Home

Forumas

Žinutės: 56
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-03-19
Reikalingas laikiklis plansetei 10.1"
Sveiki, gal kas susiduret su tokiu reikalu, butent Ford Transit 2006, kazkaip reikia pritaisyti plansete 10.1". Ant lango nenoriu, reikia kazkaip is paneles priekio. Jei su tokiu auto nesusidure niekas, gal tada galit patarti, kur galeciau gyvai tu laikikliu paziureti ir prisitaikyti? Internete pilna ivairiu, bet nepaciupinejus, sunku nuspresti, kuris geriau tiktu.
As turiu prie lango lipinama. Lipdau prie soninio lango. man graziai isipaiso. Tie kur isistato i groteles , jie nelaiko.
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Naudoju štai tokį Tinka ne tik nešiojamam kompui ir plašetei, bet gali būti naudojamas ir kaip staliukas katalogams ar popieriniams žemėlapiams. Sumontuotas Ford Transit-e 2007 m. Mano poreikiams labai pasiteisino (tai ne reklama, staliukų neparduodu :D )
Žinutės: 56
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-03-19
Turiu toki idejes i kita 2013 Transit, bet sturmanui vaikscioti trukdo, tai noreciau kazkaip kitaip isspresti sita reikala. 
Žinutės: 78
Nuotraukos: 16
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-10-06
Sveiki, aš turėjau laikiklį kuris kišdavosi į magnetolos CD skylę, tada su sukama rankenėle prasižiodindavo ir labai gerai laikė kol nepakeičiau mašinos :) Naudojau Galaxy TAB 4 10.1. Tai super pamenu buvo.
Žinutės: 56
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-03-19
Simas.Č parašė:
Sveiki, aš turėjau laikiklį kuris kišdavosi į magnetolos CD skylę, tada su sukama rankenėle prasižiodindavo ir labai gerai laikė kol nepakeičiau mašinos :) Naudojau Galaxy TAB 4 10.1. Tai super pamenu buvo.
Toks variantas gal ir nieko butu,kur buvai pirkes?