Home

Forumas

Žinutės: 137
Nuotraukos: 160
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-08-11
TV kemperyje
Gal kas gali apšviesti kaip yra su TV antenm, jei norima žiūrėt tik vietinius kanalus? Nes palydovinės, jau turbūt eina, jei nori viso pasaulio pasižiūrėt.

Mano klientas (Suomis) nori į mini kemperį įsidėt TV ir mane domina tech. pusė, ar užtenka paprastos antenos žiūrėt vietinę transliaciją? ar reikia kažko rimčiau?

TV su Dvb-t DVB-t2 (mpeg4, mpeg2) ir kitos papildomos opcijos, kaip USB, SD, HDMI, audio, video, pictures.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Eugenijus.J parašė:
Gal kas gali apšviesti kaip yra su TV antenm, jei norima žiūrėt tik vietinius kanalus? Nes palydovinės, jau turbūt eina, jei nori viso pasaulio pasižiūrėt.

Mano klientas (Suomis) nori į mini kemperį įsidėt TV ir mane domina tech. pusė, ar užtenka paprastos antenos žiūrėt vietinę transliaciją? ar reikia kažko rimčiau?


TV su Dvb-t DVB-t2 (mpeg4, mpeg2) ir kitos papildomos opcijos, kaip USB, SD, HDMI, audio, video, pictures.
Decimėtrinės antėnos su apskritimine diagrama (kad ne kryptinė  butu o iš visų pusių priiminėtu) čia programa minimums, realiai būtinas stiprintuvas, daugelis tokio tipo antenų turi savyje, tai telieka pajungti taip kad stiprintuvas dažniausiai esantis antenos korpuse gautu maitinimą per tą patį kabelį arba kabantis ant kabelio stiprintuvas užmaitintas per atskirą laidą. 
Patestavau kelias antenas keli metai atgal tokios kiek jautresnės , nei sakykime kitokios gražiau atrodančios kaip šita, bet veikia bet kuri, viskas nuo priėmimo sąlygų, jei tik signalas patikimas, tai ir virbalas veikia nuostabiai, jei tik kur palėks į miškus tai ir su kryptinę didelio stiprinimo nieko nebus.
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Eugenijus.J parašė:

Gal kas gali apšviesti kaip yra su TV antenm, jei norima žiūrėt tik vietinius kanalus? Nes palydovinės, jau turbūt eina, jei nori viso pasaulio pasižiūrėt.


Mano klientas (Suomis) nori į mini kemperį įsidėt TV ir mane domina tech. pusė, ar užtenka paprastos antenos žiūrėt vietinę transliaciją? ar reikia kažko rimčiau?


TV su Dvb-t DVB-t2 (mpeg4, mpeg2) ir kitos papildomos opcijos, kaip USB, SD, HDMI, audio, video, pictures.
Naudoju tokią Veikia labai puikiai
Žinutės: 137
Nuotraukos: 160
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-08-11
OK. Dėkui už pasiūlymus, dėl grožio manau gal tas "pimpačkiukas" labiau tiks :)

Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Pas mane toks  "pimpačkiukas" tik nuo antenos kabelis eina kartu su usb ir TV kabeliu, tai i teliko usb pajungus, veikia stiprintuvas. Veikia geriau, nei vien tik antenos kabelis be usb
Žinutės: 137
Nuotraukos: 160
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-08-11
supratau. tik tą pimpačkiuką ne taip paprasta lietuvoj rasti. imčiau is kiniečių, bet dėl laiko sąnaudų man būtų gerai gauti greitai, o ne po mėn.

Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Eugenijus.J parašė:
supratau. tik tą pimpačkiuką ne taip paprasta lietuvoj rasti. imčiau is kiniečių, bet dėl laiko sąnaudų man būtų gerai gauti greitai, o ne po mėn.

Tikrai bus kokioje nors Lemonoje ar Evitoje arba panašiose parduotuvėse. Internete ne visada skelbia, geriau tiesiogiai klausti.
Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Eugenijus.J parašė:
supratau. tik tą pimpačkiuką ne taip paprasta lietuvoj rasti. imčiau is kiniečių, bet dėl laiko sąnaudų man būtų gerai gauti greitai, o ne po mėn.

Šiauliuose mačiau Milgretoje
Žinutės: 341
Nuotraukos: 503
Koordinatės: 13
Prisijungė: 2012-10-03
Ričardas.V parašė:
Eugenijus.J parašė:
supratau. tik tą pimpačkiuką ne taip paprasta lietuvoj rasti. imčiau is kiniečių, bet dėl laiko sąnaudų man būtų gerai gauti greitai, o ne po mėn.

Šiauliuose mačiau Milgretoje
Buvau užsidėjęs-nusivyliau.Dabar-džiaugiuos...
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Ričardas.V parašė:
Eugenijus.J parašė:
supratau. tik tą pimpačkiuką ne taip paprasta lietuvoj rasti. imčiau is kiniečių, bet dėl laiko sąnaudų man būtų gerai gauti greitai, o ne po mėn.

Šiauliuose mačiau Milgretoje
Si antena puiki ir jos kaina 5-6e bet ji turi buti primagnetinta prie metalinio pavirsiaus kitu atveju jei sunkei sekasi.O musu kemperiai aliuminiai arba plasmasiniai.Nupirkau pabandyti sia antena ir kolkas labai gerai nor sunkiomis salygomis dar nemeginau.