sustiprintos spyruoklės, su jomis važiavimas buvo kietokas.
Kemperio pardavėjas man perdavė ir originalias spyruokles, buvau jas sumontavęs, po montažo labai žemai priekis nusileido, bet važiavo tai ypač minkštai (kaip Neoplan autobusai), tuo metu neturėjau laiko darytis pakėlimus, tad vėl įstačiau atgal pastiprintas, su mintimi pavasarį susitvarkyti konstruojant pakėlimą. Darau viską pats kieme, tai kada šalta nelabai malonu ir išimti nuo 2006 m., Fiat spyruokles yra ką veikti.
Galas pas mane stovi ALKO, būtų gerai atnaujinti pačias gumas, bet pakolkas ALKO gumų nerandu, gal tiktų tokios ką Raimondas siūlo ?
Žinutės: 219
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-03-29
Beieškodamas pakėlimų radau gatavą sprendimą, prekiauja čia ir čia.
Nuorodas įdėjau orientacines, nes yra ir iki 2006 m ir po 2006 m. Fiat modeliui, taip pat yra skirtingų aukščių 2 cm. 3 cm. ir 4 cm.
Dar neaišku iš kur siunčia, užklausiau.
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Nesąmoningos kainos. Tokį patį daiktą ne kartą padarė po 20-30eur/vnt



Žinutės: 219
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-03-29
Jų tiesioginėje parduotuvėje panašiai ir kainuoja, bet nežinau kaip su garantijomis, kad išsiųs.
Gavau atsakymą, kad perkant Ebay, ar Amazon siunčia iš Rusijos.
Tomai, nuo 2006 Fiat, truputi skiriasi viso amortizatoriaus viršus, ar tikrai kas pagamintų už tokią kainą ? Jei taip tai užsakyčiau.  
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Mindaugas.K parašė:


Jų tiesioginėje parduotuvėje panašiai ir kainuoja, bet nežinau kaip su garantijomis, kad išsiųs.
Gavau atsakymą, kad perkant Ebay, ar Amazon siunčia iš Rusijos.
Tomai, nuo 2006 Fiat, truputi skiriasi viso amortizatoriaus viršus, ar tikrai kas pagamintų už tokią kainą ? Jei taip tai užsakyčiau.  
Nėra skirtumo kam, daroma pagal atraminio pavyzdį. Tik, aišku išorė bus panašiai kaip šios temos pradžioje Vytautas pasidarė. Jei apsispręsi važiuot, duok žinią- paskambinsiu jiems, pasitikslinsiu.

Žinutės: 219
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-03-29
Gerai, aš laukiu oro sušilimo, nes dirbu prie kemperio lauke. Esu susirašęs matmenis su minkštomis spyruoklėmis, kemperis stovėjo nusileidusiu priekiu, bet važiavo ypač minkštai, suvalgydavo visus kelio nelygumus.
Šiuo metu sudėjęs pastiprintas, bet su jomis kietokai važiuoja, ypač jaučiasi nepakrautam, ir tokiuo keliu, kur labai išmaltas.
Man dabar reikia nuimti išmieras ir bus aiškus reikiamo pakėlimo aukštis.
Duosiu žinoti, kada padarysiu.
O jiems reikia nuvežti amortizatoriaus viršutinę atramą, kad prie jos pritaikytų, ar tiesiog užtenka žinoti, kad tai Fiat Ducato nuo 2006 m. ?


Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Reikia atramos kaip pavyzdžio.


Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Reikia vieną auto iškelti, tai užsisakiau pabandymui iš aukščiau nurodytų rusų.
Atsiuntė per geras 3 savaites iš Olandijos, kaina gavosi ~90eur priekis + galas, panašiai kaip ir gaminti pas tekintoją, tik papildomai gauni prailgintas atraminių smeiges. Pagaminta iš poliuretano, pakankamai minkštos. Su priekiu gal ir viskas gerai bus, dėl galo abejoju, gali spyruoklė ją sugniuždyti ir nuversti. Bus matyt. O šiaip giliau paieškojus, pas rusus tai viena iš populiariausių prekių, gamina daug kas iš įvairiausių medžiagų. Jei dabar reikėtų, bandyčiau užsakyti aliumines ir dengtas, tarkim iš čia. Tik nežinau kaip su siuntimu už kordono pas juos.

Žinutės: 219
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-03-29
Aš dar nepajudinęs savo priekio spyruoklių darbų. Kokio aukščio užsakyti pakėlimai ? Gal galima būtų gyvai privažiuoti pamatyti ?
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Užsakiau maksimaliai- 4cm. Įdėsiu, pamatuosiu kiek pasikelia ir kaip atrodo, tada matysiu kiek reikia nufrezuoti. Įtariu paliksiu 2,5-3cm. Čia lengvai auto. Teoriškai pažiūrėt galima, bet kad nelabai ten kas kitaip nei foto :)