Home

Forumas

Žinutės: 35
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-01-28
Рыбалка на море
Ищу совет опытного рыбака.
В конце марта хочу приехать в Клайпеду. Отдохнуть и ловить рыбу на море. 3-5 дней. Надо арендовать квартиру. 2 человека. Консультация по рыбалке. Спасибо.
Žinutės: 953
Nuotraukos: 1003
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-24
Noriu prisideti prie Vladimiro prasymo, jis man skambino ir prase del zvejybos kazka patarti , bet mano zinios sitoje srityje nulines. As jam sakiau sukurti nauja tema ir laukti klubieciu pagalbos, manau tikrai kolegai patarsit, pagal galimybes, nes kiek pamenu buvo diskusiju apie zvejyba, o gal zemaiciai ir su apgyvendinimu kazkur nukreips. Jis nezino kur geriau ar tai Klaipeda , ar Palanga  ar Nida, nes nori suderinti du dalykus, jis zvejos , o zmona noretu pasivaikscioti pajuriu, kazka pamatyti. Man kazkodel pasirode , jog galimai Klaipeda butu parankiau, ??? Dekoju is anksto visiems uz patirties ir ziniu pasidalinima . Galite rasyti lietuviu kalba , jei kazko googlas jam neisvers , paskambines pazodziui isversiu ir paaiskinsiu

Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Valius.V parašė:

Noriu prisideti prie Vladimiro prasymo, jis man skambino ir prase del zvejybos kazka patarti , bet mano zinios sitoje srityje nulines. As jam sakiau sukurti nauja tema ir laukti klubieciu pagalbos, manau tikrai kolegai patarsit, pagal galimybes, nes kiek pamenu buvo diskusiju apie zvejyba, o gal zemaiciai ir su apgyvendinimu kazkur nukreips. Dekoju is anksto visiems uz patirties ir ziniu pasidalinima .
Dėl apgyvendinimo turim klubo atstovą Klaipėdoje Asta ,jei priims tai nukreips tinkamai, o dėl žvejybos tikrai galima pakonsultuoti... geriau telefonu, bo rašyti apie tai neįmanoma :) 
Žinutės: 953
Nuotraukos: 1003
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-24
Robertas.M parašė:

Valius.V parašė:

Noriu prisideti prie Vladimiro prasymo, jis man skambino ir prase del zvejybos kazka patarti , bet mano zinios sitoje srityje nulines. As jam sakiau sukurti nauja tema ir laukti klubieciu pagalbos, manau tikrai kolegai patarsit, pagal galimybes, nes kiek pamenu buvo diskusiju apie zvejyba, o gal zemaiciai ir su apgyvendinimu kazkur nukreips. Dekoju is anksto visiems uz patirties ir ziniu pasidalinima .
Dėl apgyvendinimo turim klubo atstovą Klaipėdoje Asta , o dėl žvejybos tikrai galima pakonsultuoti.. 
Tai pirmyn Robertai , jeigu supranti , o zinau jog supranti, tai skirk laiko, nes jis neapsisprendes kokia tai turetu buti zvejyba , sake jog turi kazkokia gera meskere nuo kranto, bet man kazkodel atrodo , kad zvejyba juroje tai asocijuojasi su isejimu i jura , o gal as neteisus ?

Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
jau per privatą numečiau jam info , toliau jei bus jam įdomu pabendrausime , viskas padaryta..

Žinutės: 953
Nuotraukos: 1003
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-24
Aciu, galejai ir i viesa erdve, gal ir kitus sudomintu informacija, gabutl ir as pradeciau zvejoti 
Bent jau palangoje nuo tilto zvejojant,reik krevetkiu prisigaudit pakrantemis pabraidzius su seteliu, tada toli svystelejus dugnine  yra sansu pagaut menke ar vegele,bet cia vasara o kova  gali but dar salta........
Žinutės: 35
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-01-28
Всем спасибо. Если поймаю много рыбы, то всех угощаю!
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Valius.V parašė:
Aciu, galejai ir i viesa erdve, gal ir kitus sudomintu informacija, gabutl ir as pradeciau zvejoti 
Slaptas žvejybos vietas ir metodus į vieša erdvę? "pol litra, v drebezgi? ":baisu:  junkis prie baltarusio ir bus tau laimė :geras:
J.J
лутще  драниками угастите  :skanu: