Home

Forumas

Žinutės: 574
Nuotraukos: 48
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-09-21
Tema ne į tema
Svarbiems klausimams, be abejo
Reikia turbut temos visokiems baisiai svarbiems klausimams, kurie nenukreiptu jau sukurtu temu ne i tema :)

-----

Robertai, kaip Jusu zvejyba? Jau buvot?
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Aga ir jau nuoroda norgeje įdėjau kur sustoti galima , dabar nuotraukų laukiu iš fotografo keliavusio kartu, pats tik foto su gps nuorodom dariau, kad suprasti kaip tas veikia .....
http://kemperiuklubas.lt/forum/topic/mefjordvaer-130.html
Žinutės: 574
Nuotraukos: 48
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-09-21
Tai lauksim ispudziu kartu su fotografo nuotraukom? :))
Žinutės: 4
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-30
Sveiki,

Ar nemanot, kad reikėtų skilties "Mano garažas", kur būtų galima talpinti savo kemperio aprašymą, nuotraukas, istoriją ir t.t.? Daugelyje auto forumų tai būna pati įdomiausia dalis :) Dabartinėje garažo skiltyje randu visai ne tai :)
Žinutės: 224
Nuotraukos: 477
Koordinatės: 10
Prisijungė: 2012-10-03
Dainius.V parašė:
Sveiki,

Ar nemanot, kad reikėtų skilties "Mano garažas", kur būtų galima talpinti savo kemperio aprašymą, nuotraukas, istoriją ir t.t.? Daugelyje auto forumų tai būna pati įdomiau salis :) Dabartinėje garažo skiltyje randu visai ne tai :)
pralenkei mane su situo pasiulymu kokia diena ;)
tikrai butu naudinga pristatyt savo vartojamus arkliukus,kokie pliusai,minusai,patobulinimai,pabloginimai :D
Žinutės: 688
Nuotraukos: 100
Koordinatės: 16
Prisijungė: 2012-09-21
Dainius.V parašė:
Sveiki,

Ar nemanot, kad reikėtų skilties "Mano garažas", kur būtų galima talpinti savo kemperio aprašymą, nuotraukas, istoriją ir t.t.? Daugelyje auto forumų tai būna pati įdomiausia dalis :) Dabartinėje garažo skiltyje randu visai ne tai :)
Yra planuose praplėsti profilį, nes dabar jis toks minimalus visiškai.
Žinutės: 574
Nuotraukos: 48
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-09-21
Kol kas gal gali būti dar vienas subforumas su auto aprašymais sukuriant sau atskirą temą? Tą kaip ir iškart būtų galima padaryt (tikriausiai :D ). Ar vistik patogiau prie profilio informacijos sulaukt?
Žinutės: 224
Nuotraukos: 477
Koordinatės: 10
Prisijungė: 2012-10-03
siulyciau pakurt poteme ale garaza,kur visi galetu surashyt,papildyt,pakomentuot,nuotraukas ikelt....
Žinutės: 4
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-30
Profilio papildymas nebūtų patogu, nes:

1) Ne visi nori skelbti info apie savo kemperius (kai kurie ir neturi)
2) Reikėtų naršyti per profilius, norint pasieškoti, kas ką vairuoja - daug geriau, jei info būtų vienoje vietoje
3) Kaip dėl komentarų?

Pritariu Mindaugui ir siūlau tiesiog sukurti garaže potemę "Mano kemperis" :)
Žinutės: 688
Nuotraukos: 100
Koordinatės: 16
Prisijungė: 2012-09-21
Na sukurti potemę man daug papraščiau. Sukurta! :) Nesugalvojau tik potemės aprašymo jokio, tai pakolkas tik pavadinimas.