Home

Forumas

Žinutės: 109
Nuotraukos: 180
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-03-04
šyldymas
nera šilumos
Sveiki, gal kas žino kaip( kur) suremontuoti dujini šildymą? Liepsna dega,bet ne reguliuojasi . 
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Idekite nuotraukas gal kas ka pamates ir patars.
Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
Jo, pas mane, sia kelione taip pat iskilo problemu su sildymu. Vanduo broilerije vanduo pasila, o ora pusti pradeda tik po ON-OFF 3-5 karto. Kame beda?
Žinutės: 37
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-06-18
Apsvieskit truputi del situ valdymu, kadangi maniskis kemperis nuo pirkimo iskastruotas, noriu daug maz susideliot i vieta viska. Apatinis truma vent, suprantu nuo ventiliatoriaus (ji turiu tik isimta), ir kaip as isivaizduoju kad jis turetu stoveti uz peciaus ir nuo jo dalinti siluma ortakiais? Peciaus pas mane nera (itariu kad anksciau buvo ir kazkam jis nepatiko). O tas virsutinis truma duomatic kas yra? Googlas pagal pavadinima meta tik kolektoriu dvieju balionu. Gal kas turit paveiksliuka kaip prietaisai turi but sujungti kad zinot ko cia man truksta.


Žinutės: 2188
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Proventa.T parašė:
Apsvieskit truputi del situ valdymu, kadangi maniskis kemperis nuo pirkimo iskastruotas, noriu daug maz susideliot i vieta viska. Apatinis truma vent, suprantu nuo ventiliatoriaus (ji turiu tik isimta), ir kaip as isivaizduoju kad jis turetu stoveti uz peciaus ir nuo jo dalinti siluma ortakiais? Peciaus pas mane nera (itariu kad anksciau buvo ir kazkam jis nepatiko). O tas virsutinis truma duomatic kas yra? Googlas pagal pavadinima meta tik kolektoriu dvieju balionu. Gal kas turit paveiksliuka kaip prietaisai turi but sujungti kad zinot ko cia man truksta.


Prašom :hi:
Mano kemperyje (MB100 Karman 1991 m.) buvo labai panaši sistema. 


Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Gal čia bus aiškumo Duomatic
Žinutės: 37
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-06-18
Aciu uz nuorodas, gavau tik dar daugiau painiavos:) gal trumpai paaiskinsit kas tai yra ir kam naudojama? Kuom tai susije su boileriu? Cia gal kad bake vanduo nesusaltu ziema?
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Su boileriu Duomatic nesusijus, tai atskira sistema skirta valdyti 2 dujų balionus.
Žinutės: 37
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-06-18
Del truma vent issiskaitinejau allegro skelbimuose, kaip suprantu tai terrmoventiliatorius (elektrinis sildytuvas nuo 220v). Tai su tuo punktu kaip ir aisku jau, beliks susimontuot, butu gerai pamatyt kaip jis turi stovet jei kas toki turit.

O tas duomatic taip iseina tik dujom paskirstyt is kurio baliono naudot? Tai jis visiskai neteikalingas jeigu vienas balionas pas mane
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Truma vent- dėl 220V nesu girdėjęs, ji paprastai veikia nuo 12V, ją sudaro ventiliatorius, statomas už pečiaus (jis į ortakius pučia šilumą nuo pečiaus), laidai, ortakiai ir valdymo blokelis. Pilnas kompl.