Home

Forumas

Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
Prie to paties, ar kas naudojate išsiplėtimo bakeli, ar yra iš jo kokios nors naudos? 
Žinutės: 1597
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Apie šitą? Pas mane yra- greičiau nusiorina sistema, ne taip šaudo čiaudo kai su oru vanduo eina. Rašo, kad tolygesnė vandens srovė.

Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
Tomas.J parašė:
Apie šitą? Pas mane yra- greičiau nusiorina sistema, ne taip šaudo čiaudo kai su oru vanduo eina. Rašo, kad tolygesnė vandens srovė.


Jo, apie tą patį daiktą galvoju. Žadu užsisakyti naują vandens siurblį. Tai ir galvoju ar reikalingas, kiek iš jo naudos. Šeip pas mane nešaudydavo, tik truputėlį srovė būdavo silpnesnė. 
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Niekas niekada nešaudydavo, nei senajame, nei najasniame kemperyje. Kokia prasmė gerinti tai, kas ir taip gerai?
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Manau daugiau naudos duotų atbulinis vožtuvas...
Kol jo nebuvo, sistemoje atsirasdavo oro, ypatingai iš šilto vandens krano. Pastačius atbulinės eigos vožtuvą, ne tik, kad problema visai dingo, bet ir pavasarį naujai užpylus vandens, nuorinimas beveik nebereikalingas.
Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
Arvydas.I parašė:
Manau daugiau naudos duotų atbulinis vožtuvas...
Kol jo nebuvo, sistemoje atsirasdavo oro, ypatingai iš šilto vandens krano. Pastačius atbulinės eigos vožtuvą, ne tik, kad problema visai dingo, bet ir pavasarį naujai užpylus vandens, nuorinimas beveik nebereikalingas.
Tai per žiemą sistemoje palieki vandenį?
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Aurelijus.B parašė:
Arvydas.I parašė:
Manau daugiau naudos duotų atbulinis vožtuvas...
Kol jo nebuvo, sistemoje atsirasdavo oro, ypatingai iš šilto vandens krano. Pastačius atbulinės eigos vožtuvą, ne tik, kad problema visai dingo, bet ir pavasarį naujai užpylus vandens, nuorinimas beveik nebereikalingas.
Tai per žiemą sistemoje palieki vandenį?
Ne, visada išleidžiu.... tai ir sakiau, kad pavasarį naujai užpylus vandens, nuorinimas beveik nebereikalingas.
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Aurelijus.B parašė:
Tomas.J parašė:
Apie šitą? Pas mane yra- greičiau nusiorina sistema, ne taip šaudo čiaudo kai su oru vanduo eina. Rašo, kad tolygesnė vandens srovė.


Jo, apie tą patį daiktą galvoju. Žadu užsisakyti naują vandens siurblį. Tai ir galvoju ar reikalingas, kiek iš jo naudos. Šeip pas mane nešaudydavo, tik truputėlį srovė būdavo silpnesnė. 
Kodel nori uzsakyti nauja vandens siurbli ? Koki siurbli zadi uzsakinet ?
Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
Janis.C parašė:
Aurelijus.B parašė:
Tomas.J parašė:
Apie šitą? Pas mane yra- greičiau nusiorina sistema, ne taip šaudo čiaudo kai su oru vanduo eina. Rašo, kad tolygesnė vandens srovė.


Jo, apie tą patį daiktą galvoju. Žadu užsisakyti naują vandens siurblį. Tai ir galvoju ar reikalingas, kiek iš jo naudos. Šeip pas mane nešaudydavo, tik truputėlį srovė būdavo silpnesnė. 
Kodel nori uzsakyti nauja vandens siurbli ? Koki siurbli zadi uzsakinet ?
Už linko fiamminis, nebeišsijungia. Slegini varžtą sukinėjau nepadėjo.
Galvoju apie SEAFLO 4 membranų. 
Žinutės: 178
Nuotraukos: 363
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-08-12
Issipletimo indas yra geras dalykas. Siek tiek subalansuoja slegi sistemoje, pvz nuleidus vandeni wc ar trumpai kriaukleje ka nors nuskalvus is karto nesijungia siurblys. Nera to dazno siurblio junginejimosi. Senajam kemperi turejau, dabar irgi pastaciau, nes ne baisius pinigus kainuoja, o komforto suteikia....