Home

Forumas

Žinutės: 1599
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Oho, reiškia rimta skylė atsidarė. Kai prarūdija- įprastai po truputį šlapiuoja.



Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Tomas.J parašė:
Oho, reiškia rimta skylė atsidarė. Kai prarūdija- įprastai po truputį šlapiuoja.






Na taip, ratas tapo šlapias iš vidinės pusės.
Robertas.M parašė:
Tomas.J parašė:

Robertas.M parašė:

Marijus.K parašė:

Sunkesni kemperiai dazniausiai ir varomi galu. 
P.S. tema idomi ir aktuali, moderatoriai galetu iskelti i atskira tema . Pvz Kemperio eksploatacija kalnuose arba stabdymas kalnuose ar dar kokiu pavadinimu. Dabar rasom prie zmoniu prisistatymo.
Nu jo, šiemet turiu šituo klausimu įdomią patirtį, riedėjau nuo 25% nuokalnes be stabdžių skysčio....LABAI aštrūs pojūčiai, silpnos sveikatos vairuotojams nerekomenduoju bandyti.....
Tema išties reikalinga , nuolankiai prašom sukelti į naują vietą. :hi:
Įdomu plačiau šią patirtį ir pasekmes :)




ui, neprimink, dar ir dabar rankos dreba prisiminus :baisu:
Realiai truko vienas vamzdelis dėl senumo, prarudijo vietomis kur nesimate ir važnėjant ligumosė laikytu dar kažin kiek, bet leidžiantis nuo kalno nac parke angluose suprantama 'ant pavaros' bet svoris tai kaip reikent, mašina vistiek greitėja ir vienu ir tokiu momentu priešprešais iš už posukio ant didelio greičio išlindo anglas, keliukas vienos juostos su prasilenkimo kišenėmis, spustelėjau ir sulindo koja kurtais su visu pedalu nesipriešinant, koki tais viražą susukau ir'spomasčiu kakoito materi' išsivyniojau, dabar nesugebečiau pakartoti , bet tylu kemperyje buvo dar kokias 2 minutes....., rankinis ir visa kita kas tik atrodė gali prilaikyti, blogiausiai , kad nusileidimas nesibaigė , nėra kas daro, pasičiupinėjau , kad veikia viena pusė, bet jau taip simboliškai kad LAAAABBBBAI atsargiai ropojau iki serviso kur anglai už šimtą pinigų pakeitė vamzdelį ir taip tarsi tarpkitko užsiminė kad 'na stabdžiai ne įdealus bet važiuok' tad paėmiau jų vizitine ir sakau -ok, išbandysiu kalnuose!
 Į ką anglas pasikasė plikę ir vėl greitai šmurkštelėjo po mašiną, tada jau viską nuorinus kaip ir padėtis stabilizavosi :B, tai tiek tos patirties :hi:




ei, tai kas nors perkels diskusiją tinkamon vieton?:plojimai:
Pas mus tik pratrinti greitai iseina. Na gal atostogauja moderatoriai.
Žinutės: 443
Nuotraukos: 5056
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-10
Grosgloknerį teko pervažiuoti pačioje pirmoje kelionėje kemperiu, 2003 ar 2004 m. Bet man įstrigo ne tiek nusileidimas (nors leidausi tirštame rūke, matomumas vos keli metrai), bet užkilimas. Važiavau nuomotu kemperiu ant Ford Transit bazės, variklis medinis, traukos minimaliai, ir vis dar užkaisti taikėsi. Tekdavo stoti aušintis tose kišenėse, o paskui įkalnėje startuoti :D Atleidi sankabą, bet jis kasasi, būda šokinėja, o į priekį nejuda. Paskui įsigudrinau iš kišenių, kurios neasfaltuotos, o kažkokia skaldele išpiltos, atbulas ant kelio nusileisti kažkiek ir tada jau pjaudamas sankabą pradėti važiuoti. Kaip pirmai kelionei kemperiu įspūdžių buvo :) Kalno viršuje užklupo lietus, vėjas, rūkas, tad leidomės "po priboram" ir kažkaip be ypatingo strioko. Gal kad toli nesimatė? Tiesa, buvau porą kartų sustojęs dėl visa ko. 

P.s Sveikinu temos autorių prisijungus prie kitų ligonių :) :kemperis:
Žinutės: 954
Nuotraukos: 1003
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-24
Sveiki :driving:
Beje labai saunus ir draugiski zmones. Buvau sutikes Sventosios kempinge. O ir kemperiukas isskirtinai origalus ir grazus. Matosi kad seimininkas neabejingas sitam uzkratui. Tikrai galeciau rekomenduoti i kompanija. Beje aciu seimininkei uz ekologiskas vaises. :):):)
Žinutės: 10
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-09-25
Marijus.K parašė:
Beje labai saunus ir draugiski zmones. Buvau sutikes Sventosios kempinge. O ir kemperiukas isskirtinai origalus ir grazus. Matosi kad seimininkas neabejingas sitam uzkratui. Tikrai galeciau rekomenduoti i kompanija. Beje aciu seimininkei uz ekologiskas vaises. :):):)
Marijau, labai  ąčiū už grąžų atsiliepimą apie mus, o ypač šeiminikės pagyrimą, nes tai jos hobis auginti pomidorus ir  kas beje jai labai sekasi. Jūs irgi palikote mums labai gerą įspūdi, gaila per vėlai(dieną ar dvi)atvykome.Gal atsiųstumėte Apps nuorodas programėlių kurias rodėte savo planšetėje.Aš vieną iš jų lyg ir turiu. Beje mintis turėti planšetę tarp telefono ir kompo gera. O kemperiukas tai mūsų meilė ir džiaugsmas. Net žiemą nueinam pasėdėt ir pasvajoti apie praėjusias ir būsimas keliones.
 
Gerai surasysiu kai prisesiu ir atsiusiu i asmenines zinutes. Dar yra skyrelis kur surasome kuo naudojames, galite paieskoti siame forume. Jei tik Jums prieinama, kaip dar ne pilnateisiui nariui.
Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Vytautas.M parašė:
Marijus.K parašė:
Beje labai saunus ir draugiski zmones. Buvau sutikes Sventosios kempinge. O ir kemperiukas isskirtinai origalus ir grazus. Matosi kad seimininkas neabejingas sitam uzkratui. Tikrai galeciau rekomenduoti i kompanija. Beje aciu seimininkei uz ekologiskas vaises. :):):)
Marijau, labai  ąčiū už grąžų atsiliepimą apie mus, o ypač šeiminikės pagyrimą, nes tai jos hobis auginti pomidorus ir  kas beje jai labai sekasi. Jūs irgi palikote mums labai gerą įspūdi, gaila per vėlai(dieną ar dvi)atvykome.Gal atsiųstumėte Apps nuorodas programėlių kurias rodėte savo planšetėje.Aš vieną iš jų lyg ir turiu. Beje mintis turėti planšetę tarp telefono ir kompo gera. O kemperiukas tai mūsų meilė ir džiaugsmas. Net žiemą nueinam pasėdėt ir pasvajoti apie praėjusias ir būsimas keliones.
 
Planšetė už telefoną gal kiek ir geriau, bet už kompą tai tikrai ne.
Esu išbandęs viską: 7" GPS, tas kur prie stiklo prilimpa:D, telefoną, flanšetę ir kompą.
Kol kas už kpmpą,aišku mano subjektyve nuuomone, nieko geresnio nėra.

Kai kas sako, kad nėra kur padėti. Esu rašęs, kad pardavime yra spec. staliukų tam reikalui. Tiesa tos temos ne klubo nariams tur būt nematomos