Home

Forumas

Žinutės: 1
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-05-21
Prikabinamo namelio dugno keitimas
Sveiki,

Turiu prikabinamą namelį kuriam reikia pakeisti dugną. Ar kam teko darytis tokius darbus? Gal galit ką rekomenduoti kas galėtų pakeisti?
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Xl.T parašė:
Sveiki,

Turiu prikabinamą namelį kuriam reikia pakeisti dugną. Ar kam teko darytis tokius darbus? Gal galit ką rekomenduoti kas galėtų pakeisti?
Viso dugno nekeičiau , bet lopiau su Kompozitine plokšte iš abieju pusiu o vidų privariau makroflekso.


Žinutės: 1
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-06-07
Ta kompozitinė plokštė geras daiktas, priekinės daiktadėžės dangtį iš jos dariausi. Man irgi reiktų karavaniuko dugną palopyt, taigi su ta pačia ir darysiu.
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Panašių problemų turėjau su savo pirmuoju kemperių - dugnas vietomis buvo papuvęs. Man iš apačios virino metalinius lapus. Kemperis pasunkėjo, bet be problemų atvažinėjau po to dar 11 metų. Naujų dugno problemų neatsirado.
Žinutės: 1
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-06-03
Pas mane ir gale caravano,kampuose ispuves dugnas buvo.Tai 50cm pločio jūrinės faneros plokšte idėjau .šiek tiek sunkesnė nei buvęs dugnas,bet gavosi tvirtesnis.Problema su tvirtinimais.Ten viskas laikosi ''ore'' teko pasukti galvą kaip viską padaryt taip, kad namelis neprarastų tvirtumo. (Hobby 360 '85m)