Home

Forumas

Žinutės: 406
Nuotraukos: 177
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-09-21
Vandens siurblio remontas
Gal kas susidure su vandens siurblio remontu. Siurblys yra hidroforinis, kuris isijungia nuo slegio sumazejimo. Jis kelioneje pradejo kartais nebeissijungti, kai vanduo nepaleistas. O dabar be jungiklio nebeissijungia is viso. Veikia pastoviai. Aisku, kad greiciasiai kazkoks slegio daviklis nebeveikia. Vandens niekur nepraleidzia. Gal kas remontavot? Nuo ko pradeti?
Žinutės: 238
Nuotraukos: 1565
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-12
Pas mane tokia problema buvo su siurbliu po ziemos.Pakeiciau padavimo vandens,ir isejimo rebuokslius.Varveti vanduo nevarvejo,bet trauke ora,ir del to siurblys neatsijunginejo.
Žinutės: 406
Nuotraukos: 177
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-09-21
Dėkui, bandysiu ardyti.
Žinutės: 159
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-22
Greičiausiai jau susitvarkėte siurbliuką. Man prieš keletą metų buvo irgi problema su elektrine dalim, tai aš kreipiausi į autobusų tolimojo susisiekimo "TOKS" garažą. Jie naudoja tokius pat siurbliukus "SHURFlo" tik 24 v.,tai esant bėdai galima bandyti. Man pavyko visai nebrangiai susitvarkyti. Tik atsargiai ta priekinė dalis kur yra spyruoklė,tai dėti savo nes jų spyruoklė yra žymiai stangresnė, kadangi slėgis aukštesnis.
Žinutės: 406
Nuotraukos: 177
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-09-21
Rimantas.T parašė:
Greičiausiai jau susitvarkėte siurbliuką. Man prieš keletą metų buvo irgi problema su elektrine dalim, tai aš kreipiausi į autobusų tolimojo susisiekimo 'TOKS' garažą. Jie naudoja tokius pat siurbliukus 'SHURFlo' tik 24 v.,tai esant bėdai galima bandyti. Man pavyko visai nebrangiai susitvarkyti. Tik atsargiai ta priekinė dalis kur yra spyruoklė,tai dėti savo nes jų spyruoklė yra žymiai stangresnė, kadangi slėgis aukštesnis.
Susitvarkiau paprastai. Išardžiau, truputi buvo nuosėdų, išvaliau, surinkau ir veikia. :)