Home

Forumas

Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Valytuvai kokie yra ir kokie turėtu ar galėtu buti, reikalinga spėcu pagalba
Yra valytuvai bet įtartinai maži, parduotuvėse didesnių nesiūlė, matyt ne ten ieškota, gal bus patarimų?
Viskas nuotraukose :

Su valytuvais atsargiai. Kai pirkau kemperi viena is trukumu ir privalumu tarp Morelo ir Concordo ivardino valytuvu konstrukcija. Ji luzta, sudega varikliukas ir tt. Ta girdejau ne pas viena vokieti. Pas mane sutvirtintas tvirtinimas prie kebulo ir patys tie zegliai. Ziurek kad uzdejus didesnius visai nesuluztu.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:
Su valytuvais atsargiai. Kai pirkau kemperi viena is trukumu ir privalumu tarp Morelo ir Concordo ivardino valytuvu konstrukcija. Ji luzta, sudega varikliukas ir tt. Ta girdejau ne pas viena vokieti. Pas mane sutvirtintas tvirtinimas prie kebulo ir patys tie zegliai. Ziurek kad uzdejus didesnius visai nesuluztu.
Tikiu, yra šansu , kad nelaikys apkrovos .
Man siemet norvegijoje buvo sugede, pavargom kol radom kodel. Bet ten priezastys kitos. Beje mano jei stiklas ne slapias tai irgi sunkiai velka. Reiktu pamatuoti maniskiu ilgi
Žinutės: 1597
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Randu tokį variantą, arba pirkti 2 kompl ir dėti abu ilgesnius, arba vienas ilgesnis, kitas trumpesnis. Yra ir po 90cm, 100cm, 110, 120cm, bet vengiu siūlyti.



Žinutės: 1597
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Anų netoks tvirtinimas, nedažiūrėjau. Bet su šiais viskas gerai, tik kad nekilmingi:


Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Tomas.J parašė:
Anų netoks tvirtinimas, nedažiūrėjau. Bet su šiais viskas gerai, tik kad nekilmingi:



Tai su mano tvirtinimais tiktu tai ir ok  +10 cm nepamaišys, o tuos senuosius atsargon.  Rašau į privatą dėl pirkimo.