Home

Forumas

Žinutės: 360
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-05
Purvas ant kemperio užpakalinės sienos ar lango
Patarkit, kaip išlaikyti švarų kemperio užpakalį per šlapią kelią
Sveiki,

manau ne mane vieną užknisa, kaip pravažiavus per šlapią kelią visas kemperio užpakalis užnešamas purvu. Aišku galima į tai nekreipti dėmesio, bet norisi, kad antri namai būtų mieli ir švarūs.

Mačiau variantų (kaip pridėtoje nuotraukoje), kaip už užpakalinės ašies pakabinamas didelis purvasargis-šluota. Bet nežinau ar tai veikia. Pasidalinkite įspūdžiais, jei kažkas taip pasidarėte.

Dar girdėjau, kad yra variantas padaryti specialų spoilerį, kuris nuo stogo nukreipia dalį oro srauto žemyn ir neleidžia purvui užtikšti ant kemperio užpakalio.

Gal dar yra ir kiti variantai. Prašau, pasidalinkite patirtimi.
AČIŪ!




Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Senajame kemperiuke buvo tokia "šluota"- dviračiai likdavo švarūs.
Sita sluota buvau uzsidejes. Purvo buvo dar daugiau. tiesa ji buvo iskart uz ratu. Gal ant pat galo jei uzdeta butu , butu geriau. Net issiziojau po pirmo pravaziavimo uzdejus. Uzdejes buvau ir guma. Tada sonai apsiterlioja uz rato. Spoileris pas mane yra is gamyklos. Tai geriausias efektas be jokiu sluotu, tik su spoileriu. Dabar stovi purvasargiai. Nepasakyciau kad yra skirtumas. Tik gal graziau kai tu dvigubu ratu is galo nesimato. 
 Beje del sluotu. Tai jas dar turiu. Galiu Tau duoti pasibandyti. Pas Tave Dainiau ir buvo abt pat galo jei gerai pamenu? Ir berods guma o ne sluota?
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Ant pat kemperio galo guma (net nepastebejau, kad fotkeje sluota...). Nebuvo problemos su purvu. Dabar dviraciai, kaip mat apsineša. Tik negražu ta guma.
Nu jo sluota ten. Gal ant galo yra logikos, nes sugaudo dregme ir nulasa. Bet jei iskart uz ratu, tai dar po dugnu uzsukuriuoja ir tada viskas ant sienos. Ta sluota pirkau REIMO berods, o gal per Movera jau nepamenu. Ji veriasi i toki begeli ir trumpinasi. Ant galo man buvo negrazu. Iskart uz ratu nepraktiska.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Man taip pat aktualus klausimas žiema pavažiavus pasidarė, kalą tais bursiu ties tuom, net pakraupau pamatęs gas gale darosi.
As ko gero dengsiu kemperi keramikine danga ir su slanga nusiplausiu. Pora metu pasidengiau nano danga, kazkaip nusiplaunu be bedu nuvaziaves. Vistiek issipurvina ir paskui apie bagazines lankstant issiterlioji.
Žinutės: 360
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-05
Ačiū, kolegos, už patarimus. Mėginsiu paieškoti internete spoilerio.
Kas dėl šluotos, tai man ji neatrodo labai negraži.
Marijau, jei Tau tikrai nereikalinga ir man tinka - perku. :)

Manau susitarsim. Vistiek pas mane guli. Pasitikrinu ar tikrai yra ir parasysiu i PM.
Spoileri gali paziureti Morelo, ten tik kuzirkiukas toks. Rimtesni siu metu modeliams uzdejo Concorde Flagmanams. Manau kad jie pamaste apie tai. Pridedu filmuko nuoroda, ten kalba apie ji. Tiesa yra mazesniems modeliams. Gal ka susikonstruosi nukopijaves. Concorde
Žinutės: 360
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-05
Tęsiant purvo temą, internete radau neįprastus sūkūrinius spoilerius, kurie atseit sumažina ir kuro atsargas ir neužneša purvu užpakalio. Montuojami ant stogo ir šonų.
Pridedu nuotrauką, spoileris – tai tie dantukai ant šono. Ar kažkas ką nors apie tai girdėjote? Pasidalinkite nuomonėmis. Ačiū.