Home

Forumas

Žinutės: 10
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-12-12
Problema
Klausiu patarimo
Sveiki draugai bendraminciai turiu kemperi priekabos tipo. Visa beda jog jis yra is anglijos ir neturi absoliuciai jokiu dokumentu.  Gal kas is jusu galetu man pagelbeti ir pasakyti kazka sia tema 


Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Andrius.K parašė:
Sveiki draugai bendraminciai turiu kemperi priekabos tipo. Visa beda jog jis yra is anglijos ir neturi absoliuciai jokiu dokumentu.  Gal kas is jusu galetu man pagelbeti ir pasakyti kazka sia tema 



Klausk regitros pradžiai, gal patars kaip legalizuoti, bo visai be jokio dokumento tai kaip vogtą  gali pasirodyti , bus reikalų matyt.
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Manau, kad klausimų Regitroje bus tiek, kad maža nepasirodys
Žinutės: 7
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-01
O įsigijimo dokumentai kažkokie yra? Na, pirkimo-pardavimo sutartis?
Žinutės: 10
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-12-12
Vat esme nera jos bet kaip ir galima gal kazkokia padaryti.  Siaip regitra pats reikalauja dokumentu 
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Andrius.K parašė:
Vat esme nera jos bet kaip ir galima gal kazkokia padaryti.  Siaip regitra pats reikalauja dokumentu 
 Manau, jeigu priekaba įsigyta teisėtai, tai pirkimo-pardavimo, dovanojimo, perleidimo ar dar kažkokie teisėto įsigijimo dokumentai privalo kažkur būti. Net jei dokumentai yra prarasti, vis tiek įmanoma juos atstatyti, gaunant dublikatą iš jį pardavusio, dovanojusio ar kitaip perleidusio teisėto savininko ar sandorį tvirtinusios institucijos.
 
 Vis gi, jei priekaba įsigyta kažkokiu neteisėtu būdu, ji turėtų kažkaip "surasti" savo teisėtą savininką, o jau šis spręsti ką toliau su ja daryti.


Žinutės: 10
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-12-12
Toks reikalas jog anglijoje jo dokumentai tik kaip saldytuvo kuris stovi jusu namuose. Ten jos neturi jokio dokumentu. Jos neregistruojamos 

Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Kaip gali buti ten neregistruojamos,o cia jau registruojamos lietuvoj?Kazkokia mistika man.Cia arba blogai suformuluotas klausimas arba kazkokia makle....
Žinutės: 10
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-12-12
Na taip jau ten yra visose priekabose pas juos dedasi trecias masinos numeris. Tokia cia ir mistika kiek zinau yra dar kelios salys su Tokia tvarka.  Tarkim anglijos rinkai kemperis net neturi remo numerio iskalto 
Na Jus man paaiskinkite tada durnam. Kam pirkti toki daikta be dokumentu? Juk realiai ji gali pastatyti tik paezereje, o ne eksploatuoti. Priekabos ir taip nebrangiai kainuoja. As galvoju kad vienintelis variantas siuo atveju eiti tuo keliu kad kaip butum pats pagamines. Ekspertizes ir tt. Bijau kad kainuos laiko ir pinigu daugiau nei nupirkti kita su dokumentais