Home

Forumas

Žinutės: 3
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2020-01-17
Registravimas autobusiukams
Sedimu vietu registravimas, technine apziura, kemperis
Sveiki, neseniai nusipirkau VW T5 registruota Vokietijoje kaip 8 sedimu vietu keleivini autobusiuka. Mano planai yra perstatyti visa gala kaip gyvenama vieta, gale neplanuoju vezioti zmoniu. Einant technikine apziura man pasake, kad turi buti tiek dirzu, kiek vietu registracijos dokumentuose. Kadangi noriu isimti dirzus, kad galeciau gerai izoliuoti ir t.t., ieskau info apie registravima. Ar yra galimybe tiesiog isimti visus dirzus gale ir registruoti kaip 2 sedimu vietu keleivini autobusiuka? Ar yra tokia registracijos kategorija kaip kemperis ar turistinis autobusiukas? Noriu kazka dokumentuose pakeisti, kad kas 2 metus dirzu nereiktu atgal sudeti.
Taip pat bijau, kad einant technikine apziura, jei autobusiukas registruotas kaip keleivinis, tai jiems gali uzkliuti tokie dalykai kaip saules bateriju sistema, arba tai, kad gale daug daiktu, o pertvaros tarp vairuotojo sosto ir gyvenamos vietos nera. Duju irengti nesiruosiu, todel del to problemu nebus.
Labai prasau, padekit, nelabai noriai sita tema regitroj man atsakinejo :)
Žinutės: 451
Nuotraukos: 14
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-12-03
https://www.kemperiuklubas.lt/forum/topic/mikroautobusu-perdarymas-i-kemperius-1549.html Sveiki. Forume yra visokiu panašiu temų,ieškokit ir rasit:)
Žinutės: 219
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-03-29
Dėl sėdimų vietų mažinimo Jums reikės praeiti ekspertizę. Prieš viską perdarinėjant, nueikite ir gyvai pasikonsultuokite su ekspertu Tech Apžiūrų stotyje, didžiuosiuose padaliniuose yra atskiras ekspertų kabinetas.
Kaune, Raudondvario pl., užėjus pro pagrindinį įėjimą, koridoriumi gyliau, paskutinis stiklinis kabinetas dešinėje, prieš atvykstant pasiskambinkite ir pasiderinkite laiką.
Žinutės: 4
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2020-01-19
O konsultacijos mokamos? Kiek matau ju puslapi, tai 38 eurai / valanda konsultacijos
Žinutės: 236
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-04-22
Problema su perregistravimais,LT dabar sunkiau negu Vokietijoje.Kad reiks ekspertizes tai klausimo nera,tik kazi ar ir tai pagelbes.
Žinutės: 4
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2020-01-19
Nuo 2018 nebereikia sedyniu - uztenka tik tvirtinimo tasku. Jeigu juos palieki, taciau uzstatai tarkim baldais, technikines nebepraeis?
Žinutės: 3
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2020-01-17
Konsultacija buvo nemokama. Dave gyvenamosios erdves reikalavimus (prisegu nuotraukas, gal kam pades). Mano autobusiuko vidaus aukstis tik apie 1m40cm, o tam, kad butu imanoma suteikti gyvenamojo automobilio paskirti reikia bent 1m80cm, nes privaloma tokiam aukstyje irengti ventiliacija. Taigi, su manuoju jau nepavyks. Kaip man paaiskino, jei einant technikine pamatys, kad automobilyje gyvenu, gali kilti problemu, tai vienintelis sprendimas yra pries einant technikine viska isimti. Bet tai reiskia, kad tokiu dalyku kaip gera izoliacija, saules baterijos ant stogo ir t.t. tikriausiai irengti negalima.
Žinutės: 128
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-06-16
Davė tik gyvenamosios erdvės reikalavimus?