Home

Forumas

Žinutės: 9
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-09-14
sienos dalies keitimas
Pastebejau, kad dregdavo siena, supuvusia dali nupjovem. Kaip taisyt toliau?
Pastebejau, kad dregdavo siena, supuvusia dali nuemem. Kaip taisyt toliau? Kaip kas ir kokiomis priemonemis taisote savo kemperius?

Žinutės: 1597
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Mediniai brusai, poliuretaniniai klijai, tuopos fanera iš vidaus 3-4mm ir apdaila pagal skonį. Čia daug vietos interpretacijoms. Esmė- suklijuoti visus sluoksnius tarpusavyje ir užsandarinti i lauko (o čia jau ribotas priemonių pasirinkimas).



Žinutės: 3
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-09-26
sveiki,laukia ir manes panasus darbas tai noreciau patarimu is tu kas toki darba yra dares  tiesa man ir grindis reiks tvarkyti yra klausymu 
1.bruseliu reikia 20mm is kokios medienos ir kur tokiu galetu isigyti 
2.klijei hermetikas klijuoti bruselius prie aliuminio  Poliuretano hermetikas PENOSIL HM,  ar sitas tiktu ?
3.kuom reiktu bruselius tarpusavyje klijuoti ir virsutine faniera prie ju
4.polisterola prie aliuminio kuom butu geriau klijuoti ?
5.grindys ne tik is virsaus bet ir is  apacios yra patrunijusios, kuom reiktu imprednuoti pakeista fanieros dali  ar tiktu Bituminis lakas BITUMAST ?
6. kuom reiktu uzhermetinti langu gumas ,dabar yra kazkos minkstas hermetikas ,ir dar i langu gumos viduri dedasi plasatikine juosta ji yra paluzusisi ir trapi ,ji yra 21mm plocio ,ar yra imanima kazkur jos gauti ar pritaikyti is kazko kito 
Žinutės: 1597
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Audrius.A parašė:
sveiki,laukia ir manes panasus darbas tai noreciau patarimu is tu kas toki darba yra dares  tiesa man ir grindis reiks tvarkyti yra klausymu 
1.bruseliu reikia 20mm is kokios medienos ir kur tokiu galetu isigyti 
2.klijei hermetikas klijuoti bruselius prie aliuminio  Poliuretano hermetikas PENOSIL HM,  ar sitas tiktu ?
3.kuom reiktu bruselius tarpusavyje klijuoti ir virsutine faniera prie ju
4.polisterola prie aliuminio kuom butu geriau klijuoti ?
5.grindys ne tik is virsaus bet ir is  apacios yra patrunijusios, kuom reiktu imprednuoti pakeista fanieros dali  ar tiktu Bituminis lakas BITUMAST ?
6. kuom reiktu uzhermetinti langu gumas ,dabar yra kazkos minkstas hermetikas ,ir dar i langu gumos viduri dedasi plasatikine juosta ji yra paluzusisi ir trapi ,ji yra 21mm plocio ,ar yra imanima kazkur jos gauti ar pritaikyti is kazko kito 
1. Naudojau bet kokį spygliuotį
2-4 Kad ir šitas
5. Galima naudoti drėgmei atsparią fanerą, kad ir rudos spalvos. Impregnuoti nebereikia.
6. Butylas. Tarkim Dekalin Dekaseal 8936, Teroson RB 2759. Plastikinių juostų rasdavau Frankana.de


Žinutės: 3
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-09-26
ačiū uz patarimą, po truputį darbai vyksta, gal kas esate naudoja sujungimų bei langu gumu sandarinimui  Ventoje gaminama gelana, ten jo yra įvairaus ir juosta ir naudojamas su spec. aparatu, sudėtis yra butilkauciukas kaip ir Dekolin, Teroson
Žinutės: 422
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-29
Esu naudojas dviems kemperiams.Su abiem viskas gerai. Vienas is ju pas kaimynus apsigyveno,tvarkiau prieš 6 metus.Viskas viduje sausa..Labai lengva dirbt ir t.t.
Žinutės: 308
Nuotraukos: 151
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-30
 Dekalin Dekaseal 8936, Teroson RB 2759 ant Lietuvos žemelės nerasta? Ar tik aš nesugebu rasti? 
Žinutės: 1597
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
TEROSON- Eltakoj galbūt, DEKALIN- Makvis tikrai.

Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Dekalin niekur neradau, siunciausi is DE, man Makvis pasake, kad neturi, kai reikejo.
Žinutės: 308
Nuotraukos: 151
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-30
Jų puslapyje tik apie dinitrol ir loctaite rašoama. Parašiau užklausimą. Lauksim atsakymo, bet jaučiu bus paprasčiau pas Tadą pagalbos prašyt. :alus: