Home

Forumas

Aurimas.S parašė:
dar kelionių vynas iš Italijos kemperius vežasi...
Tikrai nieko jie nesiveza. Jei reikia varosi patys ar tariasi specialiai vienvieciu traliuku. Nuima galinius ratus ir veza. As pats variausi.
Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Tomas.J parašė:
Mano nuomone pigiausias ir greičiausias variantas bus keisti variklį ar bent jau laikinai variklio galvą (gal davažiavimui iki LT užteks nušlifuot) ten, vietoje. Viskas paaiškėtų nuėmus galvą. Jei ten Tranzas 2,5 litro iki 2000m viskas matysis vizualiai, įprastom sąlygom jų galvos nemirtingos. Atvežimas paprastai kosmosą kainuoja, nes ima kaip už 3-4 lengvąsias. Per ilgį jis užima 2 lengvųjų vietas ir į antrą aukštą jau nieko neužvarysi.


Buvau tokioje situacijoje Austrijoje. Kemperį palikau, grįžęs radau mažą traliuką (po vieną vietą ant traliuko ir priekabos) ir ant priekabos parsivežiau.
Kad būtų svoris ant traliuko, „parekūpams“ tuo pačiu parvežiau lengvąjį auto :)
nezinau kaip ten su ta masina kur sugedo, bet naujesniu Fiat eina platesne galine asis. Tai pakraunant maciau galinius ratus visai nuima ir stato ant suportu.
Žinutės: 8
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-10-28
Preitais metais reikėjo pusašio esant Ispanijoje,tai iš karmėlavos vakare išsiuntė ryte 10val, turėjau rankose.Malonumas kainavo 400 eurų.
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Ingrida.I parašė:
Preitais metais reikėjo pusašio esant Ispanijoje,tai iš karmėlavos vakare išsiuntė ryte 10val, turėjau rankose.Malonumas kainavo 400 eurų.
Cia lektuvu tiek kainavo tik pats transportavimas?
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Saulius.2 parašė:
Aciu uz mintis. Einu dabar is viesbucio i garaza, tralas nuveze vakar mus i Novak Renault centra. Pakalbesim, matysim ka daryti.
Kaip jums sekasi su kemperiu?Kokios naujienos?
Žinutės: 8
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-10-28
Taip 3 lėktuvai ir kurjeris į vietą.Detalių kainos atskirai.
Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Sauliau, pasidalink info kaip problemą išsprendei.
Žinutės: 56
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2018-03-19
Buvau pradinges truputi, kaip visada reikejo pailseti ir atsigauti po keliones. Baigesi viskas liuks, neskaitant dideles remonto kainos ir nemazu kilometru :) . Issinuomavom automobili, prisibookinom viesbuciu ir tesem kelione. Tranzita palikom remontuoti, remontas plius minus sake uztruks 10 dienu, o musu kelione dar turejo testis minimum tris savaites, tai nelaukem ir lekem toliau. Aplankem visas vietas,kurias buvom suplanave, tolimiausias taskas buvo Pompeja. Bekeliaujant paaiskejo, kad remontas truks ilgiau, nes variklio galva sugadinta visiskai, pratestavus pasirode, kad yra vidiniu trukimu, pasake, kad ju salyje ford atstovas neturi ir reikia uzsakius laukti, pas mane paskutinis variklis, jau euro5, euro4 sake turi vietoje, bet ji netinka. Griztant apsistojom per 4 val kelio nuo serviso, laukem kurortiniam miestelyje Marina Romea, pagulejom kelias dienas prie juros, pasimaudem, prigaudem krabu, na smagiai praleidom laika, tai buvo planuose, tai labai nesijaudinom. Susiskambinom su servisu, pasake, kad baigineja ir penktadieni turetu jau uzkurti testavimui. Mes nieko nelauke, penktadieni ant pietu jau ir atvykom i servisa, pasirodo variklis dar net neidetas i automobili, beveik baigtas surinkti, likusios kelios smulkmenos, bet lauke... o sestadieni ir sekmadieni jie nedirba. Buvom soke... Automobilis nuomotas buvo is ju, tai jie labai atsiprasinejo ir pasiule automobili dykai iki tos dienos, kol bus sutvarkytas ir uzkurtas mano Transitas, o pabaigti zadejo antradieniui, na ka, nusprendziau ten nesedeti, o vaziuoti namo, palikti zmona su vaikais namie, o paciam atvaziuoti atgal antradieni, jei reiks laukti, tai bent ne visiem, nors jie kietai pazadejo antradieni atiduoti, tik truputi baiminausi, kokiu nenumatytu aplinkybiu, kad nepasirodytu dar kokiu problemu uzkurus. Isvaziavom is Sezana Slovenija penktadieni po pietu, 1600km, o sestadieni ant pietu buvom jau namuose. Sekmadieni dar nusipjoviau zole namie, nes po atostogu buvo didoka :D ir pirmadieni ryte isvaziavau atgal, antradieni pries pietus buvau vietoje, sake jau buve uzkure, lyg viskas ok, bet likusios kelios smulkmenos surinkti ir isbandyti isvaziavus, tai as jiem dar truputi padejau, pasirodo buvo nepajunge poros jungciu, as pats elektrikas, nusiveziau savo diagnostika tai susisukom greitai. Po poros valandu jau lekem per miesta ir testavom, viskas atrode liuks, atsiskaiciau, atsisveikinom ir isvaziavau. Bavaziujant dar supyliau apie 1-1.5l antifrizo, pas mane du peciai, priekyje ir gale, matyt buvo nenusiorine, bet supyliau dar bevaziuojant per Austrija, jau buvau pradejes galvoti, kad kazkas negerai, bet toliau nebereikejo, jau ir grizes pavazinejau, stovi antifrizas vietoje. Tai kaip ir viskas, grizau sekmingai, variklis dirba gerai, problemu kaip ir nera. :D
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Šaunu,kad jau važiuojat :) O kiek kainavo jei ne paslaptis?