Home

Forumas

Žinutės: 1
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-08-10
Techninė pagalba kelyje
Sveiki, [block]Esu naujokė. Su vyru įsigijome kemperį. Norime nuomoti. Tik klausimas ką darote jei Europoje jis sugenda?kadangi yra tik vienas kemperis ir casco negali drausti kaip parko. Išeina taip kad pagalba lieka tik nutempimas iki serviso. Gal kas turite patirties ir galite pasidalinti kaip sprendžiame šią problemą?Didelis Ačiū iš anksto ir daug karmos taškų
Sveiki. Su nuoma daug reikalu. Patogiau nenuomoti, nors nemazai zmoniu isigyja kemperi su viltimi is nuomos siek tiek atsiimti pinigu. As turejau antra toki kemperi, jau pardaviau. Apie kasko: sis draudimas , jei kalbate apie parka, tai turbut Jusu kemperis proklauso imonei, neturi tokios paslaugos kaip nutempimas, pakaitinio auto suteikimas. Tai skirta tik privatiems klientams. Nezinau ar aiskiai parasiau. Taigi jei kemperis naujas, yra Fiat assistance programa, kuri suteikia pagalba berods du metus. Paskui tai Jusu rupestis. Paprastai tai vyksta taip: sugedus klientas iki Jusu nustatytos sumos remontuoja pats, parveza saskaita, Jus apmokate. Didesne suma derina su Jumis ir tada remontuoja. Suma aptariate nuomos sutartyje . Nezinau ar aiskiai paaiskinau. Jei ka klauskite. Tai ar uzsidirbau tu karmos tasku? :)
Žinutės: 341
Nuotraukos: 503
Koordinatės: 13
Prisijungė: 2012-10-03
Dalia.D parašė:

Sveiki, [block]Esu naujokė. Su vyru įsigijome kemperį. Norime nuomoti. Tik klausimas ką darote jei Europoje jis sugenda?kadangi yra tik vienas kemperis ir casco negali drausti kaip parko. Išeina taip kad pagalba lieka tik nutempimas iki serviso. Gal kas turite patirties ir galite pasidalinti kaip sprendžiame šią problemą?Didelis Ačiū iš anksto ir daug karmos taškų
Laba diena,
Esu apsidraudes ADAC draudimu.Kaip tai bus bėdoje-nežinau,kol kas neprireikė.Tik nežinau kaip tai padaryti nuomai. ADAC draudžia ne konkretų automobilį ,o vairuotoją...
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Kažkaip nesitiki, kad turint vieną kemperį, tas verslas bus pelningas....
Geriausias pavyzdys, kai vilnietis išnuomojo važusiems narkotikus. Graikijoje jį jau buvo konfiskavę. Po to, regis, du metai vargų ir labai labai daug pinigų  atvokatams kol atgavo:velnias: Reziumė daugiau tuo verslu verstis neplanuoja.
As jau rasiau anksciau kad turejau nupirkes nauja nuomai, antra kemperi, nes savo nenuomoju. Max labai stengiantis 100 dienu per metus vaziuoja. Kita laika stovi. DIrbti reikia bet kada, sekmadieni ar sestadieni ir tt. Nes per pika turi atiduoti greitai. Nebuvo ne karto kad gryztu kas nesuluze. Ir dar tie cirkai kur Arvydas raso yra didele tiesa. Narkotikai, kontrabanda, migrantai, kemperiu pasisavinimas( ne vagyste o pasisavinimas)Jei sau nusipirkot, tai ir dziaukites. Pas mane nenuomojamas kemperis, viskas sdeta iki dantu sepetuko. Sedu ir vaziuoju kada uzsimanes. Kai nuomoji dvi dienas iskraustai, dvi dienas parsikraustai. Jums rinktis.
Zenonas.K parašė:
Dalia.D parašė:

Sveiki, [block]Esu naujokė. Su vyru įsigijome kemperį. Norime nuomoti. Tik klausimas ką darote jei Europoje jis sugenda?kadangi yra tik vienas kemperis ir casco negali drausti kaip parko. Išeina taip kad pagalba lieka tik nutempimas iki serviso. Gal kas turite patirties ir galite pasidalinti kaip sprendžiame šią problemą?Didelis Ačiū iš anksto ir daug karmos taškų
Laba diena,
Esu apsidraudes ADAC draudimu.Kaip tai bus bėdoje-nežinau,kol kas neprireikė.Tik nežinau kaip tai padaryti nuomai. ADAC draudžia ne konkretų automobilį ,o vairuotoją...
Sveikas. Kadangi maniskiam garantinis baigiasi, Zenonai, gal galetum placiau apie ta Adac draudima. Kaina, ka apima, kaip veikia ir tt. Kaip suprantu pagal Tavo patirti verta, kitaip nepirktum?
Žinutės: 284
Nuotraukos: 2
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-02-06
Marijau, o neleidžia mokamai prasitesti garantijos? Fiat gamintojas leidżia jei nedidelė rita metams kainuota apie 300 euru
Iveco nesidomejau, bet nesiule . Tai gal nera, nors koncernas tas pats.
Žinutės: 341
Nuotraukos: 503
Koordinatės: 13
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:

Zenonas.K parašė:

Dalia.D parašė:


Sveiki, [block]Esu naujokė. Su vyru įsigijome kemperį. Norime nuomoti. Tik klausimas ką darote jei Europoje jis sugenda?kadangi yra tik vienas kemperis ir casco negali drausti kaip parko. Išeina taip kad pagalba lieka tik nutempimas iki serviso. Gal kas turite patirties ir galite pasidalinti kaip sprendžiame šią problemą?Didelis Ačiū iš anksto ir daug karmos taškų
Laba diena,
Esu apsidraudes ADAC draudimu.Kaip tai bus bėdoje-nežinau,kol kas neprireikė.Tik nežinau kaip tai padaryti nuomai. ADAC draudžia ne konkretų automobilį ,o vairuotoją...
Sveikas. Kadangi maniskiam garantinis baigiasi, Zenonai, gal galetum placiau apie ta Adac draudima. Kaina, ka apima, kaip veikia ir tt. Kaip suprantu pagal Tavo patirti verta, kitaip nepirktum?
Sveikas,
 ADAC įvykus autoįvykiui ar sugedus automobiliui įsipareigoja :
-Suteikti tech.pagalbą kelyje
-Nuvežti automobilį (kemperį) iki serviso
-Suteikti, man ir žmonai(:), viešbutį 
Surasti  ir pristatyti(nemokamai) reikalingas detales ir t.t.
Kaip veikia ?-Negaliu pasakyti.Ačiū Dievui,neteko pasinaudoti.
Kaina?-Pirmais metais buvo apie 117eur. Su kiekvienais metais kaina mažėja. Šiemet mokėjau 109 eur.
P.s: Tik ,viena bėda, naujai Lietuvoje nebedraudžia.Reiktų pabandyti draustis Vokietijoje.
       Draudimas galioja VISIEMS mano vairuojamiems automobiliams .Galioja daugumoje Europos šalių...
O gal galima kokia nuoroda per kur isigyti? Kiek supratau anksciau per lietuvius, dabar tik per vokiecius.