Home

Forumas

Žinutės: 32
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-08-18
Prisistatymas
Sveiki keliautojai, esu Liudvikas ir bandysiu siais metais pakeliauti
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
teisingi planai, o nuotraukoje pačio kemperis? tai dar nevažiuota su juo?

Sveikas prisijunges. O kemperis jei pacio rimtas. S-plus jau ne mazius.
Žinutės: 32
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-08-18
Taip, pries naujus nusipirkau. Dar reikia siek tiek priprasti prie gabaritu, nes specialiai tam ir C kategorija reikejo issilaikyti. Beje pirma kelione greiciausiai bus i Olandijos geliu parada balandzio antroje puseje. Gal kas is klubo taip pat zada ten vaziuoti? Butu smagu. Arba gal kas jau ten buvo, - gal ka patarsite: ka aplankyti pakeliui, kur apsistoti ar pan. Kaip naujokas buciau dekingas uz bet koki patarima.
Beje gal jau aisku kada bus 2017 sezono atidarymas, butu smagu susipazinti gyvai?
As vis dar svarstau vykti siemet i sia paroda. Taciau kol kas nieko negaliu zadeti. Prie gabaritu priprasi, svarbiausia neskubeti. O ir kemperis dekingas, kaip gamintojas reklamuojasi, jam keiciamos visos detales apdailines. Taigi jei ir nubrauksi, nuostoliu didesniu neturetu buti. Buvau toki issinuomaves pries isigyjant savo.
Žinutės: 32
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-08-18
Noriu pasiprasyti i klubo narius kiek anksciau nei sezono atidarymas, nes jei jis balandzio gale tai gali buti kad tuo metu busiu geliu parade Olandijoje ir greiciausiai su klubo nariais bus galimybe susipazinti ir pabendrauti keliaujant kur nors kartu.
Ar tai imanoma?

Liudvikas
Žinutės: 574
Nuotraukos: 48
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-09-21
Sveiki prisijungęs Liudvikai :) Būkit, bendraukit ir neabejotinai būsite patvirtintas. 
Žinutės: 32
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-08-18
Taip, pabendrauti ir pasisemti isminties butu idomu. Siaip apkeliaves esu nemazai, bet ne Europoje. Europa atidejau velesniems laikams, kurie jau atejo :) Keliauti su kemperiu teko tik viena karta, taip, kad galima sakyti sioje srityje esu profanas, nors ir nusiteikes greitai mokytis :) Kadangi ne klubo nariams bendravimas suvarzytas, tai kol juo nesu, atsiprasau, bet, matyt, labai aktyviai dalyvauti diskusijose bus sunku. 
Visiems klubo nariams gero pasiruosimo sezonui o jau keliaujantiems geru ispudziu!
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Liudvikai, nėra problemų bendrauti ir būti, anksčiau nei po susitikimo, priimtam.
Tereikia pasikeisti avatarą, kad matytumėtės (geriausia, jei būtumėte su barzda :) ;), kurį laiką padalyvautumėte forume, pasidalintumėte info ir patirtimi (tikrai kiekvienas turi ką patarti) arba įkeltumėte nuotraukų iš kelionių (nebūtinai kemperiu).
Žinutės: 11
Nuotraukos: 73
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-02-04
Sveikas prisijunges Liudvikai !!

Manau pavyks mums siemet kartu prailginti vasara Graikuose. 

Rimantas