Home

Forumas

Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Šaldytuvo valdymas
Sveiki,gal kas turi parduoti šaldytuvo valdymą? 
Žinutės: 1597
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Turiu labai panašų ant dalių (neveikia nuo 12V)- tik yra papildoma funkcija- AES (automatic energy selection).
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Tomas.J parašė:
Turiu labai panašų ant dalių (neveikia nuo 12V)- tik yra papildoma funkcija- AES (automatic energy selection).
Tas automatinis reikalas tai labai gerai, tik jei neveikia tai nieko gero, jei kas parduotu tokį veikianti tai ir man įdomu, pasikeisčiau savo esamo šaldytuvo , nes amžinai pamirštam įjungti dujas kai sustojam :geda: 
Žinutės: 1597
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Robertas.M parašė:
Tomas.J parašė:
Turiu labai panašų ant dalių (neveikia nuo 12V)- tik yra papildoma funkcija- AES (automatic energy selection).
Tas automatinis reikalas tai labai gerai, tik jei neveikia tai nieko gero, jei kas parduotu tokį veikianti tai ir man įdomu, pasikeisčiau savo esamo šaldytuvo , nes amžinai pamirštam įjungti dujas kai sustojam :geda: 
Manau normalus meistriukas sukonstruotų iš 2 vieną veikiantį. Maniškį, neveikiantį nuo 12V, buvo pasiryžęs gana nebrangiai sutvarkyti, bet nepalikau, pirkau naują. Beje, Robertai, man AES nelabai patinka. Nuo 12V ant dujų persijungia tik po berods 15min (įvertina, kad tikėtina sustojai degalinėje ir po 15min išvažiuosi iš ten). Dažnai sustojant, šaldytuvas atšyla.

Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Tomas.J parašė:
Robertas.M parašė:
Tomas.J parašė:
Turiu labai panašų ant dalių (neveikia nuo 12V)- tik yra papildoma funkcija- AES (automatic energy selection).
Tas automatinis reikalas tai labai gerai, tik jei neveikia tai nieko gero, jei kas parduotu tokį veikianti tai ir man įdomu, pasikeisčiau savo esamo šaldytuvo , nes amžinai pamirštam įjungti dujas kai sustojam :geda: 
Manau normalus meistriukas sukonstruotų iš 2 vieną veikiantį. Maniškį, neveikiantį nuo 12V, buvo pasiryžęs gana nebrangiai sutvarkyti, bet nepalikau, pirkau naują. Beje, Robertai, man AES nelabai patinka. Nuo 12V ant dujų persijungia tik po berods 15min (įvertina, kad tikėtina sustojai degalinėje ir po 15min išvažiuosi iš ten). Dažnai sustojant, šaldytuvas atšyla.


Dėkui, supratau, kaip tik mano atvejis dažnai stoju.
Žinutės: 451
Nuotraukos: 14
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-12-03
Robertas.M parašė:
Tomas.J parašė:
Turiu labai panašų ant dalių (neveikia nuo 12V)- tik yra papildoma funkcija- AES (automatic energy selection).
Tas automatinis reikalas tai labai gerai, tik jei neveikia tai nieko gero, jei kas parduotu tokį veikianti tai ir man įdomu, pasikeisčiau savo esamo šaldytuvo , nes amžinai pamirštam įjungti dujas kai sustojam :geda: 
O vaziuojant negalima duju ijungti?
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Dionisas.S parašė:
Robertas.M parašė:
Tomas.J parašė:
Turiu labai panašų ant dalių (neveikia nuo 12V)- tik yra papildoma funkcija- AES (automatic energy selection).
Tas automatinis reikalas tai labai gerai, tik jei neveikia tai nieko gero, jei kas parduotu tokį veikianti tai ir man įdomu, pasikeisčiau savo esamo šaldytuvo , nes amžinai pamirštam įjungti dujas kai sustojam :geda: 
O vaziuojant negalima duju ijungti?
Nemanau, kad tai saugumo prideda. Iš kitos pusės 12V pilnai palaiko šaldytuvo temperatūra ir neleidžia jam atšilti
Žinutės: 1597
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Galima, dažniausiai taip ir darau. Pagal reikalavimus, kažkada buvau rašęs, jei kemperis gamintas nuo 2007m, tada atsiranda apribojimų. Nuo 12V pas mane labai apsikrauna valdymo blokas- kaista ir laidai, ir pats blokas. Kažkada nebuvo gero kontakto- sudegė jungtis ir platos gabalas. Vis tik 15A teka.



Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Pas mane šaldytuvo valdymas rankinis, toks kaip temos pradžioje pavaizduotas. Jei pradėjęs važiuoti užmirštu perjungti iš dujų į 12 v., iškart apie tai primena dujų kvapas salone. Matyt, vėjo srautas gesina liepsną. Niekad nevažiuoju, šaldytuve degant dujoms.
Žinutės: 1597
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Dėl kvapo tas pats. Grotelės kairiam būdos šone, tai važiuojant smirda per atidarytą vairuotojo langą.