Home

Forumas

Žinutės: 308
Nuotraukos: 151
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-30
Reikia informacijos apie dronus
gal kas turit patirties? naudojate kelionėse? kokius turite? pliusai? minusai?
Žinutės: 157
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-05-31
as turiu ilga laika parrot drone 2.0, kuriuo buvau patenkintas, nes per esama imontuota 1mgp kamera tiesiog maciau kur skrenda dronas. Tai buvo pries 4metus, bet, kai pamaciau per sezono uzdaryma koki drona isigijes vienas is klubieciu, ilgai nesvarstes, senaji drona padejau i sandeliuka. Dabar "skraidau" su DJI Phantom 3, tai niekaip negaliu suvokti, kaip lengvai jis valdomas ir kokia galinga kamera. Zodziu, tikrai nuostabus daiktas, jei tokio norisi. Keliu i ora tik sustojes kur aiksteleje prie grazesniu vietu. Tik pasigilink, dabar labai nemazai ribojimu prieme, bent jau Lietuvoje.
Žinutės: 308
Nuotraukos: 151
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-30
Ačiū, bandysiu ieškoti informacijos :iki:
O koki Dariau modeli turi standart, advancet ar profesional? Kuri rekomenduotum?
Žinutės: 210
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-12-23
Jei neklystu yra elektro markt'e sis parrot drone 2.0 uz 350e,ir yra dar rimtenis uz 850e (Phantom berods)Vos vos susilaikiau nenusipirkus :)
zaisliukai nepigus,tad del tu apribojimu klausimas,ar verta.
Žinutės: 443
Nuotraukos: 5056
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-10
Aš irgi domiuosi šituo reikalu ir manau, kad po Naujų metų pirksiu kažką iš Phantomų. :)
Prekiauja jais ir Promaksa, ir Sergita, ir dronai24.lt, tad nusipirkti problemų kaip ir nėra.
Kas dėl naudojimo apribojimų,jų turi beveik kiekviena savivaldybė. Pavyzdžiui, atsižvelgiant į Valstybės sienos apsaugos tarnybos prašymą, praėjusią savaitę Kalvarijos savivaldybė priėmė sprendimą, draudžiantį dronams skraidyti 1 kilometro pločio valstybės sienos ruože (nuo pačios sienos į šalies gilumą). Marijampolėje negalima skristi virš kalėjimo (turbūt ir virš kitų kalėjimų taip pat). Pažįstamas saugo Kruonio hidroakumuliacinę elektrinę, virš jos skraidyti irgi draudžiama, ir jie sako šalia kartais mato dronų, bet ribų šie nekerta (beje, sargai turi teisę kirtusius ribą dronus nušauti). Taip pat draudžiama skraidyti  šalia ir virš oro uostų (bet kokiame aukštyje).
Daugiau apie dronų naudojimą galima paskaityti Bepiločių orlaivių naudojimo taisyklėse (http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaieska.showdoc_l?p_id=464794&p_tr2=2).
Nu tik ne is Promaksos pirkti. Kazkada pries kelis metus pirkau kamera ant salmo, tai prizadejo aukso kalnus , priedu visokiu ir tt. Tai baterijos atsargines ir viso kito laukiu dar dabar. Trintukas tas savininkas, net nekelia ragelio, nei serviso nieko. Nusipirkai ir zinokis.
Žinutės: 157
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-05-31
Marijus.K parašė:
O koki Dariau modeli turi standart, advancet ar profesional? Kuri rekomenduotum?
manasis profesional, norejosi tiek pinigu mokant tureti kiek galima geresne kamera. Filmuoja 4k kokybe, tai tikrai nerealus vaizdai. be, abejo, teko "harduka" 3tb isigyti, kad sudeti laikinai neapdirbtus vaizdus :) kadangi apie 3min nufilmuoto vaizdo uzimama vieta 1,2gb :) rekomenduoti sunku tokiu klausimu, visgi kainoje skirtumas jei neklystu apie 300eur nuo advance... o techniskai advance nuo profesional nieko nesiskiria, baterijos, pultas, valdymas ir tt. gal kazkiek neramu, kad zianiasklaida taip nusviete, kad dronai tik mobiliakus i kalejima permesti skirti, tad zmones daznai klausia manes, ar nebijau skraidyti pvz nemuno saloje ar kitoje viesoje vietoje. sunku paaiskinti, kad yra dar ir vaizdo grozio menas ir malonumas matyti taip, kaip mato tik skraidantys :)
Visiskai sutinku. Pirma jei pirkti daikta, tai gera kokybiska, kuris po dvieju menesiu bus techniskai ir moraliskai pasenes. Man pasirode, kad sitos serijos dronai vieni geriausiu, ar tai tiesa? 
Antra , kadangi draugu kalejime neturiu, tai man jis irgi reikalingas del nerealiu vaizdu is paukscio skrydzio,,ir kaip suprantu profesional vienintelis skirtumas kad kamera 4 k. 
O siaip is esmes usnku ismoktimsu juo skraidyti? Nes mano,butu tai pirmas dronas. Ar visdelto Tu siulytum kita pasirinkima?
Žinutės: 157
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-05-31
Marijus.K parašė:
Visiskai sutinku. Pirma jei pirkti daikta, tai gera kokybiska, kuris po dvieju menesiu bus techniskai ir moraliskai pasenes. Man pasirode, kad sitos serijos dronai vieni geriausiu, ar tai tiesa? 
Antra , kadangi draugu kalejime neturiu, tai man jis irgi reikalingas del nerealiu vaizdu is paukscio skrydzio,,ir kaip suprantu profesional vienintelis skirtumas kad kamera 4 k. 
O siaip is esmes usnku ismoktimsu juo skraidyti? Nes mano,butu tai pirmas dronas. Ar visdelto Tu siulytum kita pasirinkima?
ismokti skraidyti su Phantomu kaip kelis pirstus...:) Nera teke valdyti paprasciau nei sio drono, tikrai labai intuitiviai sukurtas valdymas, gali neabejoti. Rekomenduoju tikrai. Beje, pirmadieni griztu is Svedijos per Panevezi, gali pasibandyti ir apziureti, jei tik galimybe turi. As ji visada kemperyje veziojuos.