Home

Forumas

Pabandysiu sitaip vaziuot i Duseldorfa, pasakysiu kaip gavosi. Galesim ivertinti musu gabumus.;-)
Žinutės: 119
Nuotraukos: 114
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-04-30
I Amsterdama !!!!!! Reikia be tv ir zmonu vaziuot :) tai vakare nuo 50 o va ryte pasidrejus nuo 35 :)
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Andrius.D parašė:
I Amsterdama !!!!!! Reikia be tv ir zmonu vaziuot :) tai vakare nuo 50 o va ryte pasidrejus nuo 35 :)
Teisingas požiūris :B
Robertas.M parašė:
Andrius.D parašė:
I Amsterdama !!!!!! Reikia be tv ir zmonu vaziuot :) tai vakare nuo 50 o va ryte pasidrejus nuo 35 :)
Teisingas požiūris :B
Nu uz tiek , tai matyt paskui reik pridet antibiotiku kaina. Uz tai matyt ten visi apsiruke.:)
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Dėl apsirūkimo menkas juokas, vaikai buvo šoke kai atrakciono parko darbuotojai traukė dumą prižiūrėdami extremalius atrakcionus, extrimo dadėjo kaip reikent...
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Sveiki:hi:Uzsisakiau smalsumo vardan is ebay tv antena.ir mano nuostabai ji veikia puikiai.Zinoma naudojau dar tik miesto ribose bet laukiu nesulaukiu izbandyt kokiame miske ar prie ezeriuko.Jei kam bus idomu priminkite pasidalinsiu ispudziais.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Janis.C parašė:
Sveiki:hi:Uzsisakiau smalsumo vardan is ebay tv antena.ir mano nuostabai ji veikia puikiai.Zinoma naudojau dar tik miesto ribose bet laukiu nesulaukiu izbandyt kokiame miske ar prie ezeriuko.Jei kam bus idomu priminkite pasidalinsiu ispudziais.
esu lygines šitą ir tą tradicine- koroną, tai korona kiek didesni jautrumą /stiprinimą turi gal nekritiška bet yra.. yra jos ir musu parduotuvėse tik kainuoja kaip ir viskas....
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Jo pas mus kaina prasideda nuo 13-27e
Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Tokią anteną naudoju jau daug metų. Turiu ir Korona, ir apvalų visakryptį blyną, šita mažutė vienareikšmiškai pirmauja. Ant kabelio dar esu įterpęs stiprintuvą , kuris maitinamas tuo pačiu anteniniu kabeliu iš TV. Stacionariai antenos netvirtinau. Privalumas tame, kad, esant silpnam signalui, anteną priklijuoju ant kapoto, kuris veikia kaip ekranas ir bevitiškose situacijose atsiranda vaizdas. Antena su magnetiniu pagrindu.