Home

Forumas

Žinutės: 1
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-05-05
Prisistatymas
Sveiki, kelionžmogiai,
esu nepataisomai susirgęs kelionėmis ir senai galandu tą daiktą kemperio pirkimui. Kodėl tik galandu? Todėl, kad esu svarstyklės, turiu viską išsiaiškinti, palyginti, paskaičiuoti, numatyti. Teko pasimalti po  Europą, susidaryti nuomonę apie stovyklavietes, kemperių pliusus ir minusus. Aišku, kad daug kam nepatiks, bet prioritetas- ne tas klasikinis kemperwagenas, o iš išorės neznaimiai atrodantis mikrobusas, kuriame- viskas ko reikia minimaliam komfortui. Bet kokios diskusijos, nuorodos, patarimai yra laukiami ir sveikintini.
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Sveikas atvykes :hi:
Žinutės: 284
Nuotraukos: 2
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-02-06
Labas,Taip keliauti , įsirengęs mikroautobuse miegama vieta , maža virtuvėle ir aš pradėjau . Bet  tai tik pradžia, o po to vis norai didėja.
Žinutės: 406
Nuotraukos: 177
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-09-21
Sveikas prisijungęs. Aišku, kad ne visiems patinka kemperiai.  Kaip ir moterys - vieniems blondinės, kitiems šatenės, bet vis tiek, jos visos yra moterys.
Žinutės: 154
Nuotraukos: 296
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-04-18
:tourist1::camping3:
Žinutės: 270
Nuotraukos: 323
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-08-21
:viso::camping3:
Žinutės: 62
Nuotraukos: 235
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-09-22
:hi: :priekaba:
Žinutės: 60
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-29
:hi:
Žinutės: 157
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-05-31
Rimantas.P parašė:
Sveiki, kelionžmogiai,
esu nepataisomai susirgęs kelionėmis ir senai galandu tą daiktą kemperio pirkimui. Kodėl tik galandu? Todėl, kad esu svarstyklės, turiu viską išsiaiškinti, palyginti, paskaičiuoti, numatyti. Teko pasimalti po  Europą, susidaryti nuomonę apie stovyklavietes, kemperių pliusus ir minusus. Aišku, kad daug kam nepatiks, bet prioritetas- ne tas klasikinis kemperwagenas, o iš išorės neznaimiai atrodantis mikrobusas, kuriame- viskas ko reikia minimaliam komfortui. Bet kokios diskusijos, nuorodos, patarimai yra laukiami ir sveikintini.
Pritariu tau, yra privalumu būti "nematomu" kartais :taip:
Žinutės: 170
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2015-03-30
Malonu susipažinti ir rekomenduoju įsigyti kelionių įrankį, kad ir lengvajį automobilį su miegamomis vietomis :)