Home

Forumas

Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Stalo kojos apdailos smulkus remontas
Kaina negarantuoja kokybės
Sena šventa tiesa, žiūrėk ką perki! Taisyklė -nusipirksiu naują ir brangų tai bent bus garantuotai geras! galbut galioja kai esi tos srities žinovas ir turi patirties. Po konsultacijų su Žilvinų  nusipirkau prabangę, naują stalo koją , labai norėjau buti "kietas ir išmanus" kaip tie kemperistai kurie katais tokio turi savo kemperiuose, ištiesu, esama stacionari koja erzino ir buvo nepatogi nors ir pakankamai tvirta. Taigi nusipirkau tokią:koją .
Pirmos kelionės metu pradėjo birėti apdailos:
teko tvarkyti paprastuoju budu konkrečiai ir tvirtai , ne "šmėrais" tvirtinti,o paprastuoju varžtu, gal kam teks susidurti, tai butu vienas iš variantu:

Robertai o ko tikejaisi? As specialiai uzsisakinejau nenuleidziama stala, tik stumdoma i visas puses. Visi pries tai tureti kemperiai turejo nuleidziamas, visus tvarkiau. Uztenka gerai net vaikui pasiremti ir yra reikalu. Ir tos plastmases nuolat barska . Kita vertus pasiziuri i kojos tvirtinimo plota po to i stalo plota ir kaip ir viskas aisku kad jis negali buti stabilus.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:
Robertai o ko tikejaisi? As specialiai uzsisakinejau nenuleidziama stala, tik stumdoma i visas puses. Visi pries tai tureti kemperiai turejo nuleidziamas, visus tvarkiau. Uztenka gerai net vaikui pasiremti ir yra reikalu. Ir tos plastmases nuolat barska . Kita vertus pasiziuri i kojos tvirtinimo plota po to i stalo plota ir kaip ir viskas aisku kad jis negali buti stabilus.
Aš pamenu kaip mane perspėjai, kad tokie stalai kliba, išties taip ir yra, tik mano atveju pagrindas užfiksuotas konkrečiai, bet va pačios kojos judri dalis nestabili ir ten jau nieko nepadarysi, na bet kol kas man tinka...kai užnervins išlupsiu :B
Man klibedavo is tvirtinimo prie zemes. Tiesiog is grindu plokstes buvo judesys. Jei pas Tave dvigubas dugnas , gal plokste is apacios ir suverzimas padetu. Aisku is pacios kojos mechanizmo klibejimo neisvengsi.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:
Man klibedavo is tvirtinimo prie zemes. Tiesiog is grindu plokstes buvo judesys. Jei pas Tave dvigubas dugnas , gal plokste is apacios ir suverzimas padetu. Aisku is pacios kojos mechanizmo klibejimo neisvengsi.
Ne ne apačioje"miortvai" laiko, ten konkrečiai sujungta ir patikrinta, o štai pati koja per savo stumdimo sistemą tokia blozna ir maskatuojasi....
Jo jo , kol as vaikus pripratinau nesiremti alkunemis ant stalo irgi laiko reikejo. Nieko, tuo paciu ismoko etiketo taisykliu :) . Ir sitoj salia Tavo noretu privalumu gavai ir minusus. Zodziu visiskas balansas. Beje tas plastmases sujunges iseina dar nuleisti stala zemyn? Varztas netrukdo?
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:
Jo jo , kol as vaikus pripratinau nesiremti alkunemis ant stalo irgi laiko reikejo. Nieko, tuo paciu ismoko etiketo taisykliu :) . Ir sitoj salia Tavo noretu privalumu gavai ir minusus. Zodziu visiskas balansas. Beje tas plastmases sujunges iseina dar nuleisti stala zemyn? Varztas netrukdo?
Dėl varžto viskas ok, jis tik vietoje tos lipnios mases prilaiko , kad neišsinerto ir visai netrukdo viskam kitam , juda labai sklandžiai. Labai norėjau pasigirti savo sprendimu :B, o kaip pasireikš eksplotacijoje pasimatis kelionės metu, dabar tik grižau, blusinėjo kas sugedo ar šiaip nepatinka.
Nusibaigė nuleidžiamos lovos mechanizmo pniaumo spiruokle (tas amortikas kur mašinose kapota pakelta prilaiko) vargas be vieno tokio su kilnojama lova, užsisakiau originalu per atstovus šiandien įdėjau viskas ok, tik yra proga pergalvoti ir susirasti varikliukus, bo jei pavargęs ar ranka skaudanti tai kam nors ant gridų teks miegoti..., kokie motoriukai tavo kemperyje? pamenu automatika susidėjai, gal gali nufotkinti? Nes Reimo kataloge anksčiau kaip tik mano kemperiui budavo vieninteliai , bet dabar jau neprekiauja ir nežinau kur gauti. atstovai iš Kaišiadoriu žadėjo pažiūrėti bet kaiptais nieko gero nesigavo....
Visu pirma tikrai saunuolis kad isprendei koja. Bile tik Tave tenkina. Del lovos, jo ten reikia jegu. As pabandziau ir priemiau sprendima kad reikia mums automatinio nuleidimo. Taip isvengiau to momento kai zmona sako: eik tevai vaikam lova pakloti. Dabar pati nuleidzia zemyn. Nufotkinsiu ir imesiu si savaitgali ta mechanizma. 
Siaip nezinau ar Kaisiadorys uzsakys. Kai ziurejau Niesmann pirkti Stalis buvo atstovas. Tikrai ne Kaisiadorys. Tai manau is Reimo veztu. Blogiausiu atveju jei aktualu Diusseldorfe paziuresiu.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:
Visu pirma tikrai saunuolis kad isprendei koja. Bile tik Tave tenkina. Del lovos, jo ten reikia jegu. As pabandziau ir priemiau sprendima kad reikia mums automatinio nuleidimo. Taip isvengiau to momento kai zmona sako: eik tevai vaikam lova pakloti. Dabar pati nuleidzia zemyn. Nufotkinsiu ir imesiu si savaitgali ta mechanizma. 
Siaip nezinau ar Kaisiadorys uzsakys. Kai ziurejau Niesmann pirkti Stalis buvo atstovas. Tikrai ne Kaisiadorys. Tai manau is Reimo veztu. Blogiausiu atveju jei aktualu Diusseldorfe paziuresiu.
Aktualu, pažiurėk variantu. O kaišedoris hymer atstovu skelbesi....
Jo Jis pasisake kad nieks neatstovauja Lietuvoje Hymer ir jam dave atstovavima. Aisku su salyga kad nupirks kazkiek Hymer. Nu va tai turi. Bet kokiu atveju tiems kas nori pirkti Hymer, man atrodo su Dariumi galima sutarti geresne kaina nei su Staliu. Kazkaip kai as derinau, labai sunkiai su pinigu klausimais buvo. Darius sukalbamesnis. Tai vadinasi nera blogai.