Home

Forumas

Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Aurelijus.B parašė:
Janis.C parašė:
Aurelijus.B parašė:
Tomas.J parašė:
Apie šitą? Pas mane yra- greičiau nusiorina sistema, ne taip šaudo čiaudo kai su oru vanduo eina. Rašo, kad tolygesnė vandens srovė.


Jo, apie tą patį daiktą galvoju. Žadu užsisakyti naują vandens siurblį. Tai ir galvoju ar reikalingas, kiek iš jo naudos. Šeip pas mane nešaudydavo, tik truputėlį srovė būdavo silpnesnė. 
Kodel nori uzsakyti nauja vandens siurbli ? Koki siurbli zadi uzsakinet ?
Už linko fiamminis, nebeišsijungia. Slegini varžtą sukinėjau nepadėjo.
Galvoju apie SEAFLO 4 membranų. 
Geras pasirinkimas.As kolkas labai patenkintas.
Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Aurelijus.B parašė:
Janis.C parašė:
Aurelijus.B parašė:
Tomas.J parašė:
Apie šitą? Pas mane yra- greičiau nusiorina sistema, ne taip šaudo čiaudo kai su oru vanduo eina. Rašo, kad tolygesnė vandens srovė.


Jo, apie tą patį daiktą galvoju. Žadu užsisakyti naują vandens siurblį. Tai ir galvoju ar reikalingas, kiek iš jo naudos. Šeip pas mane nešaudydavo, tik truputėlį srovė būdavo silpnesnė. 
Kodel nori uzsakyti nauja vandens siurbli ? Koki siurbli zadi uzsakinet ?
Už linko fiamminis, nebeišsijungia. Slegini varžtą sukinėjau nepadėjo.
Galvoju apie SEAFLO 4 membranų. 
Esu mėginęs kažkokį iš pigesnių, nepatiko. Savo darbą pumpuoti vandenį atlieka, bet dirba garsiai ir vibruoja. Nuo tada naudoju tik Surflo arba Fiamma.
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Mano tai tiliau dirba nei buves Fiama.Galima sulyginti decibelais:)
Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
Janis.C parašė:
Mano tai tiliau dirba nei buves Fiama.Galima sulyginti decibelais:)
Fiamminis man lig dirbo neblogai, dėl garso neturiu su kuo palyginti, bet atlaikė tik 4 sezonus. 
Žinutės: 406
Nuotraukos: 177
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-09-21
Aurelijus.B parašė:
Janis.C parašė:
Mano tai tiliau dirba nei buves Fiama.Galima sulyginti decibelais:)
Fiamminis man lig dirbo neblogai, dėl garso neturiu su kuo palyginti, bet atlaikė tik 4 sezonus. 
Man Fiamma irgi dirbo tyliau. Kai sugedo, įsidėjau Carbest. Dirba garsiai, o kai vandenį leidi silpnai - dirba pulsuojančiai ir apšvietimas pulsuoja.
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Reikia reguliuoti siurblio darba.Reguliavimo varstais.
Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
Janis.C parašė:
Reikia reguliuoti siurblio darba.Reguliavimo varstais.
Nepadeda, reguluok kiek nori. Išėmus siurblį užspaudus išėjimo angą, sleginis daviklis suveikia. Įstatų į vietą, slėgio daviklis nebeveikia. 
Šeip jau užsisakiau naują, gal kitoj savaitėje gausiu. Nebent tas virusas sutrukdys. 
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Aurelijus.B parašė:
Janis.C parašė:
Reikia reguliuoti siurblio darba.Reguliavimo varstais.
Nepadeda, reguluok kiek nori. Išėmus siurblį užspaudus išėjimo angą, sleginis daviklis suveikia. Įstatų į vietą, slėgio daviklis nebeveikia. 
Šeip jau užsisakiau naują, gal kitoj savaitėje gausiu. Nebent tas virusas sutrukdys. 
Ne ne as cia apie pulsavima.O jusu atveju as kiekvienais metais irgi pavasari kovodavau su tuo atjungeju.Isardydavau ale isvalydavau ir veikdavo iki kito pavasario.Kol neatsirado nesandarumas ir nepasiunciau as jo toli toli.O sis naujas galingas ir idomiau nureguliuojamas su dviem reguliatoriais.Laukiu kada galesiu pagaliau uzsipildyt baka ir sistema bet tikiu suksis puikiai.Praita vasara dziaugiaus kad pagaliau pasikeiciau ir tyliau ir sandariau.
Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
Janis.C parašė:
Aurelijus.B parašė:
Janis.C parašė:
Reikia reguliuoti siurblio darba.Reguliavimo varstais.
Nepadeda, reguluok kiek nori. Išėmus siurblį užspaudus išėjimo angą, sleginis daviklis suveikia. Įstatų į vietą, slėgio daviklis nebeveikia. 
Šeip jau užsisakiau naują, gal kitoj savaitėje gausiu. Nebent tas virusas sutrukdys. 
Ne ne as cia apie pulsavima.O jusu atveju as kiekvienais metais irgi pavasari kovodavau su tuo atjungeju.Isardydavau ale isvalydavau ir veikdavo iki kito pavasario.Kol neatsirado nesandarumas ir nepasiunciau as jo toli toli.O sis naujas galingas ir idomiau nureguliuojamas su dviem reguliatoriais.Laukiu kada galesiu pagaliau uzsipildyt baka ir sistema bet tikiu suksis puikiai.Praita vasara dziaugiaus kad pagaliau pasikeiciau ir tyliau ir sandariau.
Man kelionės pabaigoje sustreikavo. Aš jį irgi užmesiu ant lentynos ir pamiršiu.
Laukiu naujojo ir dar galvoju filtrą pastatyti. 
Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
Nu va, užsakiau kovo 15d, o šendien 23d jau turiu rankose. oi