Home

Forumas

Žinutės: 128
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-06-16
Priekinio stiklo žaliuzės
Sveiki,
Noriu Fiat Ducato priekiniam stiklui nupirkti žaliuzes. Yra du tipai vertikalios (dviejų dalių ) ir horizontalios (vienos dalies, išskleidžiama iš apačios į viršų).
Skaičiau, kad vertikalios kiek susiaurina matymo lauką - pastorina "statramstį". Gal patartumėt kurias rinktis. Ar yra kokie naudojimo ypatumai?


Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Man horizontalios ir graziau atrodo ir gali nepilnai uzdaryti del sviesos ir privatumo.
Žinutės: 236
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-04-22
Is fordo buvau isedes i fiata,su zaliuzem,tai pasijutau kaip kalejime.Sonine fortke -tragedija,veidrodi matai tik pasilenkes.Geriau kazkokios uztraukiamos uzuolaidos.
Žinutės: 128
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-06-16
Taip, apie šonines labai daug rašo - nepatenkinti žmonės, todėl neplanuoju jų dėt.
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
O kur zadi pirkti?
Žinutės: 1597
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Pas mane pirmas variantas. Nervuoja platus A statramstis. Sukdamas į kairę visaip lankstaisi, kad viską pamatyt.

Žinutės: 360
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-05
Tomas.J parašė:
Pas mane pirmas variantas. Nervuoja platus A statramstis. Sukdamas į kairę visaip lankstaisi, kad viską pamatyt.


Pas mane tas pats. Jei galeciau rinkciausi antra varianta. 
Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Anksčiau turėtame kemperyje buvo horizontalios, vienos dalies. Šoniniai bėgeliai važiuojant užsiverčia žemyn, todėl matomumo visai neužstoja. Ir patogu, jei dėl privatumo nori užtraukti, bet pilnai neužsidaryti. Patrauki iš apačios pora sprindžių ir iš vidaus nei vaizdo, nei šviesos neužstoja.
Pasižvalgau ir dabar, bet pagrinde tik vertikalios. Kur parduoda horizontalias?
Žinutės: 128
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-06-16
Jei horizontalias rinktis, tai aš numatęs Dometic FP300 modelį. Jis tik ką pasirodęs kaip suprantu. Prieš tai buvo FP200. 
Čia gamintojo puslapis. Bet jam nesusideda šoniniai laikikliai kaip rašė Ričardas. Jie fiksuoti, pastorina statramstį minimaliai.
Gamintojo kaina kaip suprantu 240€ čia. Bet kaži ar fiziniams asmenims parduoda :). Parduotuvėse kaina jau 284-298€ pvz plius siuntimas iš Vokietijos.
Tiesa yra vienas niuansas - jei yra galinio vaizdo veidrodėlis, tai horizontalus modelis netinka. Taip rašo gamintojas. Šiame video vokietis tiesiog prispaudžia/nulenkia veidrodėlį prieš užtraukiant žaliuzes :)

Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Andrius.K parašė:
Jei horizontalias rinktis, tai aš numatęs Dometic FP300 modelį. Jis tik ką pasirodęs kaip suprantu. Prieš tai buvo FP200. 
Čia gamintojo puslapis. Bet jam nesusideda šoniniai laikikliai kaip rašė Ričardas. Jie fiksuoti, pastorina statramstį minimaliai.
Gamintojo kaina kaip suprantu 240€ čia. Bet kaži ar fiziniams asmenims parduoda :). Parduotuvėse kaina jau 284-298€ pvz plius siuntimas iš Vokietijos.
Tiesa yra vienas niuansas - jei yra galinio vaizdo veidrodėlis, tai horizontalus modelis netinka. Taip rašo gamintojas. Šiame video vokietis tiesiog prispaudžia/nulenkia veidrodėlį prieš užtraukiant žaliuzes :)

Aš horizontalų keldavau iki veidrodžio ir atlenkdavau saulės skydelius. Galvojau, kad taip turi būti :piktas: Bet langas užsidengia pilnai.