Home

Forumas

Programeles keliones planavimo palengvinimui
Manau sitam skaitmeniniam pasaulyje laikas atidaryti tema, kurioje visi pasidalintume kokias naudojame programeles plansetese. Tai gali buti ir kempingu ir kemperiu serviso, ir visokios kitokios programeles skirtos kemperiavimui.
Pirmai pradziai ikeliu mano rastas, as naudoju Ipad (iOs):
YouCamp Eu- Europos kempingai, nemokama
YouCamp  De- Vokietijos kempingai, nemokama
ACSI- Europos kempingai , korteles skaitmeninis variantas, mokama
Promobil (mobil life)- nemokamos stovejimo aiksteles ir kempingai Europoje, programa nemokama
Promobil+(mobil life+)- nemokamos stovejimo aiksteles ir kempingai Europoje tobulesne versija pirmosios, mokama programa
WOMO-Stellplatz-  Nemokamos aiksteles Vokietijoje, nemokama
Truma- Trumos sildytuvu turetojams skirta, papildomai kompasas ir kemperio islyginimui gulsciukas, nnemokama
Alde- Alde sildytuvu turetojams programa, nemokama
Taip pat naudojame tokias programeles kaip TripAdvisor ir TouristEye lankytinu objektu pasirinkimui, nemokamos
Na ir zinoma navigacija mano IGO Primo , mokama
Na vat pradziai tiek. Kadangi nelengva programeliu gausybeje issirinkti ko reikia, manau sita tema bus ta vieta kur kas nors rades ka nors idomaus , pasidalins.
Aciu


Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Dar prie jusu paminetu prideciau http://www.campercontact.com/en/
Janis.C parašė:
Dar prie jusu paminetu prideciau http://www.campercontact.com/en/
Jani , jeigu galima, dar rasykim , kam ji skirta( kiek supratau kempingai ir aiksteles) ir ar mokama ar nemokama pti programele. Lengviau bus atsirinkti, nes daugeliui manau aktualu kas nemokama. Sita kiek supratau nemokama.
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Taip cia nemokami ir mokami kempingai. Ju kainos ir atsiliepimai apie juos.Dar cia nurodoma WC nupilimo vietos.Praitais metais juo vadovavausi ir tureciau pasakyti 70% tiesa.
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Radau nuorodele apie Cekijos kempingus ir netik.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Navigacijai pasilikau tik maps.me, visos kitos buvo išleistos į pensiją (tiek mokamos tiek nemokamos), suprantama su teisę grįžti jei pasitaisys :B. Priežastis elementari, šita vienintele turėjo iš tikruju viso pasaulio žemėlapis, ko nesugebejo net ir kietasis google maps :ne: kadangi neapsiriboju kemperiu man aktualu, kitos kasėsi plikę ir nieko nerodė :taika:
o kur dar kiti privalumai kaip darbas be interneto ir nemokama  :) ir nekibinėja, bent jau man :D.

Be to naudoja Openstreetmap bendruomenės duomenys, tai ir info viena iš naujesniu, nesisuka per komercinius filtrus .
Beje , pas mane naujajm kempery suinstaliuota idomi navigacija. Arba as nesu anksciau atkreipes demesi i toki dalyka. Zodziu suvedi kemperio matmenis visus ir pagal tai rodo marsruta. Manau patogu kas keliauja po visokius senamiescius. Padaryta ant Igo platformos.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
ta opcija anksčiau buvo  taikoma furistams, bet greitai  visur paplito kur yra poreikis, na suprantama kemperiams irgi aktualu, jei esi didesnis nei gali pravažiuoti po tiltu, navigacija teoriškai turėtu nuvesti per aplinkui, praktiškai kartais pamiršta :)
Na zenklus reikia ziureti visada, su kuo bevaziuotum:) bet kasdienine miesto rutina kazkaip uzmarsina kartais. Po to tenka stebeti kaip hryzta kemperiai su nunestais stogais :)
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Robertas.M parašė:
Navigacijai pasilikau tik maps.me, visos kitos buvo išleistos į pensiją (tiek mokamos tiek nemokamos), suprantama su teisę grįžti jei pasitaisys :B. Priežastis elementari, šita vienintele turėjo iš tikruju viso pasaulio žemėlapis, ko nesugebejo net ir kietasis google maps :ne: kadangi neapsiriboju kemperiu man aktualu, kitos kasėsi plikę ir nieko nerodė :taika:
o kur dar kiti privalumai kaip darbas be interneto ir nemokama  :) ir nekibinėja, bent jau man :D.


Be to naudoja Openstreetmap bendruomenės duomenys, tai ir info viena iš naujesniu, nesisuka per komercinius filtrus .
Aciu uz nuoroda.Butinai isbandysim.