Home

Forumas

Žinutės: 360
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-05
Šaltis per priekinių durų atidarymo rankenėlę
Esant šoniniam vėjui šaltis pučia per priekinių durų atidarymo rankenėlę
Sveiki,

pastebėjau, kad vėsiu oru, esant šoniniam vėjui, per priekinių durų atidarymo rankenėlę pučia šaltas oras. Pučia tiesiai į kairę šlaunį, todėl ilgiau važiuojant nemaloniai atšala kairė koja. Kai vėjas iš dešinės, žmona skundžiasi, kad jai šala dešinė koja, nes taip pat pučia ir per keleivio duris.
Ši problema buvo su Fiat Ducato 1996 metų modeliu, bet ne ką geriau ir su 2007 metų modeliu (pas abu buvo gamyklinės kabinos, t.y ne pilnai integruoti).

Ar čia tik man taip nesisekė, ar ir kiti turit panašių nesmagumų?
Kaip išprendėte?
Ačiū visiems atsakiusiems!
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Mano 96m as nepastebejau:hmz:Neuzilgo truputi vaziuosime reiks atkreipt demesi.
Žinutės: 259
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 5
Prisijungė: 2013-06-09
tai greičiausiai ardytos durys ir suplėšyti politilenai:hi:
Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Pastebėjau tą patį. Buvau atsidaręs vidinę durų apdailą, jokių blogybių nepastebėjau. Turbūt jau tokia kontrukcija.
Kada šalta, kampines oro pūtimo groteles nukreipiu žemyn palei duris, susimaišo šiltas oras su šaltu iš rankenėlės :)
Žinutės: 119
Nuotraukos: 248
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-12
Taip. Yra toks reiškinys. Ankstesnis savininkas net durų galuose esančias ventiliacijos angas plačia izoliacine juosta buvo užklijavęs. Kai nusipirkau, buvo keista, kam čia ta izolkė užklijuota. Nuplėšiau. Pajaučiau pūtimą, vėl užsiklijavau. Vienom durim padeda gan stipriai, kitom tik šiek tiek. Pro kur dar oro srautas patenka į durų vidurį, reikia detaliau paieškot tarpų.