Home

Forumas

Žinutės: 70
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-08-02
Priekinio stiklo apsauginė plėvelė
priekinio stiklo laminavimas apsaugine stiklų plėvele
Sveiki,

Pas mane priekinis stiklas nemažas, galvoju gerai būtų apsidrausti ir užklijuoti plėvelę.
Mastau apie tokią: ClearPlex
Ar kas darėte? Ar pasiteisino? Koks gali būti šalutinis poveikis? Kiek kainavo?

Dėkoju visiems atsakiusiems.
Žinutės: 159
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-22
Audrius.Š parašė:
Sveiki,

Pas mane priekinis stiklas nemažas, galvoju gerai būtų apsidrausti ir užklijuoti plėvelę.
Mastau apie tokią: ClearPlex
Ar kas darėte? Ar pasiteisino? Koks gali būti šalutinis poveikis? Kiek kainavo?


Dėkoju visiems atsakiusiems.
Nežinau ar ši plėvelė, bet kažkuri tai blokuoja navigacijos ryšį.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Šitiems skambinau Lumar, bet tai nuliūdino, jų nuomone priekinis stiklas dažnai buna jau gamykliškai maximaliai tamsus ir tech. apžiūra lieps nuplėšti ir ilgiau metu neištvėre jų plėvelė. Gal tavo nuorodoje bus kitaip, pasitikrink. 
Žinutės: 360
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-05
Audrius.Š parašė:
Sveiki,

Pas mane priekinis stiklas nemažas, galvoju gerai būtų apsidrausti ir užklijuoti plėvelę.
Mastau apie tokią: ClearPlex
Ar kas darėte? Ar pasiteisino? Koks gali būti šalutinis poveikis? Kiek kainavo?


Dėkoju visiems atsakiusiems.
Pasiskambinau jiems.
Kaina 130-150 EUR.
Uždėjus plėvelę, vienai parai, kol išdžius, reikia palikti kemperį pas juos.
Pasakiau, kad kemperis didelis ir pas juos netilps, tai svarsto variantą, kad atvažiavus į namus užklijuotų, bet iki šiol neatskambino.
Pilnai integruotiems plėvelė gal ir gerai, bet pas ką eina gamyklinis stiklas (pas mane pusiau integruotas), tikriausiai nelabai verta dėmesio.
Na man patiktų tai, kad nuo saulės karščio lygtai kažkiek saugo.

Atsiliepkitе, kas esate užsiklijavę! :veliava:
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Lumaro minus dar toks, klijuoja iš vidaus , nes iš lauko labai greitai susibraižo tai jei stiklas turi įtrukimų bus šakės nes stiklas kais labiau nei įprasta ir daug šansu sutrūkinėti. Todėl reikia klijuoti iš lauko  ir grubiai kas metus ar du keisti .Bet o tas vidinis klijavimas tik nuo saulės.
Žinutės: 212
Nuotraukos: 333
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2015-06-20
Maniškis su alkova, bet priekinio stiklo viršutinė dalis apie 15- 20 cm eina tamsinata juosta ir saulei iš priekio šviečiant - žinokit padeda, nors aišku saulės ir taip gaunu mažiau nei kemperis be alkovos. Technikinės metu turėjau nusilupt šoninius t.y. durų stiklus. Prie priekinio stiklo "neprikibo". turbūt kad matymo laukas netamsintas buvo. Plėvėlė klijuota iš vidaus. Pirkau jau apklijuotą, padaryta kokybiškai.