Home

Forumas

Žinutės: 308
Nuotraukos: 151
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-30
Spoileris liukui
Sveiki, važiuojant stogo liukai švilpia ir kelia triukšmą. Nusižiūrėjau tokius spolerius: 

Pas ką nors sumontuoti tokie?  Ar pasiteisina? O gal geriau kokie nors kitokie?
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Pas mane yra.Nezinau kaip be jo:hmz: 
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Janis.C parašė:

Pas mane yra.Nezinau kaip be jo:hmz: 
O kaip jis tvirtinasi, ar kiaurai reikia gręžti?

Kai didelis vėjas ir reikia prasilenkti su fūra, baisu, kad nenuplėštų.... liukai net stuksi.
Viesulas prie Atlanto vandenyno yra vieną liuką nuplėšęs, nors liukai buvo uždaryti, o vairuotojo langas tik kokius 5 cm praviras.
Žinutės: 308
Nuotraukos: 151
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-30
Grezti nesinoretu. Kaip suprantu reikia liuka atkelti, po juo pakisti spoileri ir prisukant liuka atgal prisispaudzia ir spoileris. Nors gal ir kazkaip ne taip, is to piesinuko sunku suprasti. 
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Ryt grysiu namo ir paziuresiukaip ten.Idesiu foto:)
Žinutės: 451
Nuotraukos: 14
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-12-03
Gal is sitos foto aiskiau matysis.. Likatai tarp liuko reikia kisti,ir susukti.. https://motorhomemeanderings.files.wordpress.com/2019/04/img_6831.jpg
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Šia lyg ir skirtingos konstrukcijos:
pirmame variante - spoileris dalinai apgaubianti liuką,
antrame variante - spoileris aplink visą liuko rėmą


Žinutės: 219
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-03-29
Pas mane prie pirmo liuko toks spoileris stovi, anksčiau nelabai buvau supratęs jo paskirties, tai dabar man aišku kam jis reikalingas :)
Dar pas mane spoilerio priekyje yra skylė vandeniui išbėgti, nes spoileris apgaubia liuką, bet tokio tipo liuko spoileriui kaip prieš tai poste paveikslėlyje manau tokios skylės nereikia, nes vanduo nubėgs pro šonus.

Prie to pačio aš susidūriau su vairuotojo durų lango švilpimu (pas mane intergruoto kėbulo durys).
Vis bandau tarpines sukelti, dalį apklijavau, bet galutinai švilpimo nepavyko panaikinti.
Švilpia tik prie šoninio vėjo iš dešinės pusės, ir švilpimas dingsta vos vos nuleidus vairuotojo durų stiklą.
Gal kas turi tokios patirties su tokiuo švilpimu ?
Žinutės: 236
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-04-22
Mindaugas.K parašė:
Pas mane prie pirmo liuko toks spoileris stovi, anksčiau nelabai buvau supratęs jo paskirties, tai dabar man aišku kam jis reikalingas :)
Dar pas mane spoilerio priekyje yra skylė vandeniui išbėgti, nes spoileris apgaubia liuką, bet tokio tipo liuko spoileriui kaip prieš tai poste paveikslėlyje manau tokios skylės nereikia, nes vanduo nubėgs pro šonus.


Prie to pačio aš susidūriau su vairuotojo durų lango švilpimu (pas mane intergruoto kėbulo durys).
Vis bandau tarpines sukelti, dalį apklijavau, bet galutinai švilpimo nepavyko panaikinti.
Švilpia tik prie šoninio vėjo iš dešinės pusės, ir švilpimas dingsta vos vos nuleidus vairuotojo durų stiklą.
Gal kas turi tokios patirties su tokiuo švilpimu ?
Svilpia ir pas mane Ford tranzit vaziuokle ,pusiau integruotas.Desineje puseje,kaireje nesigirdi nors viskas tas pats.Bandziau ieskoti priezasties- nepavyko, reiks vasara issiaiskinti.
Žinutės: 236
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-04-22
Olegas.I parašė:
Sveiki, važiuojant stogo liukai švilpia ir kelia triukšmą. Nusižiūrėjau tokius spolerius: 

Pas ką nors sumontuoti tokie?  Ar pasiteisina? O gal geriau kokie nors kitokie?
Senai galvoju apie toki spoileri,ruosiuosi pats daryti is kazkokios plastmases,tik mano planuose butu ilgesnis kad kuo svelniau oras praeitu pro liuko virsu,zodz gautusi toks oro tramplynas .Liukai is tikruju kelia daug triuksmo.
Nesenai gryzau is Amerikos ir teko uzsukti i kemperiu parduotuves.Ten beveik visi vazineja su tokiais ,,gaubtais,, ant liuku.Priekine jo dalis smaili ,svelniai kylanti i virsu,galas status su grotelemis.Manau kad tai geras dalykas nesigirdi triuksmo vaziujant ,galima vaziuoti su praviru liuku (vejas nenuples liuko dangcio).Minusas gal tik tas kad paauksteja kemperio gabaritas per atidaryto liuko auksti.Tvirtinti tokius dalykus manau butu geriausiai hermetikais ar tiesiog stiklo klijais.
Kam ydomu, kemperiu nuoma ten pigesne nei pas mus.Tik varikliai galingi,benzino paima nemazai.Cia Meino valstija,netoli Portlando.