Home

Forumas

Žinutės: 157
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-05-31
Uodų problema
pasidalinkite patirtimi kemperio sandarumo klausimu :)
Ką tik grįžome iš šiaurės ir teko stipriai nusivilti mano kemperio sandarumo, ar kaip tai galima pavadinti, uodams. Aš jau nekalbu apie sietelius ant langų, pro kurių kraštus šie parazitai prilenda be problemų. Esmė, kad viską absoliučiai užsidarius vistiek buvome pašventinti laplandijos zvimbalų :)
Tai galioja imtinai tik Suomijos ir Norvegijos šiaurėje, kur išlipti iš kemperio praktiškai tolygu savanoriškam donoro žygiui...
Kaip jūs, mieli kolegos, tvarkotės šiais klausimais keliaujant tais kraštais? :)
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Nieko nera geriau uz i 220v i rozete ikisamo aparatelio su buteliuku arba tablete. Yra visuose prekybos centruose. Veikia super! Kemperyje pakanka pačio silpniausio keitiklio. Isgelbejo Papeje LV. Jei kas ten lanketes birzelio menesi ,mane suprasite :) Naudoju ir sodyboje. 
Žinutės: 157
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-05-31
Papėje teko būti, tai neprilindo :) manau, didesni uodai Latvių:D 
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Jooo ten dideli! Kaip paukščiai :)
Žinutės: 443
Nuotraukos: 5056
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-10
Pritariu Dainiui dėl to į rozetę kišamo aparačiuko. Turim tokį, dedasi pailgos keturkampės plokštelės vidun. Tik jis Laplandijoje ir gelbėjo - visokie purškalai buvo bejėgiai prieš tuos jų uodus su ąžuoliniais XXL dydžio straubliais :)
Žinutės: 157
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-05-31
čia turima minty tokius aparatukus kur išmirkyti kilimėliai keičiasi? teko pirkti su dujų balionėliu, bet baigėsi dujos ir neberandu kur nupirkti :)

Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Į tą aparatuką dedasi nedidukė (1x2cm) plokščia melsva tabletė, arba isisuka buteliukas su skysčiu.
Aparatukas įkišamas į rozetę. Aparatuke yra spiralė, kuri šildo tabletę, o tabletėje esantys nuodai baido ir neutralizuoja uodus. 
Žinutės: 157
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-05-31
reikės isigyti su visais papildymais :)


O cia net ir Maximoj ju yra?Gal Dainiau galetum foto imest?
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Aš, važiuodamas į tuos kraštus tiesiog ignoruoju juos, nes kito varianto neįsivaizduoju:) ir ištikruju,  po 2sav jų jau nebejauti :) (gal dėl to, kad kraujo nebelieka?:))